Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Czechowicach-Dziedzicach?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Czechowice-Dziedzice

Szkolenia BHP Czechowice-Dziedzice

Poszukujesz wstępnego kursu BHP dla firmy w Czechowicach-Dziedzicach? Dobrze się składa.

Oferujemy szkolenia BHP wstępne i okresowe w formie e-learningowej, jak i stacjonarnej.

Krótko o nas

Jesteśmy już na rynku ponad dziesięć lat. Już od samego początku naszej działalności wciąż się rozwijamy i poprawiamy jakość obsługi klienta. Na co dzień pracujemy nad realizacją szkoleń BHP dla przedsiębiorstw i lubimy swoją pracę. Dzięki takiemu podejściu, w każdej sytuacji można liczyć na naszą fachową pomoc. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Szkolenia wstępne okresowe oferta

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Współpracujemy z interdyscyplinarną, a także kompetentną drużyną wykładowców, która tworzy zgrany i sprawnie współdziałający zespół. Z tego powodu oferujemy kurs BHP e-learningowy oparty o nowoczesne narzędzia techniczne i koordynacyjne, z użyciem technologii internetowych. W ten sposób jesteśmy w stanie przygotować kurs BHP dla personelu z każdego miejsca Polski. Sprawnie i skutecznie dostarczymy potrzebne wiadomości podwładnym , w tym kadrze kierowniczej. Kurs BHP przez Internet to najwyższy standard przekazywania wiedzy. To szkolenie fachowe, terminowe i zbieżne z obowiązującymi wymogami prawnymi, poświadczone niezbędną dokumentacją.

Jesteśmy gotowi do realizacji szkoleń BHP dla pracowników różnych specjalności, co ma związek z innymi standardami BHP. Zaplanujemy szkolenieBHP dla przedstawicieli zawodów inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, pedagogów, sprzedawców, a także kierowników i dyrektorów oraz samych pracodawców. Nie ma znacznia, jakiego rodzaju to kurs BHP, opłata za szkolenie jest niska, a termin wybrany przez Usługobiorcę.

Działamy na obszarze całej Polski i staliśmy się innowatorem w realizowaniu kursów online. Wśród wielu pozycji w naszej ofercie jest nauka BHP przez internet. Pozwala to zmniejszyć wydatki po stronie przedsiębiorstwa, które powinno się ponieść z powodu wyjazdów pracowniczych, zakwaterowania oraz innych spraw organizacyjnych z tym związanych. Kurs BHP dla podwładnych pozwala do maksimum zawęzić wydatki, planowane jest także w czasie dogodnym dla każdego. W przypadku, gdy ciekawi Was niedrogi kurs BHP, cena kursu online z pewnością okaże się satysfakcjonująca.

Szkolenia okresowe BHP w Czechowicach-Dziedzicach
Telefon: 660562830
Czynne od 9tej do 16tej pon-pt

Szkolenie przeciwpożarowe w sieci

Atrakcyjna oferta szkoleń w sieci obejmuje również kurs PPOŻ. Nasi szkoleniowcy w toku zajęć e-learningu odnawiają oraz uzupełniają umiejętności personelu firmy, szczególnie w obszarze oceny ryzyk, które mogą wystąpić w toku wykonywania obowiązków służbowych i wiążącego się z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wykreować u przedstawicieli Państwa firmy dobre sposoby działania w sytuacji kryzysowej. Pracownik, który przejdzie szkolenie przeciwpożarowe online, doskonale zdaje sobie sprawę, jak postępować w warunkach niebezpiecznych dla zdrowia i życia. Po ukończeniu szkolenia przeciwpożarowego będzie on bardziej świadomy w momentach ryzyka, chętniej, ekspresowo i bardziej zdecydowanie reagując na wypadki losowe.

Nasze zalety

Czym się wyróżniamy?

  • Naszym kluczem do sukcesu jest otwartość na innowacje, otwarty umysł i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - wykwalifikowani i biegli w swoim fachu.
  • Uczestnikom i pracodawcom oferujemy wsparcie przez cały okres trwania kursu.

Działamy na terenie

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Czechowice-Dziedzice oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Oferujemy

W naszej ofercie znajdują się:

   • Szkolenia okresowe BHP w formie e-learningowej
   • Szkolenia wstępne BHP w formie e-learningowej
   • Szkolenia BHP w wersji angielskiej
   • Szkolenia okresowe

Szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Głównym celem naszej firmy jest Twoja satysfakcja.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

kurs wstępny BHP dla pracowników Bytom, kurs wstępny BHP Żory, szkolenie PPOŻ w sieci Czerwionka-Leszczyny, kurs BHP Myszków, kurs wstępny BHP online Żarki, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Rybnik, szkolenie BHP wstępne w sieci Częstochowa, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Żywiec, szkolenie BHP wstępne Orzesze, szkolenie PPOŻ Jastrzębie-Zdrój, kurs okresowy BHP dla pracowników Chorzów, kurs wstępny BHP dla pracowników Mysłowice, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Pyskowice, szkolenie BHP wstępne Wojkowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Jaworzno, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Świętochłowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Piekary Śląskie, kurs PPOŻ w sieci Szczekociny, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Skoczów, szkolenie BHP Knurów, kurs wstępny BHP dla pracowników Siewierz, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Pilica, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Ustroń, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Będzin, kurs BHP Koziegłowy, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Pszczyna, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Sławków, szkolenie PPOŻ Krzanowice, szkolenie BHP wstępne w sieci Racibórz, szkolenie BHP Wilamowice, kurs wstępny BHP Zabrze, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Gliwice, szkolenie BHP Toszek, kurs wstępny BHP online Radlin, kurs BHP Poręba, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Katowice, kurs PPOŻ Miasteczko Śląskie, szkolenie PPOŻ przez internet Mikołów, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Woźniki, kurs okresowy BHP dla pracowników Siemianowice Śląskie, szkolenie BHP wstępne online Strumień, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Łaziska Górne, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Cieszyn, kurs wstępny BHP Kłobuck, kurs PPOŻ w sieci Zawiercie, kurs PPOŻ Bieruń, kurs okresowy BHP dla pracowników online Imielin, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Koniecpol, szkolenie PPOŻ Radzionków, szkolenie PPOŻ przez internet Wisła, kurs wstępny BHP online Łazy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Tarnowskie Góry, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Ogrodzieniec, kurs okresowy BHP dla pracowników Pszów, kurs PPOŻ i kurs BHP w sieci Dąbrowa Górnicza, kurs PPOŻ Sosnowiec, szkolenie BHP wstępne Wodzisław Śląski

Najczęściej zadawane pytania

Czy możliwe jest odbyć kurs BHP z terminem wstecznym?

Pracodawcy nie mogą bagatelizować regulacji odnoszących się do okresowych szkoleń BHP. Należy być przewidującym szefem i kurs BHP dla osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie realizować w terminie. Kurs BHP z terminem wstecznym oznacza podrabianie dokumentów, za co grozi nawet kara pobytu w więzieniu.

Jak długo obowiązuje e-learningowy kurs BHP?

Kurs BHP można podzielić na szkolenie wstępne i okresowe. Szkolenia okresowe, w zależności od branży i stanowiska przedstawiciela firmy, organizuje się maksymalnie co rok (gdy obowiązki związane są z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, pracownicy inżynieryjno-techniczni, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (stanowiska administracyjno–biurowe).

Czy przeprowadzacie kurs BHP w weekendy?

Na zamówienie firmy realizujemy kurs BHP w wybrane dni weekendu. Ze względu na to, że to kurs w sieci, przeprowadzamy je również w weekendy oraz dni wolne od pracy.

Kiedy należy zlecić kurs BHP dla pracownika?

Kurs BHP trzeba zaliczyć najpóźniej w ostatnim dniu jego ważności. Akceptowalna jest praca na ważnym zaświadczeniu, jeżeli jest ono związane tematycznie z najnowszym obszarem działań. Szkolenie wstępne BHP musi być zorganizowane najdalej w pierwszym dniu rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP powinno się zorganizować w czasie do pół roku (dla osób zatrudniających pracowników i osób kierujących pracownikami) lub 1 roku (dla pozostałych osób zatrudnionych) od czasu zatrudnienia na stanowisku.

Kto musi mieć kurs BHP?

Kurs BHP musi ukończyć każdy pracownik zatrudniony na podstawie umowy o pracę a także młodzi ludzie przychodzący na praktykę studencką i uczniowie placówek zawodowych praktykujący zawód. Zakończony kurs BHP muszą posiadać też pracodawcy (nie dotyczy osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

Kurs BHP PPOŻ wyniki