Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Tarnowskiej Górze?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Tarnowskie Góry

Szkolenia BHP Tarnowskie Góry

Poszukujesz szkolenia BHP dla firmy w Tarnowskiej Górze? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Już dziś zadzwoń do nas 660562830 i zapytaj o więcej!

Kilka słów o naszej firmie

Naszą działalność prowadzimy od 2009 roku. Już od początku naszej działalności bez przerwy rozwijamy się oraz poprawiamy jakość obsługi klienta. Na co dzień zajmujemy się szkoleniami BHP dla przedsiębiorstw i lubimy to co robimy. Między innymi z tego powodu jeżeli poszukujesz firmy która zawsze daje z siebie wszystko, warto kontaktować się z naszą firmą. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Tanie szkolenia BHP

Nasze cele zawsze są ambitne. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Gdy to wszystko uda się osiągnąć będziemy wiedzieć, że jesteśmy doceniani przez naszych klientów.

Szkolenia okresowe BHP w Tarnowskiej Górze
Tel. 660 562 830
Czynne w godzinach od 9tej do 16tej
od poniedziałku do piątku

Jesteśmy przygotowani do prowadzenia szkoleń BHP dla pracowników zróżnicowanych specjalności, co ma związek z innymi przepisami BHP. Zorganizujemy szkolenieBHP dla fachowców z branż inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, pracowników oświaty, sprzedawców, a nawet menadżerów oraz członków zarządu. To bez różnicy, jaki to kurs BHP, opłata za naukę jest niewysoka, a okres, którym się odbędzie wybrany przez Usługobiorcę.

Dysponujemy wszechstronną, a także kompetentną drużyną nauczycieli, która tworzy dobrze dobrany i sprawnie współpracujący team. Dzięki temu oferujemy kurs BHP online oparty o innowacyjne narzędzia technologiczne i koordynacyjne, z wykorzystaniem sieci internetowych. W ten sposób jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie BHP dla pracowników z każdego rejonu kraju. Sprawnie i skutecznie dostarczymy praktyczne informacje podwładnym oraz kadrze kierowniczej. Kurs BHP przez Internet to najwyższy standard przekazywania wiedzy. To szkolenie fachowe, terminowe i zgodne z obowiązującymi wymogami prawnymi, potwierdzone kompletną dokumentacją.

Działamy na terenie całej Polski i byliśmy prekursorem w oferowaniu kursów online. Wśród wielu produktów w naszej ofercie jest szkolenie BHP metodą e-learningu. Daje to możliwość ograniczyć wydatki ze strony przedsiębiorcy, które powinno się ponieść z powodu podróży służbowych, zakwaterowania i innych procedur z tym związanych. Szkolenie BHP dla podwładnych daje możliwość maksymalnie zawęzić koszty, organizowane jest też w terminie dogodnym dla każdego. Jeżeli ciekawi Państwa niedrogi kurs BHP, cena szkolenia w sieci z pewnością będzie satysfakcjonująca.

Kurs PPOŻ online

Nasza oferta nauki online to także szkolenie PPOŻ. Nasi wykładowcy w trakcie zajęć w internecie aktualizują oraz pogłębiają informacje uczestników, szczególnie w obszarze określenia ryzyk, które pojawiają się w czasie pracy i powiązanego z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wykształcić u pracowników właściwe wzorce działania w warunkach zagrożeń. Pracownik, który przejdzie kurs przeciwpożarowy w Internecie, będzie wiedział, w jaki sposób działać w warunkach zagrażających życiu lub zdrowiu. Po ukończeniu kursu PPOŻ jest on bardziej doświadczony w chwilach zagrożenia, chętniej, błyskawicznie i bardziej zdecydowanie odpowiadając na wypadki losowe.

Z tego jesteśmy dumni

Nasze zalety:

  • Naszym kluczem do sukcesu jest otwartość na innowacje, otwarty umysł i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - posiadają wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.
  • Jesteśmy do dyspozycji uczestników na każdym etapie kursu.

Gdzie działamy

Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Tarnowskie Góry oraz okolice. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Oferujemy

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Szkolenia BHP w wersji angielskiej
   • Internetowe szkolenia okresowe BHP
   • Kursy wstępne BHP organizowane online dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Szkolenie BHP wstępne

Tanie szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Głównym celem naszej firmy jest osiągnięcie przez Ciebie sukcesu.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Siewierz, szkolenie BHP Dąbrowa Górnicza, kurs PPOŻ i kurs BHP w sieci Jastrzębie-Zdrój, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Świętochłowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Katowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Szczyrk, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Zawiercie, szkolenie BHP Zabrze, szkolenie BHP wstępne Lubliniec, kurs BHP Ruda Śląska, kurs wstępny BHP przez internet Tychy, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Żarki, szkolenie PPOŻ online Cieszyn, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Wojkowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Mysłowice, szkolenie PPOŻ w sieci Łaziska Górne, szkolenie BHP wstępne online Ogrodzieniec, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Czeladź, kurs PPOŻ przez internet Sośnicowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Piekary Śląskie, szkolenie PPOŻ online Bytom, kurs wstępny BHP dla pracowników Knurów, kurs wstępny BHP online Żywiec, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Krzanowice, szkolenie BHP wstępne online Ustroń, szkolenie BHP Toszek, kurs okresowy BHP dla pracowników Żory, szkolenie BHP wstępne Wilamowice, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Radlin, kurs wstępny BHP Bielsko-Biała, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Kuźnia Raciborska, kurs PPOŻ Imielin, kurs PPOŻ Lędziny, kurs wstępny BHP dla pracowników online Orzesze, kurs okresowy BHP dla pracowników Myszków, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Poręba, szkolenie BHP wstępne przez internet Czerwionka-Leszczyny, szkolenie PPOŻ Gliwice, szkolenie PPOŻ Czechowice-Dziedzice, kurs PPOŻ przez internet Pyskowice, szkolenie PPOŻ Łazy, kurs wstępny BHP przez internet Bieruń, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Jaworzno, kurs PPOŻ Chorzów, kurs wstępny BHP dla pracowników Racibórz, kurs okresowy BHP dla pracowników Skoczów, kurs wstępny BHP dla pracowników online Szczekociny, kurs BHP Mikołów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Radzionków, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Tarnowskie Góry, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Kłobuck, kurs wstępny BHP dla pracowników Rydułtowy, kurs wstępny BHP Siemianowice Śląskie, kurs BHP Rybnik, kurs wstępny BHP Sosnowiec, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Woźniki, szkolenie BHP wstępne Pilica

FAQ

Czy można wykupić kurs BHP z terminem wstecznym?

Pracodawcy nie powinni umniejszać znaczenia nakazów nakładających obowiązek odbywania okresowych szkoleń BHP. Warto być przezornym kierownikiem i kurs BHP dla podwładnych przeprowadzać we właściwym czasie. Kurs BHP z terminem wstecznym to fałszowanie dokumentacji, czego konsekwencją jest nawet kara ograniczenia wolności.

W jakim ogresie obowiązuje internetowy kurs BHP?

Kurs BHP dzieli się na szkolenie początkowe i takie, które należy odbywać regularnie. Szkolenia okresowe, zależne od branży i posady zajmowanej przez przedstawiciela firmy, organizuje się maksymalnie co rok (na stanowiskach związanych z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (stanowiska kierownicze, pracownicy inżynieryjno-techniczni, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (pracownicy szczebla administracji).

Czy przeprowadzacie kurs BHP w weekendy?

Na życzenie osób zainteresowanych szkoleniem realizujemy kurs BHP w wybrane dni weekendu. Ponieważ to nauka przez Interenet, przeprowadzamy je również w weekendy oraz dni wolne od pracy.

Kiedy powinno się zamówić kurs BHP dla pracownika?

Kurs BHP powinno się zrobić do dnia, gdy upływa termin jego ważności. Akceptowalna jest sytuacja świadczenia pracy na obowiącującym zaświadczeniu, jeżeli jest ono powiązane tematycznie z nowym stanowiskiem. Szkolenie początkowe BHP powinno być zorganizowane najdalej w pierwszym dniu rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP powinno się odbyć w terminie do pół roku (dla pracodawców i kierowników) lub 1 roku (dla innych pracowników) od momentu zatrudnienia na stanowisku.

Kto powinien ukończyć kurs BHP?

Kurs BHP powinien zakończyć każdy kto jest zatrudniony na mocy umowy o pracę a także żacy przychodzący na praktykę studencką i słuchacze szkół branżowych praktykujący zawód. Skończony kurs BHP powinni posiadać również właściciele firm zatrudniający pracowników (nie tyczy się prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

Kurs BHP PPOŻ wyniki