Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Bytom

Szkolenia BHP Bytom

Szukasz szkolenia BHP dla pracowników firmy w Bytomiu? Dobrze się składa.

Przeczytaj naszą ofertę i zostań naszym kolejnym klientem.

Krótko o naszej firmie

Na Śląsku jak i w całej Polsce funkcjonujemy od 2009 roku. Od samego początku naszej działalności stawiamy na ciągły rozwój, a także poprawę umiejętności obsługi klienta. Nasze zadania (zajmujemy się realizacją szkoleń BHP dla firm) wykonujemy z pasją i przyjemnością. Z tego też powodu, mimo iż posiadamy bardzo wysoko wykwalifikowaną kadrę poziom świadczonych przez nas usług, wciąż wzrasta. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Tanie szkolenia BHP

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Wpłynie to nie tylko na wyjątkowo dobre postrzeganie naszego przedsiębiorstwa, ale również na zwiększanie zakresu usług i wychodzenie naprzeciw nowym, potrzebom klientów. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

Jesteśmy gotowi do prowadzenia szkoleń BHP dla przedstawicieli zróżnicowanych specjalności, co ma związek z różnorodnymi standardami BHP. Zaplanujemy szkolenieBHP dla fachowców z branż inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, pedagogów, handlowców, a także menadżerów oraz samych pracodawców. Niezależnie od tego, jaki to kurs BHP, opłata za naukę jest niewysoka, a czas jego organizacji wybrany przez składającego zamówienie.

Współpracujemy z wszechstronną, a przy tym kompetentną kadrą szkoleniowców, która tworzy dopasowany i doskonale współpracujący team. Z tego powodu oferujemy kurs BHP e-learningowy opracowany w oparciu o innowacyjne rozwiązania technologiczne i logistyczne, z użyciem sieci informatycznych. Właśnie tak możemy przeprowadzić szkolenie BHP dla personelu z każdego miejsca Polski. Błyskawicznie i skutecznie przekażemy niezbędne wiadomości pracownikom oraz kadrze kierowniczej. Kurs BHP online nie tracinic na swojej jakości. To szkolenie rzetelne, terminowe i zbieżne z najnowszymi przepisami, poświadczone pełną dokumentacją.

Oferujemy swoje usługi na obszarze całej Polski i staliśmy się pionierem w realizowaniu kursów online. Jedną z produktów w naszym katalogu jest kurs BHP online. Pozwala to zmniejszyć nakłady ze strony przedsiębiorstwa, które należy ponieść na skutek delegacji służbowych, zakwaterowania i pozostałych formalności z tego wynikających. Kurs BHP dla pracowników daje możliwość znacznie zawęzić koszty, odbywa się także w terminie odpowiadającym obu stronom. Jeżeli ciekawi Was atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena szkolenia online z pewnością będzie interesująca.

Szkolenie przeciwpożarowe online

Nasza oferta szkoleń w sieci obejmuje również szkolenie PPOŻ. Nasi wykładowcy podczas zajęć e-learningu odnawiają oraz poszerzają wiedzę pracowników, szczególnie w obszarze oceny niebezpieczeństw, które pojawiają się w toku wykonywania obowiązków służbowych i wiążącego się z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wykształcić u pracowników właściwe metody zachowania w momentach niebezpieczeństw. Fachowiec, który przejdzie kurs przeciwpożarowy w Internecie, wie, w jaki sposób postępować w okolicznościach groźnych i niebezpiecznych. Po zakończeniu szkolenia przeciwpożarowego jest on bardziej doświadczony w momentach zagrożenia, chętniej, szybciej i bardziej zdecydowanie reagując w chwilach kryzysu.

Czekamy na kontakt!
Tel: 660562830
Telefony odbieramy 9:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku

Z tego jesteśmy dumni

Czym się wyróżniamy?

  • Naszym kluczem do sukcesu jest innowacyjność, ludzie z pasją i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - doświadczeni trenerzy i wykładowcy.
  • Uczestnikom i pracodawcom oferujemy wsparcie przez cały okres szkolenia.

Gdzie nas znajdziesz

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Bytom oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Co mamy w ofercie?

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Internetowe kursy okresowe BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Szkolenia wstępne BHP organizowane online dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Szkolenia BHP w języku angielskim
   • Kursy okresowe
   • Szkolenie BHP okresowe

Tanie szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Głównym celem naszej firmy jest osiągnięcie przez Ciebie sukcesu.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

kurs PPOŻ Częstochowa, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Dąbrowa Górnicza, kurs PPOŻ Strumień, kurs okresowy BHP dla pracowników Pyskowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Kłobuck, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Radzionków, kurs wstępny BHP Będzin, szkolenie BHP Skoczów, szkolenie PPOŻ online Tychy, szkolenie PPOŻ online Szczyrk, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Katowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Myszków, kurs wstępny BHP Sławków, szkolenie BHP Tarnowskie Góry, kurs okresowy BHP dla pracowników online Siemianowice Śląskie, szkolenie PPOŻ online Kalety, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Lubliniec, szkolenie BHP wstępne Bielsko-Biała, kurs PPOŻ online Koniecpol, szkolenie BHP Żarki, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Lędziny, kurs wstępny BHP Zabrze, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Siewierz, kurs wstępny BHP online Rydułtowy, kurs BHP Zawiercie, kurs wstępny BHP przez internet Bieruń, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Imielin, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Cieszyn, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Miasteczko Śląskie, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Wisła, kurs okresowy BHP dla pracowników Blachownia, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Krzanowice, szkolenie PPOŻ Piekary Śląskie, kurs okresowy BHP dla pracowników Czerwionka-Leszczyny, szkolenie BHP wstępne przez internet Jastrzębie-Zdrój, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Sosnowiec, kurs wstępny BHP przez internet Mysłowice, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Koziegłowy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Szczekociny, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Rybnik, kurs PPOŻ Bytom, szkolenie PPOŻ Ustroń, szkolenie BHP wstępne Knurów, kurs PPOŻ online Wilamowice, szkolenie PPOŻ Czechowice-Dziedzice, kurs BHP Świętochłowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Mikołów, szkolenie BHP wstępne przez internet Poręba, kurs wstępny BHP dla pracowników Ruda Śląska, szkolenie BHP wstępne Wojkowice, kurs wstępny BHP dla pracowników Wodzisław Śląski, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Pszczyna, kurs wstępny BHP dla pracowników Żory, kurs PPOŻ i kurs BHP w sieci Pszów, szkolenie BHP wstępne online Orzesze, kurs BHP Pilica, kurs wstępny BHP dla pracowników online Kuźnia Raciborska

Często zadawane pytania

Czy mogę zamówić kurs BHP z terminem wstecznym?

Pracodawcy nie powinni ignorować nakazów odnoszących się do okresowych szkoleń BHP. Należy być przewidującym szefem i kurs BHP dla podwładnych przeprowadzać w odpowiednim terminie. Kurs BHP z datą wsteczną to fałszowanie dokumentów, z czym może wiązać się nawet kara ograniczenia wolności.

W jakim ogresie obowiązuje e-learningowy kurs BHP?

Kurs BHP dzieli się na szkolenie wstępne i takie, które należy odbywać regularnie. Szkolenia okresowe, które zależą od typu pracy i stanowiska osobę zatrudnioną, wykonuje się maksymalnie co rok (na stanowiskach związanych z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (stanowiska kierownicze, pracownicy inżynieryjno-techniczni, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (osoby wykonujące pracę administracyjno-biurową).

Czy przeprowadzacie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

Na zamówienie Klienta realizujemy kurs BHP w weekendy. Jako że to szkolenie przez Interenet, wykonujemy je również w soboty i niedziele oraz dni niepracujące.

W jakiej sytuacji trzeba zlecić kurs BHP dla pracownika?

Kurs BHP powinno się zaliczyć do dnia, w którym traci ważność. Dopuszczalna jest praca na obowiącującym zaświadczeniu, jeśli jest ono powiązane merytorycznie z nowym stanowiskiem. Szkolenie początkowe BHP musi odbyć się najdalej w pierwszym dniu rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP należy zorganizować w czasie do pół roku (dla pracodawców i kierowników) lub 1 roku (dla pozostałych osób zatrudnionych) od momentu rozpoczęcia pracy.

Kto musi ukończyć kurs BHP?

Kurs BHP musi ukończyć każdy kto jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę oraz młodzi ludzie rozpoczynający praktykę studencką i adepci placówek zawodowych przygotowujący się do zawodu. Skończony kurs BHP powinni mieć również pracodawcy (nie tyczy się prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

Szkolenie BHP PPOŻ wyniki