Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Tychy

Szkolenia BHP Tychy

Potrzebujesz kursu BHP online w Tychach? Dobrze się składa.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym zadowolonym klientem.

Kilka słów o nas

Historia naszej firmy sięga 2009 roku. Już od rozpoczęcia naszego istnienia wciąż się rozwijamy oraz podnosimy umiejętności związane z obsługą klienta. Na co dzień zajmujemy się aranżacją szkoleń BHP dla przedsiębiorstw. Robim to z przyjemnością i pasją. Dzięki takim działaniom, w każdej sytuacji można liczyć na naszą fachową pomoc. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Tanie szkolenia BHP

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Chcemy, aby ilekroć ktoś wpisze w Google Szkolenia okresowe BHP Tychy mógł odnaleźć nas oraz same pozytywne opinie na nasz temat. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

Współpracujemy z starannie dobraną, a także doświadczoną kadrą wykładowców, która tworzy dopasowany i świetnie współpracujący zespół. Z tego powodu oferujemy kurs BHP internetowy opracowany w oparciu o innowacyjne narzędzia technologiczne i logistyczne, z użyciem technologii informatycznych. W ten sposób jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie BHP dla personelu z każdego rejonu Polski. Sprawnie i fachowo przekażemy praktyczne informacje pracownikom , a także menadżerom. Kurs BHP online to pełnowartościowy produkt. To szkolenie fachowe, terminowe i zgodne z obowiązującymi wymogami prawnymi, potwierdzone kompletną dokumentacją.

Działamy na terenie całej Polski i byliśmy prekursorem w realizowaniu kursów przez Internet. Jedną z produktów w naszym katalogu jest nauka BHP online. Pozwala to zmniejszyć nakłady po stronie firmy, które trzeba ponieść na skutek podróży pracowniczych, kosztów hotelów oraz innych formalności z tego wynikających. Szkolenie BHP dla podwładnych pozwala do maksimum zawęzić koszty, organizowane jest również w czasie wygodnym dla wszystkich partnerów. W przypadku, gdy ciekawi Was atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena kursu w sieci bez wątpienia będzie satysfakcjonująca.

Jesteśmy gotowi do organizacji szkoleń BHP dla przedstawicieli wielu specjalności, co wiąże się z innymi przepisami BHP. Przygotujemy kursBHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, nauczycieli, handlowców, a także kadry zarządzającej oraz prezesów. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju to kurs BHP, cena za naukę jest niewysoka, a czas jego organizacji wyznaczony przez Usługobiorcę.

Zadzwoń do nas 660562830 lub wyślij do nas wiadomość kursy-bhp@szkolenie-bhp.slask.pl
Pracujemy od 9 do 16 pon-pt

Szkolenie przeciwpożarowe online

Atrakcyjna oferta nauki przez Internenet obejmuje także kurs PPOŻ. Nasi szkoleniowcy w trakcie zajęć w internecie odnawiają oraz poszerzają wiedzę uczestników, szczególnie w obszarze oceny niebezpieczeństw, które występują w procesach wykonywania obowiązków służbowych i związanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wykreować u przedstawicieli Państwa firmy właściwe metody działania w momentach niebezpieczeństw. Przedstawiciel firmy, który zaliczy szkolenie przeciwpożarowe w sieci, będzie wiedział, jak działać w okolicznościach groźnych i niebezpiecznych. Po zakończeniu szkolenia przeciwpożarowego będzie on znacznie bardziej świadomy w momentach ryzyka, chętniej, błyskawicznie i fachowo reagując w chwilach kryzysu.

Zalety naszej firmy

Czym się wyróżniamy?

  • Naszym kluczem do sukcesu jest otwarty umysł, innowacyjność i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - doświadczeni i wysoko wykwalifikowani.
  • Uczestnikom i pracodawcom oferujemy wsparcie przez cały okres szkolenia.

Gdzie działamy

Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Tychy oraz okoliczne miasta i miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

U nas kupisz

W naszej ofercie znajdują się:

   • Kursy wstępne BHP w formie e-learningowej
   • Szkolenia okresowe BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Szkolenia BHP w języku angielskim
   • Szkolenie BHP wstępne

Szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Głównym celem naszej firmy jest osiągnięcie przez Ciebie sukcesu.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Knurów, kurs PPOŻ Wisła, kurs wstępny BHP Czechowice-Dziedzice, kurs okresowy BHP dla pracowników online Koniecpol, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Koziegłowy, kurs PPOŻ Pszów, szkolenie PPOŻ Blachownia, szkolenie BHP Racibórz, kurs PPOŻ i kurs BHP online Zabrze, kurs wstępny BHP przez internet Żory, kurs wstępny BHP Poręba, kurs wstępny BHP przez internet Świętochłowice, szkolenie BHP wstępne przez internet Czeladź, szkolenie PPOŻ Myszków, szkolenie PPOŻ w sieci Bielsko-Biała, szkolenie BHP wstępne Sławków, kurs wstępny BHP dla pracowników Wilamowice, szkolenie BHP wstępne w sieci Łazy, kurs wstępny BHP w sieci Orzesze, szkolenie PPOŻ online Ogrodzieniec, kurs okresowy BHP dla pracowników Radzionków, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Dąbrowa Górnicza, kurs wstępny BHP dla pracowników Jastrzębie-Zdrój, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Wojkowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Toszek, kurs wstępny BHP dla pracowników Rydułtowy, szkolenie BHP wstępne Pszczyna, szkolenie BHP Łaziska Górne, kurs BHP Wodzisław Śląski, kurs PPOŻ przez internet Sosnowiec, kurs PPOŻ online Tychy, kurs BHP Czerwionka-Leszczyny, szkolenie PPOŻ online Żywiec, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Woźniki, kurs BHP Siewierz, kurs wstępny BHP dla pracowników online Gliwice, szkolenie BHP wstępne w sieci Radlin, szkolenie BHP Będzin, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Sośnicowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Mikołów, kurs PPOŻ i kurs BHP online Cieszyn, szkolenie BHP wstępne Ruda Śląska, szkolenie PPOŻ Ustroń, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Zawiercie, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Szczyrk, kurs okresowy BHP dla pracowników Piekary Śląskie, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Krzanowice, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ online Bieruń, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Siemianowice Śląskie, kurs PPOŻ Skoczów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Kłobuck, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Katowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Pilica, kurs wstępny BHP Częstochowa, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Tarnowskie Góry, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Strumień, kurs okresowy BHP dla pracowników Lędziny

Często zadawane pytania

Czy mogę odbyć szkolenie BHP z datą wsteczną?

Pracodawcy nie powinni bagatelizować przepisów dotyczących systematycznych szkoleń BHP. Warto być przewidującym szefem i kurs BHP dla podwładnych realizować w odpowiednim terminie. Kurs BHP z terminem wstecznym oznacza podrabianie akt, z czym może wiązać się nawet kara pobytu w więzieniu.

Jak długo ważny jest internetowy kurs BHP?

Kurs BHP obejmuje szkolenie wstępne i takie, które należy odbywać regularnie. Kursy okresowe, w zależności od typu pracy i stanowiska osobę zatrudnioną, wykonuje się maksymalnie co rok (na stanowiskach związanych z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (osoby wykonujące pracę administracyjno-biurową).

Czy prowadzicie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

Na zamówienie osób zainteresowanych szkoleniem przygotowujemy kurs BHP w wybrane dni weekendu. Jako że to nauka w sieci, przeprowadzamy je także w soboty i niedziele oraz dni wolne od pracy.

W jakiej sytuacji należy zamówić kurs BHP dla pracownika?

Kurs BHP trzeba zrobić najpóźniej w ostatnim dniu jego ważności. Możliwa jest praca na ważnym zaświadczeniu, jeżeli jest ono połączone tematycznie z najnowszym stanowiskiem. Szkolenie wstępne BHP powinno być zorganizowane najdalej w pierwszym dniu rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP trzeba zorganizować w okresie do 6 miesięcy (dla pracodawców i osób kierujących pracownikami) lub 12 miesięcy (dla innych pracowników) od czasu zatrudnienia na stanowisku.

Kto musi mieć kurs BHP?

Kurs BHP ma ukończyć każdy kto jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę oraz studenci odbywający praktykę studencką i adepci szkół zawodowych praktykujący zawód. Skończony kurs BHP powinni mieć też właściciele firm zatrudniający pracowników (nie tyczy się prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

Kurs BHP PPOŻ wyniki