Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Toszek

Szkolenia BHP Toszek

Poszukujesz kursu BHP online dla pracowników firmy w Toszku? Dobrze się składa.

Zadzwoń do nas 660562830 albo wyślij e-mail szkolenia@szkolenie-bhp.slask.pl i dowiedz się więcej!

Poznaj nas

Jesteśmy na rynku ponad 9 lat. Od początku naszej działalności stawiamy na rozwój, a także doskonalenie umiejętności obsługi naszych klientów. Naszą pracę (zajmujemy się szkoleniami BHP) wykonujemy z zaangażowaniem i pasją. Dlatego jeżeli poszukujesz prawdziwych fachowców w branży, warto skontaktować się z naszą firmą. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Tanie szkolenia BHP

Nasze cele zawsze są ambitne. Jednym z nich jest stały wzrost zadowolenia klientów oraz ich świadomość, że jesteśmy najlepsi w branży. Wpłynie to nie tylko na wyjątkowo dobre postrzeganie naszego przedsiębiorstwa, ale również na zwiększanie zakresu usług i wychodzenie naprzeciw nowym, potrzebom klientów. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Współpracujemy z wszechstronną, a także kompetentną kadrą szkoleniowców, która tworzy zgrany i świetnie współpracujący team. Dlatego organizujemy kurs BHP internetowy wykorzystujący nowoczesne narzędzia technologiczne i organizacyjne, z wykorzystaniem technologii internetowych. Dzięki temu możemy przygotować kurs BHP dla personelu z każdego miejsca Polski. Sprawnie i efektywnie przekażemy praktyczne wiadomości podwładnym , w tym menadżerom. Kurs BHP przez Internet nie tracinic na swojej jakości. To szkolenie fachowe, terminowe i zbieżne z aktualnymi przepisami, potwierdzone pełną dokumentacją.

Jesteśmy przygotowani do realizacji kursów BHP dla pracowników wielu gałęzi gospodarki, co wiąże się z różnorodnymi standardami BHP. Zaplanujemy szkolenieBHP dla przedstawicieli zawodów biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, pedagogów, handlowców, a nawet kierowników i dyrektorów oraz prezesów. To bez różnicy, jaki to kurs BHP, cena za naukę jest niska, a okres, którym się odbędzie wyznaczony przez Usługobiorcę.

Działamy na obszarze całej Polski i byliśmy prekursorem w realizowaniu szkoleń przez Internet. Wśród wielu pozycji w naszym asortymencie jest kurs BHP online. Pozwala to ograniczyć nakłady ze strony przedsiębiorcy, które należy ponieść na skutek podróży służbowych, kosztów hotelów oraz innych procedur z tego wynikających. Szkolenie BHP dla personelu daje możliwość znacznie zawęzić nakłady finansowe, organizowane jest również w czasie dogodnym dla każdego. W przypadku, gdy ciekawi Was tani kurs BHP, cena kursu internetowego na pewno okaże się zadowalająca.

Kurs PPOŻ online

Atrakcyjna propozycja kursów online obejmuje także kurs PPOŻ. Nasi wykładowcy w trakcie zajęć w internecie uaktualniają oraz uzupełniają umiejętności pracowników, szczególnie w zakresie zdefiniowania ryzyk, które pojawiają się w procesach pracy i związanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wytworzyć u przedstawicieli Państwa firmy sprawdzone sposoby postępowania w sytuacji kryzysowej. Przedstawiciel firmy, który przejdzie szkolenie przeciwpożarowe w sieci, będzie wiedział, jak postępować w okolicznościach niebezpiecznych dla zdrowia i życia. Po zakończeniu szkolenia przeciwpożarowego jest on bardziej świadomy w momentach ryzyka, z zapałem, ekspresowo i pewniej odpowiadając w sytuacjach nagłych.

Nasze zalety

Czym się wyróżniamy?

  • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, innowacyjność i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - posiadają wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.
  • Uczestnikom i pracodawcom oferujemy wsparcie przez cały okres szkolenia.

Skontaktuj się albo wyślij do nas wiadomość!
Tel: 660562830 Mail: szkolenia@szkolenie-bhp.slask.pl
Godziny otwarcia: 9:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku

Lokalizacja

Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Toszek oraz okoliczne miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

U nas kupisz

Czym się zajmujemy?

   • Szkolenia BHP w wersji angielskiej
   • Internetowe szkolenia wstępne BHP
   • Okresowe szkolenia BHP
   • Kursy wstępne

Kursy BHP PPOŻ kontakt

Chcesz wiedzieć więcej na temat Szkolenia BHP dla pracowników? Skontaktuj się!

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

szkolenie PPOŻ Lubliniec, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Rybnik, szkolenie PPOŻ Radzionków, szkolenie BHP wstępne przez internet Sławków, kurs wstępny BHP Mikołów, kurs PPOŻ Mysłowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Łaziska Górne, kurs PPOŻ Ruda Śląska, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Myszków, szkolenie PPOŻ online Orzesze, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Czerwionka-Leszczyny, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Tarnowskie Góry, szkolenie BHP wstępne przez internet Knurów, szkolenie BHP wstępne w sieci Wojkowice, kurs BHP Bielsko-Biała, kurs wstępny BHP Szczekociny, kurs okresowy BHP dla pracowników online Gliwice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Toszek, kurs wstępny BHP online Szczyrk, szkolenie PPOŻ online Lędziny, szkolenie BHP Świętochłowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Pyskowice, kurs BHP Czechowice-Dziedzice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Strumień, szkolenie PPOŻ przez internet Kalety, kurs okresowy BHP dla pracowników Cieszyn, kurs wstępny BHP dla pracowników Żywiec, szkolenie BHP Rydułtowy, szkolenie PPOŻ Poręba, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Wisła, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Imielin, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Łazy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Żory, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Wodzisław Śląski, szkolenie BHP Krzanowice, kurs okresowy BHP dla pracowników online Sośnicowice, kurs wstępny BHP przez internet Miasteczko Śląskie, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Siewierz, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Skoczów, kurs wstępny BHP dla pracowników Radlin, szkolenie BHP wstępne Siemianowice Śląskie, kurs wstępny BHP przez internet Woźniki, kurs wstępny BHP Kłobuck, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Bytom, kurs PPOŻ Koniecpol, szkolenie BHP wstępne Jaworzno, szkolenie BHP wstępne Czeladź, kurs okresowy BHP dla pracowników Ustroń, kurs PPOŻ online Będzin, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Zabrze, kurs BHP Dąbrowa Górnicza, kurs wstępny BHP dla pracowników Chorzów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Jastrzębie-Zdrój, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Pszczyna, kurs okresowy BHP dla pracowników Katowice, kurs PPOŻ online Piekary Śląskie, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Racibórz

FAQ

Czy można odbyć szkolenie BHP z terminem wstecznym?

Pracodawcy nie powinni ignorować przepisów nakładających obowiązek odbywania systematycznych szkoleń BHP. opłaca się być odpowiedzialnym kierownikiem i kurs BHP dla pracowników przeprowadzać w terminie. Kurs BHP z terminem wstecznym oznacza fałszowanie dokumentacji, za co grozi nawet kara ograniczenia wolności.

Przez jaki czas obowiązuje internetowy kurs BHP?

Kurs BHP dzieli się na szkolenie podstawowe i takie, które należy odbywać regularnie. Szkolenia okresowe, zależne od branży i stanowiska pracownika, organizuje się maksymalnie co 12 miesięcy (stanowiska robotnicze z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (pracownicy szczebla administracji).

Czy przeprowadzacie kurs BHP w weekendy?

Na życzenie Klienta przeprowadzamy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Ze względu na to, że to szkolenie w sieci, wykonujemy je również w weekendy oraz dni niepracujące.

W jakiej sytuacji trzeba zlecić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

Kurs BHP trzeba zrobić do dnia, gdy upływa termin jego ważności. Dopuszczalna jest sytuacja świadczenia pracy na ważnym zaświadczeniu, jeżeli jest ono powiązane tematycznie z bieżącym obszarem działań. Szkolenie wstępne BHP powinno mieć miejsce najpóźniej w chwili rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP trzeba zorganizować w czasie do 6 miesięcy (dla pracodawców i kierowników) lub 12 miesięcy (dla pozostałych osób zatrudnionych) od czasu rozpoczęcia pracy.

Kto powinien przejść kurs BHP?

Kurs BHP ma odbyć każdy pracownik zatrudniony na mocy umowy o pracę a także żacy przychodzący na praktyki i słuchacze placówek branżowych przygotowujący się do zawodu. Ukończony kurs BHP muszą mieć również właściciele firm zatrudniający pracowników (nie dotyczy osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

Kurs BHP PPOŻ wyniki