Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Orzesze

Szkolenia BHP Orzesze

Potrzebujesz wstępnego szkolenia BHP w Orzeszu? Dobrze się składa.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym klientem.

Poznaj nas

Na Śląsku jak i w całej Polsce działamy od 2009 roku. Już od rozpoczęcia naszej działalności wciąż się rozwijamy i poprawiamy umiejętności związane z obsługą klienta. Na co dzień zajmujemy się realizacją szkoleń BHP dla firm i lubimy to co robimy. Z tego też powodu nawet nasza wysoko wykwalifikowana kadra stale podnosi poziom wykonywanych usług. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Szkolenia wstępne okresowe oferta

Nasze cele zawsze są ambitne. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Właśnie wtedy będziemy mogli być jak najbliżej potrzeb odbiorców naszych usług, jak również, będziemy mogli zaoferować im jeszcze lepszy poziom obsługi. Gdy to wszystko uda się osiągnąć będziemy wiedzieć, że jesteśmy doceniani przez naszych klientów.

Dysponujemy wszechstronną, a także fachową grupą szkoleniowców, która tworzy zgrany i sprawnie współdziałający zespół. Dlatego oferujemy kurs BHP e-learningowy opracowany w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne i logistyczne, z użyciem sieci informatycznych. Dzięki temu możemy zorganizować kurs BHP dla pracowników z każdego rejonu kraju. Szybko i skutecznie przekażemy praktyczne wiadomości podwładnym oraz menadżerom. Kurs BHP przez Internet nie tracinic na swojej jakości. To szkolenie rzetelne, terminowe i zbieżne z aktualnymi wymogami prawnymi, poświadczone niezbędną dokumentacją.

Jesteśmy przygotowani do organizacji kursów BHP dla pracowników różnych gałęzi gospodarki, co wiąże się z różnorodnymi standardami BHP. Zorganizujemy kursBHP dla przedstawicieli zawodów inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, nauczycieli, sprzedawców, a nawet menadżerów oraz samych pracodawców. Nie ma znacznia, jaki to kurs BHP, opłata za kurs jest niska, a termin wskazany przez Klienta.

Oferujemy swoje usługi na obszarze całej Polski i staliśmy się innowatorem w oferowaniu szkoleń w sieci. Jedną z propozycji w naszej ofercie jest szkolenie BHP przez internet. Pozwala to zredukować nakłady po stronie przedsiębiorstwa, które należy ponieść z powodu delegacji służbowych, kosztów hotelów i pozostałych spraw organizacyjnych z tego wynikających. Szkolenie BHP dla podwładnych daje możliwość do maksimum zmniejszyć nakłady finansowe, odbywa się też w terminie dogodnym dla każdego. W przypadku, gdy ciekawi Was niedrogi kurs BHP, cena szkolenia online na pewno okaże się satysfakcjonująca.

Szkolenia okresowe BHP w Orzeszu
Tel. 660562830
Telefony odbieramy od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9 do 16

Szkolenie przeciwpożarowe przez Internet

Atrakcyjna propozycja kursów przez Internenet zawiera w sobie także kurs PPOŻ. Nasi wykładowcy podczas zajęć w internecie odnawiają oraz uzupełniają informacje uczestników, zwłaszcza w obszarze zdefiniowania niebezpieczeństw, które mogą wystąpić w czasie pracy i związanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wytworzyć u przedstawicieli Państwa firmy sprawdzone sposoby działania w sytuacji kryzysowej. Fachowiec, który zaliczy szkolenie przeciwpożarowe online, będzie wiedział, jak zachować się w okolicznościach niebezpiecznych dla zdrowia i życia. Po zakończeniu szkolenia PPOŻ jest on znacznie bardziej doświadczony w momentach niebezpiecznych, chętniej, szybciej i bardziej zdecydowanie odpowiadając na wypadki losowe.

Jesteśmy znani z...

Czym się wyróżniamy?

  • Naszym kluczem do sukcesu jest otwartość na innowacje, światowe podejście i ludzie z pasją!
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - wykwalifikowani i biegli w swoim fachu.
  • Uczestnicy mogą liczyć na bezpłatne doradztwo naszej wykwalifikowanej kadry przez cały okres szkolenia.

Gdzie nas znajdziesz

Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Orzesze oraz okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

U nas kupisz

W naszej ofercie znajdują się:

   • Kursy okresowe BHP organizowane online dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Kursy wstępne BHP organizowane online dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Szkolenia BHP w wersji angielskiej

Tanie szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości napisz lub zadzwoń! Chętnie odpowiemy.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Gliwice, kurs wstępny BHP Tychy, kurs okresowy BHP dla pracowników Myszków, kurs BHP Łazy, kurs wstępny BHP Wisła, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Siemianowice Śląskie, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Świętochłowice, szkolenie BHP Krzanowice, szkolenie BHP Siewierz, kurs PPOŻ Lubliniec, kurs wstępny BHP przez internet Kuźnia Raciborska, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Lędziny, kurs wstępny BHP dla pracowników Katowice, szkolenie BHP Częstochowa, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Będzin, kurs BHP Wodzisław Śląski, kurs BHP Knurów, kurs PPOŻ Toszek, szkolenie PPOŻ Poręba, szkolenie PPOŻ Dąbrowa Górnicza, szkolenie BHP wstępne Czeladź, szkolenie BHP wstępne Sławków, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Wilamowice, kurs PPOŻ i kurs BHP w sieci Kłobuck, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Jaworzno, szkolenie PPOŻ online Pyskowice, kurs PPOŻ online Pilica, szkolenie BHP wstępne w sieci Chorzów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Skoczów, szkolenie PPOŻ przez internet Bieruń, kurs wstępny BHP Woźniki, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Mysłowice, kurs okresowy BHP dla pracowników Wojkowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Ogrodzieniec, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Jastrzębie-Zdrój, kurs okresowy BHP dla pracowników online Pszczyna, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Koziegłowy, szkolenie PPOŻ Koniecpol, szkolenie BHP wstępne przez internet Strumień, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Żory, kurs wstępny BHP dla pracowników Żywiec, szkolenie PPOŻ online Kalety, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Sosnowiec, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ online Ruda Śląska, kurs PPOŻ przez internet Bielsko-Biała, szkolenie BHP wstępne Pszów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Blachownia, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Racibórz, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Zawiercie, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Rybnik, kurs wstępny BHP w sieci Orzesze, szkolenie BHP wstępne online Szczyrk, kurs okresowy BHP dla pracowników Radlin, kurs wstępny BHP dla pracowników Bytom, kurs PPOŻ Rydułtowy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Szczekociny, kurs wstępny BHP online Czechowice-Dziedzice

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę zamówić kurs BHP z terminem wstecznym?

Przedsiębiorstwa nie powinni ignorować nakazów dotyczących regularnych szkoleń BHP. Należy być przewidującym szefem i kurs BHP dla osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie realizować we właściwym czasie. Kurs BHP z terminem wstecznym oznacza fabrykowanie dokumentów, z czym może wiązać się nawet kara więzienia.

W jakim ogresie ważny jest internetowy kurs BHP?

Kurs BHP dzieli się na szkolenie wstępne i okresowe. Szkolenia okresowe, w zależności od zawodu i stanowiska pracownika, przeprowadza się maksymalnie co 12 miesięcy (na stanowiskach związanych z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (stanowiska kierownicze, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (stanowiska administracyjno–biurowe).

Czy przeprowadzacie kurs BHP w weekendy?

Zgodnie z wolą firmy przeprowadzamy kurs BHP w weekendy. Ponieważ to kurs online, wykonujemy je także w soboty i niedziele oraz dni wolne od pracy.

Kiedy należy zamówić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

Kurs BHP należy zaliczyć do dnia, w którym traci ważność. Dopuszczalna jest sytuacja świadczenia pracy na ważnym zaświadczeniu, jeśli jest ono połączone tematycznie z nowym stanowiskiem. Szkolenie wstępne BHP powinno być zorganizowane najdalej w pierwszym dniu rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP należy odbyć w okresie do pół roku (dla osób zatrudniających pracowników i kierowników) lub 12 miesięcy (dla innych osób zatrudnionych) od chwili rozpoczęcia pracy.

Kto powinien mieć kurs BHP?

Kurs BHP ma odbyć każdy pracownik zatrudniony na mocy umowy o pracę oraz studenci odbywający praktyki i uczniowie placówek branżowych przygotowujący się do zawodu. Zakończony kurs BHP powinni posiadać również pracodawcy (nie tyczy się prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

Kurs BHP PPOŻ wyniki