Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Ustroń

Szkolenia BHP Ustroń

Poszukujesz kursu BHP w Ustroniu? Możemy Ci pomóc.

Już teraz zadzwoń do nas 660562830 i poznaj szczegóły oferty!

O naszej firmie

Firma nasza istnieje na polskim rynku ponad 8 lat. Od tamtego momentu niezmiennie poprawiamy kwalifikacje i działamy tak aby nasz klient zawsze był usatysfakcjonowany. Na co dzień zajmujemy się realizacją szkoleń BHP dla firm. Działamy z dbałością o detale i zaangażowaniem. Z tego też powodu nawet nasza dobrze wykwalifikowana kadra stale podnosi poziom oferowanych usług. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Oferta kursy BHP

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Jednym z nich jest stały wzrost zadowolenia klientów oraz ich świadomość, że jesteśmy najlepsi w branży. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Pracujemy z interdyscyplinarną, a także doświadczoną grupą nauczycieli, która tworzy zgrany i doskonale współpracujący zespół. Z tego powodu organizujemy kurs BHP online opracowany w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne i logistyczne, z wykorzystaniem technologii internetowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie BHP dla pracowników z każdego rejonu kraju. Błyskawicznie i skutecznie dostarczymy praktyczne informacje pracownikom , w tym kierownikom. Kurs BHP przez Internet nie tracinic na swojej jakości. To szkolenie kompetentne, terminowe i zgodne z obowiązującymi wymogami prawnymi, poświadczone niezbędną dokumentacją.

Jesteśmy gotowi do realizacji szkoleń BHP dla przedstawicieli wielu branż, co wiąże się z różnorodnymi przepisami BHP. Zorganizujemy kursBHP dla przedstawicieli zawodów inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, nauczycieli, przedstawicieli działów sprzedaży, a nawet kadry zarządzającej oraz członków zarządu. To bez różnicy, jaki to kurs BHP, opłata za naukę jest atrakcyjna, a okres, którym się odbędzie wyznaczony przez składającego zamówienie.

Działamy na terenie całego kraju i jesteśmy prekursorem w przygotowywaniu kursów przez Internet. Jedną z propozycji w naszej ofercie jest kurs BHP przez internet. Daje to możliwość ograniczyć nakłady po stronie przedsiębiorstwa, które powinno się ponieść z tytułu podróży służbowych, zakwaterowania i innych spraw organizacyjnych z tego wynikających. Kurs BHP dla pracowników daje możliwość znacznie zmniejszyć koszty, organizowane jest również w czasie wygodnym dla wszystkich partnerów. W przypadku, gdy ciekawi Państwa atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena kursu online bez wątpienia będzie interesująca.

Kurs przeciwpożarowy online

Nasza propozycja nauki w sieci to także kurs PPOŻ. Nasi nauczyciele podczas zajęć w internecie uaktualniają oraz poszerzają wiedzę personelu firmy, zwłaszcza w zakresie oceny ryzyk, które występują w toku pracy i powiązanego z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wykreować u przedstawicieli Państwa firmy sprawdzone sposoby postępowania w sytuacji kryzysowej. Przedstawiciel firmy, który zaliczy kurs przeciwpożarowy w Internecie, będzie wiedział, w jaki sposób działać w okolicznościach niebezpiecznych dla zdrowia i życia. Po zakończeniu kursu PPOŻ jest on znacznie bardziej doświadczony w chwilach ryzyka, chętniej, szybciej i fachowo reagując na wypadki losowe.

Skontaktuj się albo napisz do nas!
Tel. 660 562 830 E-mail: szkolenia@szkolenie-bhp.slask.pl
Zadzwoń do nas od 9:00 - 16:00 poniedziałek - piątek

Dlaczego nasza firma?

Nasze zalety:

 • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, innowacyjność i światowe podejście.
 • Nasi pracownicy to profesjonaliści - doświadczeni i wysoko wykwalifikowani.
 • Uczestnikom i pracodawcom oferujemy wsparcie przez cały okres trwania kursu.
 • Odwiedź nas

  Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Ustroń oraz okoliczne miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

  Oferta

  W naszej ofercie znajdziesz:

  • Kursy wstępne BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
  • Kursy okresowe BHP w formie e-learningowej
  • Szkolenia BHP w wersji angielskiej

  Szkolenia BHP PPOŻ kontakt

  Potrzebujesz więcej informacji na temat Szkolenia BHP dla pracowników? Skontaktuj się!

  Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

  kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Gliwice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Strumień, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Rybnik, kurs wstępny BHP dla pracowników online Bieruń, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Pszczyna, kurs wstępny BHP przez internet Piekary Śląskie, szkolenie BHP wstępne Chorzów, szkolenie PPOŻ Myszków, kurs wstępny BHP w sieci Pilica, szkolenie BHP Wilamowice, kurs wstępny BHP dla pracowników Szczyrk, kurs okresowy BHP dla pracowników Łazy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Knurów, kurs PPOŻ Bytom, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Świętochłowice, kurs wstępny BHP Dąbrowa Górnicza, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Kalety, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Radzionków, szkolenie BHP wstępne Łaziska Górne, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Żory, szkolenie BHP Skoczów, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Tychy, szkolenie BHP wstępne przez internet Jaworzno, szkolenie PPOŻ w sieci Siemianowice Śląskie, kurs PPOŻ Pszów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Jastrzębie-Zdrój, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Woźniki, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Żywiec, kurs wstępny BHP dla pracowników Cieszyn, szkolenie PPOŻ przez internet Lędziny, szkolenie PPOŻ Koziegłowy, kurs wstępny BHP dla pracowników Ustroń, szkolenie PPOŻ w sieci Bielsko-Biała, szkolenie BHP wstępne przez internet Wodzisław Śląski, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Racibórz, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Ruda Śląska, kurs PPOŻ w sieci Blachownia, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Pyskowice, kurs PPOŻ online Tarnowskie Góry, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Czeladź, szkolenie BHP wstępne Zawiercie, kurs wstępny BHP online Zabrze, szkolenie BHP Lubliniec, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Żarki, szkolenie PPOŻ Ogrodzieniec, kurs okresowy BHP dla pracowników Imielin, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Orzesze, szkolenie BHP wstępne w sieci Czerwionka-Leszczyny, kurs wstępny BHP Kłobuck, kurs BHP Siewierz, kurs PPOŻ Mysłowice, kurs BHP Wojkowice, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ online Wisła, kurs okresowy BHP dla pracowników Kuźnia Raciborska, kurs wstępny BHP Radlin, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Sławków, kurs BHP Rydułtowy

  Najczęściej zadawane pytania

  Czy mogę wykupić szkolenie BHP z datą wsteczną?

  Przedsiębiorstwa nie powinni bagatelizować nakazów nakładających obowiązek odbywania systematycznych szkoleń BHP. Należy być przezornym kierownikiem i kurs BHP dla pracowników organizować w odpowiednim terminie. Kurs BHP z datą wsteczną to fałszowanie dokumentacji, czego konsekwencją jest nawet kara pobytu w więzieniu.

  Przez jaki czas obowiązuje e-learningowy kurs BHP?

  Kurs BHP można podzielić na szkolenie początkowe i okresowe. Szkolenia okresowe, w zależności od typu pracy i funkcji przedstawiciela firmy, organizuje się maksymalnie co rok (gdy obowiązki związane są z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, pracownicy inżynieryjno-techniczni, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (osoby wykonujące pracę administracyjno-biurową).

  Czy organizujecie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

  Na zamówienie Klienta przygotowujemy kurs BHP w weekendy. Ponieważ to szkolenie w sieci, realizujemy je również w soboty i niedziele oraz dni niepracujące.

  Kiedy trzeba zlecić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

  Kurs BHP trzeba wykonać najpóźniej w ostatnim dniu jego ważności. Akceptowalna jest praca na obowiącującym zaświadczeniu, jeżeli jest ono połączone tematycznie z najnowszym stanowiskiem. Szkolenie początkowe BHP powinno odbyć się najdalej w chwili rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP należy zorganizować w terminie do 6 miesięcy (dla osób zatrudniających pracowników i kierowników) lub 1 roku (dla pozostałych osób zatrudnionych) od czasu rozpoczęcia pracy.

  Kto powinien przejść kurs BHP?

  Kurs BHP musi odbyć każdy pracownik zatrudniony na mocy umowy o pracę a także studenci rozpoczynający praktykę studencką i słuchacze placówek zawodowych przygotowujący się do zawodu. Skończony kurs BHP powinni posiadać również pracodawcy (nie dotyczy osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

  Szkolenie BHP PPOŻ wyniki