Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Jaworznie?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Jaworzno

Szkolenia BHP Jaworzno

Potrzebujesz wstępnego szkolenia BHP dla pracowników w Jaworznie? Możemy Ci pomóc.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym kolejnym klientem.

O naszej firmie

Istniejemy na rynku polskim ponad siedem lat. Już od początku naszego istnienia stale doskonalimy się oraz podnosimy umiejętności związane z obsługą klienta. Na co dzień zajmujemy się organizowaniem szkoleń BHP dla firm. Działamy z dbałością o detale i pasją. Z tego powodu jeśli szukasz firmy która zawsze daje z siebie wszystko, warto skontaktować się z nami. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Oferta kursy BHP

Nasze cele zawsze są ambitne. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

Współpracujemy z starannie dobraną, a przy tym doświadczoną drużyną nauczycieli, która stanowi dobrze dobrany i sprawnie współpracujący team. Dlatego przygotowaliśmy kurs BHP internetowy oparty o nowatorskie rozwiązania technologiczne i logistyczne, z użyciem sieci informatycznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować kurs BHP dla personelu z każdego zakątka kraju. Sprawnie i efektywnie przekażemy niezbędne informacje podwładnym , w tym kadrze kierowniczej. Kurs BHP online to pełnowartościowy produkt. To szkolenie fachowe, terminowe i zbieżne z obowiązującymi przepisami, poświadczone pełną dokumentacją.

Jesteśmy przygotowani do realizacji kursów BHP dla pracowników różnych branż, co wiąże się z różnorodnymi standardami BHP. Zaplanujemy kursBHP dla fachowców z branż inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, pedagogów, handlowców, a także kadry zarządzającej oraz członków zarządu. To bez różnicy, jakiego rodzaju to kurs BHP, cena za naukę jest atrakcyjna, a czas jego organizacji wybrany przez Usługobiorcę.

Funkcjonujemy na obszarze całego kraju i jesteśmy innowatorem w oferowaniu kursów w sieci. Jedną z produktów w naszej ofercie jest szkolenie BHP online. Daje to możliwość zmniejszyć koszty ze strony przedsiębiorstwa, które należy ponieść z tytułu wyjazdów służbowych, zakwaterowania i pozostałych formalności z tym związanych. Szkolenie BHP dla podwładnych pozwala znacznie ograniczyć wydatki, organizowane jest również w czasie dogodnym dla każdego. W przypadku, gdy interesuje Was tani kurs BHP, cena szkolenia online z pewnością okaże się interesująca.

Kurs PPOŻ w sieci

Nasza oferta szkoleń w sieci obejmuje również kurs PPOŻ. Nasi nauczyciele w toku zajęć w internecie aktualizują oraz uzupełniają umiejętności personelu firmy, zwłaszcza w zakresie zdefiniowania niebezpieczeństw, które występują w toku pracy i związanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wytworzyć u pracowników sprawdzone sposoby działania w warunkach zagrożeń. Fachowiec, który przejdzie szkolenie przeciwpożarowe w sieci, wie, jak postępować w warunkach zagrażających życiu lub zdrowiu. Po zakończeniu szkolenia PPOŻ jest on znacznie bardziej świadomy w momentach niebezpiecznych, z zapałem, szybciej i fachowo reagując na wypadki losowe.

Atuty naszej firmy

Czym się wyróżniamy?

  • Naszym kluczem do sukcesu jest innowacyjność, ludzie z pasją oraz otwarty umysł.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - doświadczeni trenerzy i wykładowcy.
  • Uczestnikom szkolenia oferujemy bezpłatne usługi konsultingowe przez cały okres jego trwania.

Gdzie działamy

Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Jaworzno oraz okoliczne miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Szkolenia okresowe BHP w Jaworznie
Tel. 660 562 830 Mail: kursy-bhp@szkolenie-bhp.slask.pl
Zadzwoń do nas od 9tej do 16tej poniedziałek - piątek

U nas kupisz

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Szkolenia okresowe BHP organizowane online dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Internetowe szkolenia wstępne BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Szkolenia BHP w języku angielskim
   • Szkolenia wstępne

Szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Funkcjonujemy szybko i sprawnie w branży szkoleniowo-edukacyjnej.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Będzin, kurs PPOŻ przez internet Jaworzno, szkolenie PPOŻ przez internet Wilamowice, kurs PPOŻ Cieszyn, kurs okresowy BHP dla pracowników Piekary Śląskie, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Ogrodzieniec, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Blachownia, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Radzionków, kurs wstępny BHP online Dąbrowa Górnicza, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Kalety, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Jastrzębie-Zdrój, kurs wstępny BHP Bielsko-Biała, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Bieruń, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Ustroń, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Gliwice, szkolenie BHP wstępne online Chorzów, kurs wstępny BHP dla pracowników Ruda Śląska, szkolenie BHP Siewierz, kurs wstępny BHP dla pracowników Lubliniec, kurs BHP Koniecpol, szkolenie PPOŻ Poręba, kurs PPOŻ Tarnowskie Góry, kurs BHP Mikołów, szkolenie BHP Pszczyna, kurs okresowy BHP dla pracowników online Świętochłowice, kurs BHP Myszków, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Koziegłowy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Wojkowice, kurs PPOŻ i kurs BHP w sieci Toszek, kurs wstępny BHP online Zawiercie, kurs wstępny BHP Lędziny, szkolenie PPOŻ Pszów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Łaziska Górne, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Pilica, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Łazy, kurs okresowy BHP dla pracowników Rydułtowy, kurs wstępny BHP dla pracowników Zabrze, szkolenie PPOŻ Kłobuck, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Szczekociny, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Czerwionka-Leszczyny, szkolenie BHP wstępne Kuźnia Raciborska, szkolenie BHP wstępne online Sosnowiec, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Tychy, szkolenie BHP Skoczów, szkolenie BHP wstępne przez internet Sławków, kurs wstępny BHP Bytom, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Żywiec, kurs wstępny BHP online Czeladź, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ online Żory, szkolenie PPOŻ przez internet Siemianowice Śląskie, kurs okresowy BHP dla pracowników Orzesze, szkolenie PPOŻ przez internet Wodzisław Śląski, szkolenie BHP wstępne Imielin, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Wisła, szkolenie BHP wstępne Czechowice-Dziedzice, kurs PPOŻ w sieci Mysłowice, kurs PPOŻ Katowice

Najczęściej zadawane pytania

Czy można odbyć kurs BHP z datą wsteczną?

Firmy nie mogą ignorować nakazów nakładających obowiązek odbywania regularnych szkoleń BHP. opłaca się być przezornym szefem i kurs BHP dla podwładnych przeprowadzać w terminie. Kurs BHP z datą wsteczną oznacza fałszowanie dokumentów, z czym może wiązać się nawet kara ograniczenia wolności.

Przez jaki czas ważny jest sieciowy kurs BHP?

Kurs BHP dzieli się na szkolenie początkowe i okresowe. Kursy okresowe, w zależności od branży i posady zajmowanej przez osobę zatrudnioną, wykonuje się maksymalnie co 12 miesięcy (na stanowiskach związanych z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (stanowiska kierownicze, pracownicy inżynieryjno-techniczni, służby BHP) lub 6 lat (stanowiska administracyjno–biurowe).

Czy prowadzicie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

Zgodnie z wolą Klienta przygotowujemy kurs BHP w weekendy. Ze względu na to, że to nauka w sieci, realizujemy je także w soboty i niedziele oraz dni niepracujące.

W jakiej sytuacji należy zamówić kurs BHP dla pracownika?

Kurs BHP trzeba zrobić do dnia, gdy upływa termin jego ważności. Możliwa jest praca na ważnym zaświadczeniu, jeśli jest ono połączone merytorycznie z bieżącym obszarem działań. Szkolenie wstępne BHP powinno odbyć się najdalej w pierwszym dniu rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP należy odbyć w czasie do 6 miesięcy (dla pracodawców i osób kierujących pracownikami) lub 1 roku (dla innych pracowników) od czasu rozpoczęcia pracy.

Kto powinien ukończyć kurs BHP?

Kurs BHP musi odbyć każdy pracownik zatrudniony na mocy umowy o pracę oraz studenci odbywający praktykę studencką i słuchacze placówek zawodowych przygotowujący się do zawodu. Ukończony kurs BHP muszą posiadać również pracodawcy (nie obowiązuje prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

Kurs BHP PPOŻ wyniki