Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Piekarach Śląskich?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Piekary Śląskie

Szkolenia BHP Piekary Śląskie

Potrzebujesz kursu BHP dla pracowników firmy w Piekarach Śląskich? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Oferujemy szkolenia BHP wstępne i okresowe zarówno w formie stacjonarnej i e-learningowej.

Kilka słów o naszej firmie

Naszą obecną działalność prowadzimy od 2009 roku. Już od rozpoczęcia działalności naszej firmy stale rozwijamy nasze kwalifikacje oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według najwyższych standardów. Na co dzień zajmujemy się realizowaniem szkoleń BHP dla pracowników i lubimy to co robimy. Dlatego jeśli szukasz firmy która stawia na jakość, najlepiej skontaktować się z naszą firmą. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Tanie szkolenia BHP

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Jednym z nich jest stały wzrost zadowolenia klientów oraz ich świadomość, że jesteśmy najlepsi w branży. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

Oferujemy swoje usługi na terenie całego kraju i jesteśmy prekursorem w realizowaniu szkoleń przez Internet. Wśród wielu produktów w naszym asortymencie jest nauka BHP online. Pozwala to ograniczyć nakłady po stronie przedsiębiorcy, które powinno się ponieść z powodu podróży służbowych, noclegów i innych procedur z tym związanych. Szkolenie BHP dla podwładnych pozwala do maksimum zawęzić nakłady finansowe, planowane jest także w okresie odpowiadającym obu stronom. Jeśli interesuje Was niedrogi kurs BHP, cena szkolenia online bez wątpienia okaże się zadowalająca.

Jesteśmy gotowi do prowadzenia szkoleń BHP dla przedstawicieli różnych branż, co ma związek z innymi przepisami BHP. Zaplanujemy kursBHP dla fachowców z branż biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, pracowników oświaty, sprzedawców, a także menadżerów oraz członków zarządu. Nie ma znacznia, jaki to kurs BHP, opłata za kurs jest atrakcyjna, a okres, którym się odbędzie wybrany przez Usługobiorcę.

Dysponujemy starannie dobraną, a także fachową grupą nauczycieli, która tworzy dobrze dobrany i świetnie współdziałający zespół. Dlatego przygotowaliśmy kurs BHP internetowy oparty o nowoczesne narzędzia techniczne i logistyczne, z wykorzystaniem sieci informatycznych. Właśnie tak możemy zorganizować szkolenie BHP dla pracowników z każdego miejsca Polski. Błyskawicznie i efektywnie dostarczymy praktyczne wiadomości pracownikom oraz kierownikom. Kurs BHP online to pełnowartościowy produkt. To szkolenie rzetelne, terminowe i zbieżne z najnowszymi wymogami prawnymi, poświadczone niezbędną dokumentacją.

Kurs PPOŻ online

Atrakcyjna propozycja szkoleń przez Internenet obejmuje także kurs PPOŻ. Nasi wykładowcy w trakcie zajęć e-learningu uaktualniają oraz uzupełniają umiejętności pracowników, szczególnie w obszarze zdefiniowania niebezpieczeństw, które mogą wystąpić w toku wykonywania obowiązków służbowych i wiążącego się z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wytworzyć u pracowników dobre wzorce postępowania w sytuacji kryzysowej. Przedstawiciel firmy, który przejdzie szkolenie przeciwpożarowe online, doskonale zdaje sobie sprawę, jak zachować się w warunkach groźnych i niebezpiecznych. Po ukończeniu kursu PPOŻ jest on bardziej zorientowany w chwilach ryzyka, z zapałem, szybciej i bardziej zdecydowanie odpowiadając w sytuacjach nagłych.

Atuty naszej firmy

Nasze zalety:

  • Naszym kluczem do sukcesu jest otwartość na innowacje, otwarty umysł i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - posiadają wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.
  • Jesteśmy do dyspozycji uczestników na każdym etapie kursu.

Skontaktuj się 660562830 albo wyślij do nas wiadomość kursy-bhp@szkolenie-bhp.slask.pl
Telefony odbieramy poniedziałek - piątek
w godzinach od 9tej do 16tej

Działamy na terenie

Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Piekary Śląskie oraz okolice. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdują się:

   • Kursy wstępne BHP organizowane online dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Kursy okresowe BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Szkolenia BHP w wersji angielskiej
   • Kursy okresowe

Szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Potrzebujesz więcej informacji w temacie Szkolenia BHP dla pracowników? Skontaktuj się!

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

kurs wstępny BHP w sieci Pilica, kurs wstępny BHP Bieruń, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Imielin, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Pszów, szkolenie BHP Jaworzno, kurs okresowy BHP dla pracowników Ogrodzieniec, kurs wstępny BHP Wojkowice, kurs wstępny BHP dla pracowników online Krzanowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Knurów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Piekary Śląskie, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Poręba, kurs PPOŻ Żarki, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Katowice, kurs okresowy BHP dla pracowników Wisła, kurs BHP Radzionków, szkolenie PPOŻ przez internet Radlin, szkolenie BHP wstępne Rybnik, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Sosnowiec, szkolenie PPOŻ Siemianowice Śląskie, kurs wstępny BHP dla pracowników Blachownia, szkolenie BHP wstępne Myszków, kurs wstępny BHP dla pracowników Żory, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Skoczów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Kłobuck, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Lubliniec, szkolenie PPOŻ Zabrze, kurs BHP Racibórz, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Koniecpol, szkolenie PPOŻ w sieci Bytom, kurs okresowy BHP dla pracowników Będzin, kurs wstępny BHP Zawiercie, szkolenie PPOŻ online Czechowice-Dziedzice, kurs wstępny BHP online Mysłowice, kurs PPOŻ Czeladź, szkolenie BHP wstępne w sieci Wilamowice, szkolenie PPOŻ Tarnowskie Góry, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Orzesze, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ w sieci Miasteczko Śląskie, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Szczekociny, kurs PPOŻ w sieci Czerwionka-Leszczyny, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Sławków, szkolenie BHP Bielsko-Biała, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Wodzisław Śląski, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Pszczyna, kurs PPOŻ online Łaziska Górne, szkolenie BHP Toszek, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Mikołów, kurs wstępny BHP dla pracowników Ustroń, szkolenie BHP wstępne w sieci Pyskowice, kurs PPOŻ Gliwice, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Siewierz, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Żywiec, szkolenie BHP wstępne Tychy, kurs wstępny BHP online Chorzów, kurs BHP Szczyrk, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Kalety, szkolenie BHP wstępne przez internet Kuźnia Raciborska

Często zadawane pytania

Czy możliwe jest zamówić kurs BHP z datą wsteczną?

Firmy nie mogą umniejszać znaczenia przepisów nakładających obowiązek odbywania regularnych szkoleń BHP. opłaca się być przewidującym pracodawcą i kurs BHP dla osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie organizować w odpowiednim terminie. Kurs BHP z terminem wstecznym oznacza fabrykowanie akt, czego konsekwencją jest nawet kara pobytu w więzieniu.

Jak długo obowiązuje internetowy kurs BHP?

Kurs BHP dzieli się na szkolenie wstępne i okresowe. Szkolenia okresowe, które zależą od zawodu i funkcji osobę zatrudnioną, przeprowadza się maksymalnie co rok (stanowiska robotnicze z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, służby BHP) lub 6 lat (pracownicy szczebla administracji).

Czy prowadzicie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

Na zamówienie Klienta przeprowadzamy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Ponieważ to nauka przez Interenet, realizujemy je również w weekendy oraz dni wolne od pracy.

W jakiej sytuacji należy zamówić kurs BHP dla pracownika?

Kurs BHP należy wykonać do dnia, gdy upływa termin jego ważności. Dopuszczalna jest sytuacja świadczenia pracy na ważnym zaświadczeniu, jeżeli jest ono związane tematycznie z bieżącym stanowiskiem. Szkolenie wstępne BHP musi mieć miejsce najdalej w chwili rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP należy przeprowadzić w okresie do pół roku (dla pracodawców i osób kierujących pracownikami) lub 1 roku (dla innych pracowników) od momentu rozpoczęcia pracy.

Kto musi mieć kurs BHP?

Kurs BHP ma zakończyć każdy pracownik zatrudniony na podstawie umowy o pracę oraz studenci przychodzący na praktykę studencką i uczniowie szkół zawodowych przygotowujący się do zawodu. Zakończony kurs BHP muszą mieć też właściciele firm zatrudniający pracowników (nie dotyczy prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

Szkolenie BHP PPOŻ wyniki