Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Częstochowie?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Częstochowa

Szkolenia BHP Częstochowa

Szukasz kursu BHP online dla pracowników firmy w Częstochowie? Dobrze się składa.

Zadzwoń 660 562 830 albo wyślij nam mejla szkolenia@szkolenie-bhp.slask.pl i poznaj szczegóły oferty.

Poznaj naszą firmę

Nasza działalność została utworzona w 2009 roku. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na innowacyjność, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Na co dzień zajmujemy się organizowaniem szkoleń BHP dla przedsiębiorstw i lubimy swoją pracę. Dlatego jeśli poszukujesz firmy która zawsze daje z siebie wszystko, najlepiej skontaktować się z naszą firmą. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Tanie szkolenia BHP

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Chcemy, aby ilekroć ktoś wpisze w Google Szkolenia okresowe BHP Częstochowa mógł odnaleźć nas oraz same pozytywne opinie na nasz temat. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

Zadzwoń teraz.
Tel: 660562830
Telefony odbieramy od 9:00 - 16:00 poniedziałek - piątek

Pracujemy z starannie dobraną, a przy tym kompetentną grupą wykładowców, która stanowi dobrze dobrany i świetnie współpracujący team. Dzięki temu oferujemy kurs BHP e-learningowy wykorzystujący innowacyjne metody technologiczne i logistyczne, z wykorzystaniem sieci internetowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie BHP dla personelu z każdego miejsca Polski. Szybko i skutecznie dostarczymy niezbędne wiadomości podwładnym , w tym menadżerom. Kurs BHP online to pełnowartościowy produkt. To szkolenie kompetentne, terminowe i zbieżne z obowiązującymi wymogami prawnymi, potwierdzone niezbędną dokumentacją.

Funkcjonujemy na obszarze całej Polski i byliśmy prekursorem w przygotowywaniu kursów online. Jedną z produktów w naszej ofercie jest nauka BHP przez internet. Daje to możliwość ograniczyć nakłady po stronie przedsiębiorcy, które powinno się ponieść z powodu delegacji pracowniczych, noclegów i innych procedur z tego wynikających. Szkolenie BHP dla personelu pozwala znacznie ograniczyć wydatki, odbywa się również w terminie dogodnym dla każdego. W przypadku, gdy ciekawi Was tani kurs BHP, cena kursu online bez wątpienia będzie interesująca.

Jesteśmy przygotowani do organizacji szkoleń BHP dla przedstawicieli różnych gałęzi gospodarki, co wiąże się z różnorodnymi przepisami BHP. Przygotujemy kursBHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, pracowników oświaty, handlowców, a także kierowników i dyrektorów oraz prezesów. To bez różnicy, jakiego rodzaju to kurs BHP, opłata za naukę jest niska, a termin wskazany przez składającego zamówienie.

Kurs przeciwpożarowy online

Atrakcyjna propozycja kursów w sieci zawiera w sobie również kurs PPOŻ. Nasi szkoleniowcy podczas zajęć w internecie aktualizują oraz pogłębiają wiedzę uczestników, szczególnie w obszarze zdefiniowania ryzyk, które występują w czasie pracy i powiązanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wykształcić u przedstawicieli Państwa firmy sprawdzone wzorce zachowania w warunkach zagrożeń. Przedstawiciel firmy, który zaliczy kurs przeciwpożarowy online, będzie wiedział, w jaki sposób działać w okolicznościach zagrażających życiu lub zdrowiu. Po zakończeniu szkolenia PPOŻ będzie on bardziej doświadczony w chwilach ryzyka, chętniej, błyskawicznie i fachowo reagując w sytuacjach nagłych.

Z tego jesteśmy dumni

Nasze zalety:

 • Naszym kluczem do sukcesu jest otwarty umysł, innowacyjność i światowe podejście.
 • Nasi pracownicy to profesjonaliści - doświadczeni trenerzy i wykładowcy.
 • Jesteśmy do dyspozycji uczestników na każdym etapie szkolenia.
 • Gdzie nas znajdziesz

  Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Częstochowa oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

  Co mamy w ofercie?

  W naszej ofercie znajdziesz:

  • Kursy wstępne BHP
  • Szkolenia BHP anglojęzyczne
  • Internetowe szkolenia okresowe BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
  • Szkolenie BHP okresowe

  Kursy BHP PPOŻ kontakt

  Główną misją naszej firmy jest Twoje zadowolenie.

  Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

  szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Pszczyna, szkolenie PPOŻ Mikołów, kurs PPOŻ w sieci Sośnicowice, szkolenie BHP Racibórz, kurs BHP Piekary Śląskie, szkolenie PPOŻ Wodzisław Śląski, szkolenie BHP wstępne Koniecpol, kurs wstępny BHP Wojkowice, kurs wstępny BHP online Jastrzębie-Zdrój, kurs PPOŻ Siewierz, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Skoczów, szkolenie PPOŻ w sieci Kuźnia Raciborska, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Bielsko-Biała, kurs wstępny BHP dla pracowników Zabrze, szkolenie BHP Czerwionka-Leszczyny, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Cieszyn, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Ruda Śląska, kurs wstępny BHP dla pracowników online Tarnowskie Góry, kurs wstępny BHP dla pracowników Mysłowice, szkolenie PPOŻ online Tychy, szkolenie PPOŻ przez internet Zawiercie, szkolenie BHP wstępne w sieci Wisła, kurs wstępny BHP w sieci Siemianowice Śląskie, kurs wstępny BHP Orzesze, kurs BHP Sławków, kurs okresowy BHP dla pracowników Blachownia, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Myszków, kurs wstępny BHP online Krzanowice, kurs wstępny BHP dla pracowników Strumień, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Szczyrk, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Częstochowa, szkolenie BHP wstępne Lubliniec, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Sosnowiec, kurs wstępny BHP Woźniki, kurs BHP Imielin, kurs PPOŻ Łaziska Górne, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Świętochłowice, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Czeladź, kurs okresowy BHP dla pracowników Katowice, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Radzionków, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Kalety, kurs PPOŻ przez internet Żarki, kurs PPOŻ Szczekociny, szkolenie BHP wstępne w sieci Rydułtowy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Toszek, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Gliwice, szkolenie BHP wstępne Radlin, kurs okresowy BHP dla pracowników online Pszów, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Jaworzno, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Poręba, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Pyskowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Łazy, szkolenie PPOŻ Czechowice-Dziedzice, szkolenie BHP wstępne w sieci Żywiec, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ w sieci Kłobuck, szkolenie BHP Będzin, kurs okresowy BHP dla pracowników Lędziny

  FAQ

  Czy mogę odbyć kurs BHP z datą wsteczną?

  Przedsiębiorstwa nie powinni umniejszać znaczenia nakazów nakładających obowiązek odbywania regularnych szkoleń BHP. opłaca się być przezornym pracodawcą i kurs BHP dla podwładnych przeprowadzać w terminie. Kurs BHP z datą wsteczną oznacza fabrykowanie akt, z czym może wiązać się nawet kara ograniczenia wolności.

  Przez jaki czas ważny jest e-learningowy kurs BHP?

  Kurs BHP obejmuje szkolenie wstępne i okresowe. Kursy okresowe, w zależności od branży i stanowiska pracownika, wykonuje się maksymalnie co 12 miesięcy (gdy obowiązki związane są z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (stanowiska kierownicze, pracownicy inżynieryjno-techniczni, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (stanowiska administracyjno–biurowe).

  Czy organizujecie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

  Na życzenie osób zainteresowanych szkoleniem przeprowadzamy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Ze względu na to, że to kurs w sieci, realizujemy je również w soboty i niedziele oraz dni niepracujące.

  W jakiej sytuacji powinno się zamówić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

  Kurs BHP należy zaliczyć do dnia, w którym traci ważność. Możliwa jest praca na obowiącującym zaświadczeniu, jeżeli jest ono związane merytorycznie z najnowszym zakresem obowiązków. Szkolenie wstępne BHP powinno mieć miejsce najdalej w chwili rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP powinno się zorganizować w okresie do 6 miesięcy (dla osób zatrudniających pracowników i osób kierujących pracownikami) lub 12 miesięcy (dla innych osób zatrudnionych) od czasu rozpoczęcia pracy.

  Kto powinien mieć kurs BHP?

  Kurs BHP powinien odbyć każdy pracownik zatrudniony na mocy umowy o pracę a także młodzi ludzie odbywający praktyki i słuchacze placówek zawodowych przygotowujący się do zawodu. Ukończony kurs BHP powinni posiadać również pracodawcy (nie dotyczy osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

  Kurs BHP PPOŻ wyniki