Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Żarki

Szkolenia BHP Żarki

Potrzebujesz wstępnego szkolenia BHP w Żarkach? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Oferujemy kursy BHP wstępne i okresowe w formie stacjonarnej, jak i online.

Poznaj naszą firmę

Nasza działalność powstała w 2009 roku. Od powstania działalności naszej firmy systematycznie udoskonalamy nasze kwalifikacje oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według jak najwyższych standardów. Na co dzień zajmujemy się realizowaniem szkoleń BHP dla pracowników i lubimy to co robimy. Dzięki temu, w każdej sytuacji można liczyć na naszą pomoc. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Szkolenia wstępne okresowe oferta

Nasze cele zawsze są ambitne. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Kiedy to wszystko osiągniemy, będziemy pewni że dobrze wykonujemy swoją pracę oraz że klienci ją doceniają.

Jesteśmy przygotowani do prowadzenia kursów BHP dla przedstawicieli różnych branż, co ma związek z innymi przepisami BHP. Przygotujemy kursBHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, nauczycieli, sprzedawców, a nawet kierowników i dyrektorów oraz członków zarządu. Nie ma znacznia, jakiego rodzaju to kurs BHP, cena za szkolenie jest niewysoka, a termin wyznaczony przez Usługobiorcę.

Działamy na terenie całej Polski i staliśmy się prekursorem w realizowaniu kursów przez Internet. Jedną z produktów w naszym asortymencie jest nauka BHP online. Pozwala to ograniczyć wydatki ze strony przedsiębiorcy, które trzeba ponieść na skutek wyjazdów służbowych, kosztów hotelów i innych spraw organizacyjnych z tym związanych. Szkolenie BHP dla personelu pozwala znacznie zmniejszyć nakłady finansowe, organizowane jest również w okresie dogodnym dla każdego. W przypadku, gdy interesuje Was atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena kursu online z pewnością będzie interesująca.

Pracujemy z interdyscyplinarną, a także doświadczoną kadrą nauczycieli, która tworzy dobrze dobrany i sprawnie współpracujący team. Z tego powodu oferujemy kurs BHP e-learningowy oparty o innowacyjne rozwiązania techniczne i organizacyjne, z użyciem sieci internetowych. Właśnie tak możemy przeprowadzić kurs BHP dla pracowników z każdego miejsca kraju. Szybko i efektywnie przekażemy praktyczne wiadomości pracownikom , a także menadżerom. Kurs BHP online nie tracinic na swojej jakości. To szkolenie kompetentne, terminowe i zgodne z aktualnymi przepisami, potwierdzone niezbędną dokumentacją.

Kurs PPOŻ w sieci

Nasza propozycja nauki przez Internenet obejmuje również szkolenie PPOŻ. Nasi nauczyciele w toku zajęć e-learningu aktualizują oraz poszerzają informacje uczestników, zwłaszcza w obszarze określenia ryzyk, które pojawiają się w czasie wykonywania obowiązków służbowych i związanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wykreować u przedstawicieli Państwa firmy sprawdzone sposoby postępowania w momentach niebezpieczeństw. Przedstawiciel firmy, który zaliczy szkolenie przeciwpożarowe w sieci, wie, jak zachować się w okolicznościach groźnych i niebezpiecznych. Po zakończeniu szkolenia PPOŻ jest on znacznie bardziej zorientowany w momentach niebezpiecznych, chętniej, ekspresowo i fachowo odpowiadając w chwilach kryzysu.

Jesteśmy znani z...

Nasze zalety:

 • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, innowacyjność i światowe podejście.
 • Nasi pracownicy to profesjonaliści - kompetentni fachowcy z dużym doświadczeniem.
 • Uczestnicy mogą liczyć na bezpłatne doradztwo naszej wykwalifikowanej kadry przez cały okres szkolenia.
 • Dzwoń 660 562 830 lub wyślij nam mejla kursy-bhp@szkolenie-bhp.slask.pl
  Godziny otwarcia: od 9 do 16
  od poniedziałku do piątku

  Gdzie nas znajdziesz

  Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Żarki oraz okoliczne miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

  Co oferujemy?

  W naszej ofercie znajdują się:

  • Szkolenia wstępne BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
  • Szkolenia BHP anglojęzyczne
  • Internetowe szkolenia okresowe BHP
  • Szkolenie BHP wstępne

  Szkolenia BHP PPOŻ kontakt

  Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania dzwoń! Odpowiemy jeszcze dziś.

  Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

  szkolenie BHP wstępne dla pracowników Blachownia, kurs BHP Wilamowice, kurs wstępny BHP online Woźniki, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Lędziny, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Wojkowice, kurs PPOŻ i kurs BHP online Radlin, kurs wstępny BHP dla pracowników online Siewierz, kurs PPOŻ online Żarki, kurs PPOŻ Myszków, szkolenie BHP wstępne w sieci Wodzisław Śląski, szkolenie PPOŻ w sieci Czerwionka-Leszczyny, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Mikołów, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Knurów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Gliwice, kurs wstępny BHP dla pracowników Zawiercie, kurs BHP Czeladź, kurs PPOŻ Rybnik, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Szczekociny, kurs PPOŻ Bielsko-Biała, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Kuźnia Raciborska, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Miasteczko Śląskie, szkolenie BHP wstępne Częstochowa, kurs wstępny BHP Skoczów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Sośnicowice, kurs wstępny BHP w sieci Ustroń, kurs wstępny BHP Cieszyn, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Pszów, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ online Pszczyna, kurs okresowy BHP dla pracowników Sosnowiec, szkolenie BHP wstępne Tychy, szkolenie BHP wstępne Piekary Śląskie, kurs wstępny BHP w sieci Krzanowice, szkolenie PPOŻ Łaziska Górne, szkolenie PPOŻ Łazy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Pyskowice, szkolenie PPOŻ w sieci Świętochłowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Chorzów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Toszek, szkolenie BHP wstępne w sieci Lubliniec, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Strumień, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Koziegłowy, kurs BHP Tarnowskie Góry, kurs okresowy BHP dla pracowników Żory, szkolenie BHP Mysłowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Szczyrk, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Katowice, szkolenie BHP wstępne w sieci Koniecpol, kurs wstępny BHP dla pracowników Bytom, szkolenie PPOŻ online Poręba, szkolenie BHP Jaworzno, kurs wstępny BHP dla pracowników Rydułtowy, szkolenie PPOŻ Ruda Śląska, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Dąbrowa Górnicza, kurs PPOŻ przez internet Kłobuck, kurs okresowy BHP dla pracowników Będzin, szkolenie BHP Racibórz, kurs wstępny BHP Sławków

  Często zadawane pytania

  Czy możliwe jest wykupić szkolenie BHP z datą wsteczną?

  Przedsiębiorstwa nie mogą bagatelizować regulacji odnoszących się do okresowych szkoleń BHP. opłaca się być przezornym szefem i kurs BHP dla podwładnych realizować w terminie. Kurs BHP z datą wsteczną to fabrykowanie dokumentacji, z czym może wiązać się nawet kara pobytu w więzieniu.

  Jak długo ważny jest sieciowy kurs BHP?

  Kurs BHP można podzielić na szkolenie wstępne i okresowe. Kursy okresowe, które zależą od zawodu i stanowiska przedstawiciela firmy, organizuje się maksymalnie co 12 miesięcy (na stanowiskach związanych z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (stanowiska administracyjno–biurowe).

  Czy organizujecie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

  Na zamówienie Klienta realizujemy kurs BHP w wybrane dni weekendu. Ponieważ to nauka w sieci, wykonujemy je również w soboty i niedziele oraz dni wolne od pracy.

  W jakiej sytuacji powinno się zrobić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

  Kurs BHP powinno się zaliczyć najpóźniej w ostatnim dniu jego ważności. Dopuszczalna jest praca na obowiącującym zaświadczeniu, gdy jest ono powiązane tematycznie z najnowszym zakresem obowiązków. Szkolenie początkowe BHP musi mieć miejsce najdalej w pierwszym dniu rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP trzeba odbyć w czasie do 6 miesięcy (dla pracodawców i kierowników) lub 12 miesięcy (dla innych osób zatrudnionych) od momentu zatrudnienia na stanowisku.

  Kto powinien ukończyć kurs BHP?

  Kurs BHP ma ukończyć każdy kto jest zatrudniony na mocy umowy o pracę oraz studenci przychodzący na praktykę studencką i słuchacze placówek zawodowych przygotowujący się do zawodu. Skończony kurs BHP powinni posiadać też pracodawcy (nie obowiązuje osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

  Kurs BHP PPOŻ wyniki