Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Zabrze

Szkolenia BHP Zabrze

Szukasz wstępnego szkolenia BHP dla pracowników firmy w Zabrzu? Możemy Ci pomóc.

Oferujemy szkolenia BHP wstępne i okresowe w formie e-learningowej, jak i stacjonarnej.

Krótko o nas

Działamy w branży szkoleniowo-edukacyjnej od 2009 roku. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na nowości na rynku, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Na co dzień pracujemy nad realizowaniem szkoleń BHP dla pracowników i lubimy to co robimy. Dzięki temu, mimo iż posiadamy bardzo wysoko wykwalifikowaną kadrę poziom świadczonych przez nas usług, niezmiennie wzrasta. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Szkolenia wstępne okresowe oferta

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Gdy to wszystko uda się osiągnąć będziemy wiedzieć, że jesteśmy doceniani przez naszych klientów.

Funkcjonujemy na obszarze całej Polski i byliśmy prekursorem w realizowaniu kursów przez Internet. Wśród wielu propozycji w naszej ofercie jest szkolenie BHP metodą e-learningu. Pozwala to ograniczyć nakłady ze strony przedsiębiorstwa, które powinno się ponieść z tytułu wyjazdów pracowniczych, noclegów oraz innych spraw organizacyjnych z tym związanych. Szkolenie BHP dla pracowników daje możliwość znacznie zawęzić koszty, odbywa się również w terminie odpowiadającym obu stronom. Jeśli ciekawi Was atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena kursu internetowego na pewno okaże się zadowalająca.

Dysponujemy starannie dobraną, a przy tym doświadczoną drużyną szkoleniowców, która stanowi zgrany i sprawnie współdziałający team. Dzięki temu oferujemy kurs BHP internetowy wykorzystujący innowacyjne metody techniczne i koordynacyjne, z wykorzystaniem łączy internetowych. Właśnie tak możemy przeprowadzić kurs BHP dla personelu z każdego zakątka Polski. Błyskawicznie i fachowo przekażemy praktyczne wiadomości pracownikom , a także menadżerom. Kurs BHP przez Internet to pełnowartościowy produkt. To szkolenie kompetentne, terminowe i zbieżne z aktualnymi wymogami prawnymi, potwierdzone niezbędną dokumentacją.

Jesteśmy przygotowani do realizacji kursów BHP dla przedstawicieli różnych gałęzi gospodarki, co wiąże się z innymi zasadami BHP. Zorganizujemy kursBHP dla pracowników biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, pedagogów, przedstawicieli działów sprzedaży, a nawet kadry zarządzającej oraz samych pracodawców. Niezależnie od tego, jaki to kurs BHP, opłata za naukę jest niska, a okres, którym się odbędzie wybrany przez Usługobiorcę.

Szkolenie przeciwpożarowe online

Przygotowana przez nas propozycja nauki w sieci to również kurs PPOŻ. Nasi nauczyciele podczas zajęć w internecie aktualizują oraz uzupełniają wiedzę personelu firmy, szczególnie w obszarze oceny niebezpieczeństw, które pojawiają się w procesach pracy i wiążącego się z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wytworzyć u pracowników dobre wzorce postępowania w momentach niebezpieczeństw. Przedstawiciel firmy, który zaliczy kurs przeciwpożarowy w sieci, doskonale zdaje sobie sprawę, jak postępować w warunkach zagrażających życiu lub zdrowiu. Po ukończeniu szkolenia PPOŻ będzie on bardziej doświadczony w momentach zagrożenia, z zapałem, ekspresowo i bardziej zdecydowanie odpowiadając na wypadki losowe.

Wyróżniamy się

Czym się wyróżniamy?

 • Naszym kluczem do sukcesu jest innowacyjność, ludzie z pasją i światowe podejście.
 • Nasi pracownicy to profesjonaliści - wykwalifikowani i biegli w swoim fachu.
 • Uczestnicy mogą liczyć na bezpłatne doradztwo naszej wykwalifikowanej kadry przez cały okres szkolenia.
 • Dzwoń już dziś.
  Tel: 660562830
  Godziny otwarcia od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00

  Gdzie działamy

  Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Zabrze oraz okoliczne miasta i miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

  Co mamy w ofercie?

  Czym się zajmujemy?

  • Internetowe szkolenia wstępne BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
  • Internetowe kursy okresowe BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
  • Szkolenia BHP anglojęzyczne
  • Szkolenie BHP wstępne
  • Szkolenie BHP okresowe

  Kursy BHP PPOŻ kontakt

  Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości napisz lub zadzwoń! Odpowiemy jeszcze dziś.

  Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

  kurs wstępny BHP Kalety, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Miasteczko Śląskie, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Czeladź, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Częstochowa, kurs PPOŻ Łaziska Górne, kurs PPOŻ i kurs BHP w sieci Ogrodzieniec, szkolenie BHP wstępne Krzanowice, kurs BHP Sosnowiec, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Kłobuck, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Gliwice, szkolenie PPOŻ online Mikołów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Czechowice-Dziedzice, kurs okresowy BHP dla pracowników Jaworzno, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ online Piekary Śląskie, szkolenie PPOŻ Bieruń, szkolenie BHP wstępne w sieci Orzesze, kurs BHP Poręba, szkolenie BHP Tychy, kurs wstępny BHP dla pracowników Wilamowice, kurs wstępny BHP w sieci Pszczyna, kurs BHP Świętochłowice, szkolenie BHP Mysłowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Dąbrowa Górnicza, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Pszów, szkolenie BHP wstępne przez internet Rybnik, szkolenie PPOŻ online Knurów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Blachownia, kurs okresowy BHP dla pracowników Bielsko-Biała, szkolenie BHP wstępne Racibórz, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Wisła, kurs PPOŻ Wodzisław Śląski, szkolenie BHP Woźniki, kurs wstępny BHP Lubliniec, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Pyskowice, kurs PPOŻ i kurs BHP online Rydułtowy, kurs PPOŻ przez internet Chorzów, kurs wstępny BHP dla pracowników Skoczów, kurs wstępny BHP dla pracowników Katowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Zawiercie, szkolenie PPOŻ przez internet Bytom, kurs wstępny BHP przez internet Lędziny, kurs okresowy BHP dla pracowników online Koziegłowy, kurs wstępny BHP przez internet Żarki, szkolenie BHP wstępne w sieci Szczyrk, kurs PPOŻ Koniecpol, szkolenie PPOŻ Pilica, kurs wstępny BHP dla pracowników online Radzionków, kurs okresowy BHP dla pracowników online Sławków, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Strumień, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Zabrze, kurs okresowy BHP dla pracowników Jastrzębie-Zdrój, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Łazy, szkolenie BHP wstępne Żory, kurs wstępny BHP Szczekociny, szkolenie PPOŻ Będzin, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Ruda Śląska, kurs PPOŻ online Siemianowice Śląskie

  Najczęściej zadawane pytania

  Czy możliwe jest odbyć kurs BHP z datą wsteczną?

  Firmy nie mogą ignorować regulacji dotyczących regularnych szkoleń BHP. opłaca się być przewidującym pracodawcą i kurs BHP dla podwładnych organizować w terminie. Kurs BHP z datą wsteczną oznacza fałszowanie akt, za co grozi nawet kara ograniczenia wolności.

  Jak długo ważny jest e-learningowy kurs BHP?

  Kurs BHP można podzielić na szkolenie wstępne i okresowe. Szkolenia okresowe, zależne od branży i funkcji pracownika, wykonuje się maksymalnie co rok (stanowiska robotnicze z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, pracownicy inżynieryjno-techniczni, służby BHP) lub 6 lat (osoby wykonujące pracę administracyjno-biurową).

  Czy przeprowadzacie kurs BHP w weekendy?

  Na życzenie osób zainteresowanych szkoleniem przeprowadzamy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Ponieważ to kurs online, realizujemy je również w soboty i niedziele oraz dni niepracujące.

  W jakiej sytuacji powinno się zamówić kurs BHP dla pracownika?

  Kurs BHP należy zaliczyć do dnia, w którym traci ważność. Dopuszczalna jest praca na obowiącującym zaświadczeniu, jeżeli jest ono związane merytorycznie z bieżącym stanowiskiem. Szkolenie wstępne BHP powinno odbyć się najpóźniej w pierwszym dniu rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP należy odbyć w czasie do 6 miesięcy (dla osób zatrudniających pracowników i kierowników) lub 12 miesięcy (dla innych pracowników) od momentu rozpoczęcia pracy.

  Kto musi ukończyć kurs BHP?

  Kurs BHP ma ukończyć każdy kto jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę oraz żacy rozpoczynający praktykę studencką i słuchacze placówek zawodowych praktykujący zawód. Skończony kurs BHP muszą posiadać też pracodawcy (nie obowiązuje osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

  Szkolenie BHP PPOŻ wyniki