Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Szczyrk

Szkolenia BHP Szczyrk

Potrzebujesz okresowego kursu BHP dla pracowników w Szczyrku? Dobrze się składa.

Zadzwoń do nas 660 562 830 i poznaj szczegóły oferty!

Poznaj naszą firmę

Działamy w branży szkoleniowo-edukacyjnej ponad dziewięć lat. Od tamtego momentu wciąż rozwijamy kwalifikacje oraz działamy tak aby klient był zawsze zadowolony. Nasze zadania (zajmujemy się realizowaniem szkoleń BHP dla przedsiębiorstw) wykonujemy z pasją i dbałością o szczegóły. Dlatego jeśli szukasz firmy która zawsze daje z siebie wszystko, warto skontaktować się z nami. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Szkolenia wstępne okresowe oferta

Nasze cele zawsze są ambitne. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Jesteśmy przygotowani do organizacji szkoleń BHP dla przedstawicieli różnych branż, co ma związek z innymi przepisami BHP. Zorganizujemy kursBHP dla pracowników biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, nauczycieli, handlowców, a także menadżerów oraz członków zarządu. Niezależnie od tego, jaki to kurs BHP, opłata za naukę jest atrakcyjna, a czas jego organizacji wskazany przez Usługobiorcę.

Funkcjonujemy na obszarze całej Polski i byliśmy pionierem w oferowaniu szkoleń online. Wśród wielu produktów w naszym katalogu jest szkolenie BHP metodą e-learningu. Pozwala to zredukować wydatki ze strony firmy, które należy ponieść z tytułu podróży pracowniczych, zakwaterowania i pozostałych procedur z tym związanych. Szkolenie BHP dla personelu daje możliwość do maksimum zawęzić koszty, planowane jest również w okresie odpowiadającym obu stronom. W przypadku, gdy ciekawi Was atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena szkolenia internetowego z pewnością będzie satysfakcjonująca.

Pracujemy z interdyscyplinarną, a także kompetentną grupą szkoleniowców, która tworzy zgrany i doskonale współpracujący zespół. Dlatego przygotowaliśmy kurs BHP e-learningowy wykorzystujący nowoczesne metody technologiczne i koordynacyjne, z użyciem łączy informatycznych. Właśnie tak możemy zorganizować kurs BHP dla pracowników z każdego zakątka kraju. Błyskawicznie i skutecznie przekażemy niezbędne informacje pracownikom , a także kierownikom. Kurs BHP online to najwyższy standard przekazywania wiedzy. To szkolenie fachowe, terminowe i zbieżne z najnowszymi przepisami, potwierdzone kompletną dokumentacją.

Kurs przeciwpożarowy w sieci

Nasza propozycja kursów w sieci obejmuje także szkolenie PPOŻ. Nasi nauczyciele w trakcie zajęć w internecie uaktualniają oraz uzupełniają umiejętności personelu firmy, zwłaszcza w obszarze określenia ryzyk, które występują w czasie wykonywania obowiązków służbowych i związanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wytworzyć u pracowników właściwe sposoby postępowania w sytuacji kryzysowej. Przedstawiciel firmy, który ukończy szkolenie przeciwpożarowe online, będzie wiedział, jak postępować w warunkach groźnych i niebezpiecznych. Po ukończeniu kursu PPOŻ jest on znacznie bardziej świadomy w chwilach niebezpiecznych, chętniej, szybciej i fachowo reagując na wypadki losowe.

Z tego jesteśmy dumni

Czym się wyróżniamy?

 • Naszym kluczem do sukcesu jest innowacyjność, ludzie z pasją oraz otwarty umysł.
 • Nasi pracownicy to profesjonaliści - kompetentni fachowcy z dużym doświadczeniem.
 • Uczestnikom i pracodawcom oferujemy wsparcie przez cały okres trwania kursu.
 • Skontaktuj się!
  Tel.: 660 562 830 E-mail: kursy-bhp@szkolenie-bhp.slask.pl
  Telefony odbieramy od poniedziałku do piątku
  w godzinach 9:00 - 16:00

  Lokalizacja

  Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Szczyrk oraz okoliczne miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

  Oferta

  W naszej ofercie znajdziesz:

  • Kursy okresowe BHP w formie e-learningowej
  • Internetowe szkolenia wstępne BHP
  • Szkolenia BHP anglojęzyczne
  • Szkolenie BHP wstępne
  • Szkolenie BHP okresowe

  Tanie szkolenia BHP PPOŻ kontakt

  Jeśli nurtują Cię jakiekolwiek pytania zadzwoń! Skontaktujemy się.

  Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

  szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Jaworzno, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Racibórz, szkolenie PPOŻ Pszów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Wilamowice, kurs PPOŻ Szczyrk, szkolenie BHP wstępne w sieci Łaziska Górne, kurs wstępny BHP Toszek, kurs PPOŻ w sieci Bieruń, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Koziegłowy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Żarki, kurs okresowy BHP dla pracowników Myszków, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Będzin, kurs wstępny BHP dla pracowników Imielin, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Tychy, kurs okresowy BHP dla pracowników Kuźnia Raciborska, kurs okresowy BHP dla pracowników online Rybnik, szkolenie BHP wstępne Kłobuck, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ online Skoczów, szkolenie PPOŻ online Katowice, kurs wstępny BHP dla pracowników online Lędziny, kurs PPOŻ w sieci Pilica, szkolenie PPOŻ w sieci Czerwionka-Leszczyny, szkolenie BHP wstępne Lubliniec, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Żory, kurs BHP Strumień, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Chorzów, szkolenie BHP Blachownia, szkolenie BHP Szczekociny, kurs wstępny BHP przez internet Poręba, kurs PPOŻ Sławków, kurs wstępny BHP w sieci Pszczyna, szkolenie BHP wstępne Jastrzębie-Zdrój, kurs wstępny BHP dla pracowników Radzionków, szkolenie PPOŻ Radlin, szkolenie BHP wstępne online Kalety, szkolenie BHP Bielsko-Biała, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Woźniki, kurs okresowy BHP dla pracowników Częstochowa, kurs BHP Koniecpol, kurs wstępny BHP Zabrze, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Żywiec, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Siewierz, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Krzanowice, kurs wstępny BHP Gliwice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Siemianowice Śląskie, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Mysłowice, szkolenie PPOŻ przez internet Wodzisław Śląski, kurs wstępny BHP dla pracowników online Bytom, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Miasteczko Śląskie, kurs BHP Świętochłowice, szkolenie PPOŻ Rydułtowy, szkolenie BHP wstępne w sieci Ustroń, kurs wstępny BHP dla pracowników Cieszyn, kurs PPOŻ i kurs BHP online Sosnowiec, kurs PPOŻ Mikołów, kurs wstępny BHP przez internet Wisła, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Orzesze

  FAQ

  Czy mogę wykupić szkolenie BHP z terminem wstecznym?

  Pracodawcy nie powinni bagatelizować regulacji odnoszących się do systematycznych szkoleń BHP. Należy być odpowiedzialnym kierownikiem i kurs BHP dla pracowników przeprowadzać we właściwym czasie. Kurs BHP z datą wsteczną oznacza fałszowanie dokumentów, z czym może wiązać się nawet kara więzienia.

  Przez jaki czas ważny jest e-learningowy kurs BHP?

  Kurs BHP dzieli się na szkolenie wstępne i okresowe. Kursy okresowe, które zależą od typu pracy i funkcji pracownika, przeprowadza się maksymalnie co 12 miesięcy (stanowiska robotnicze z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (stanowiska kierownicze, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, służby BHP) lub 6 lat (stanowiska administracyjno–biurowe).

  Czy prowadzicie kurs BHP w weekendy?

  Na zamówienie osób zainteresowanych szkoleniem przeprowadzamy kurs BHP w weekendy. Jako że to kurs online, realizujemy je również w weekendy oraz dni wolne od pracy.

  Kiedy trzeba zlecić kurs BHP dla pracownika?

  Kurs BHP powinno się wykonać do dnia, gdy upływa termin jego ważności. Możliwa jest praca na ważnym zaświadczeniu, gdy jest ono powiązane merytorycznie z najnowszym zakresem obowiązków. Szkolenie początkowe BHP powinno odbyć się najpóźniej w chwili rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP powinno się odbyć w terminie do 6 miesięcy (dla pracodawców i osób kierujących pracownikami) lub 12 miesięcy (dla innych pracowników) od chwili zatrudnienia na stanowisku.

  Kto powinien mieć kurs BHP?

  Kurs BHP musi zakończyć każdy pracownik zatrudniony na mocy umowy o pracę oraz młodzi ludzie przychodzący na praktyki i słuchacze szkół zawodowych przygotowujący się do zawodu. Zakończony kurs BHP powinni posiadać również właściciele firm zatrudniający pracowników (nie tyczy się prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

  Kurs BHP PPOŻ wyniki