Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Wodzisławiu Śląskim?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Wodzisław Śląski

Szkolenia BHP Wodzisław Śląski

Poszukujesz okresowego szkolenia BHP w Wodzisławiu Śląskim? Możemy Ci pomóc.

Oferujemy szkolenia BHP wstępne i okresowe w formie stacjonarnej i e-learningowej.

Kilka słów o naszej firmie

Historia firmy sięga 2009 roku. Od tamtego czasu niezmiennie rozwijamy nasze umiejętności oraz staramy się działać tak aby nasz klient zawsze był zadowolony. Na co dzień zajmujemy się aranżacją szkoleń BHP dla pracowników i lubimy to co robimy. Dzięki temu, w każdej sytuacji można liczyć na naszą fachową pomoc. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Szkolenia wstępne okresowe oferta

Nasze cele zawsze są ambitne. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Właśnie wtedy będziemy mogli być jak najbliżej potrzeb odbiorców naszych usług, jak również, będziemy mogli zaoferować im jeszcze lepszy poziom obsługi. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

Szkolenia okresowe BHP w Wodzisławiu Śląskim
Tel. 660 562 830
Telefony odbieramy poniedziałek - piątek
w godzinach od 9 - 16

Jesteśmy przygotowani do realizacji kursów BHP dla przedstawicieli różnych branż, co wiąże się z innymi zasadami BHP. Zorganizujemy kursBHP dla fachowców z branż biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, nauczycieli, przedstawicieli działów sprzedaży, a nawet menadżerów oraz członków zarządu. To bez różnicy, jaki to kurs BHP, cena za szkolenie jest niewysoka, a termin wyznaczony przez Usługobiorcę.

Pracujemy z starannie dobraną, a przy tym kompetentną grupą nauczycieli, która tworzy dobrze dobrany i sprawnie współpracujący team. Dlatego organizujemy kurs BHP internetowy wykorzystujący nowatorskie narzędzia techniczne i organizacyjne, z użyciem łączy internetowych. Dzięki temu możemy przygotować szkolenie BHP dla personelu z każdego miejsca kraju. Błyskawicznie i efektywnie przekażemy praktyczne informacje pracownikom , w tym kadrze kierowniczej. Kurs BHP online to pełnowartościowy produkt. To szkolenie kompetentne, terminowe i zbieżne z aktualnymi przepisami, potwierdzone niezbędną dokumentacją.

Działamy na terenie całego kraju i staliśmy się innowatorem w realizowaniu szkoleń w sieci. Wśród wielu produktów w naszej ofercie jest szkolenie BHP przez internet. Pozwala to ograniczyć wydatki ze strony przedsiębiorstwa, które powinno się ponieść z powodu podróży pracowniczych, kosztów hotelów oraz innych procedur z tego wynikających. Kurs BHP dla pracowników pozwala znacznie ograniczyć koszty, planowane jest też w okresie odpowiadającym obu stronom. W przypadku, gdy ciekawi Państwa atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena kursu w sieci na pewno będzie interesująca.

Szkolenie przeciwpożarowe w sieci

Atrakcyjna propozycja nauki online obejmuje także kurs PPOŻ. Nasi wykładowcy w trakcie zajęć w internecie aktualizują oraz uzupełniają umiejętności pracowników, szczególnie w obszarze określenia niebezpieczeństw, które pojawiają się w czasie pracy i wiążącego się z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wytworzyć u przedstawicieli Państwa firmy właściwe metody postępowania w momentach niebezpieczeństw. Pracownik, który przejdzie szkolenie przeciwpożarowe online, będzie wiedział, jak zachować się w okolicznościach zagrażających życiu lub zdrowiu. Po ukończeniu szkolenia PPOŻ będzie on bardziej zorientowany w momentach ryzyka, chętniej, szybciej i pewniej odpowiadając w chwilach kryzysu.

Jesteśmy znani z...

Czym się wyróżniamy?

  • Naszym kluczem do sukcesu jest innowacyjność, ludzie z pasją i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - posiadają wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.
  • Jesteśmy do dyspozycji uczestników na każdym etapie szkolenia.

Gdzie nas znajdziesz

Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Wodzisław Śląski oraz okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Oferujemy

Czym się zajmujemy?

   • Szkolenia BHP w wersji angielskiej
   • Internetowe szkolenia okresowe BHP
   • Kursy wstępne BHP
   • Kursy okresowe

Szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Jeśli nurtują Cię jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zadzwoń! Skontaktujemy się.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

kurs BHP Skoczów, szkolenie BHP wstępne Żywiec, kurs wstępny BHP Pilica, kurs okresowy BHP dla pracowników Orzesze, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Lędziny, kurs BHP Będzin, szkolenie BHP Łazy, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Bielsko-Biała, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Żarki, kurs wstępny BHP online Zabrze, szkolenie PPOŻ przez internet Kłobuck, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ w sieci Pszczyna, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Bieruń, kurs okresowy BHP dla pracowników Mikołów, szkolenie BHP wstępne online Wisła, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Toszek, szkolenie PPOŻ Koniecpol, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Czerwionka-Leszczyny, kurs wstępny BHP online Wodzisław Śląski, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Sośnicowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Ogrodzieniec, szkolenie BHP Kalety, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Imielin, szkolenie PPOŻ Pszów, kurs PPOŻ Siewierz, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Blachownia, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Szczekociny, kurs wstępny BHP dla pracowników Ruda Śląska, szkolenie PPOŻ przez internet Chorzów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Miasteczko Śląskie, kurs PPOŻ online Radlin, szkolenie BHP Łaziska Górne, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Bytom, kurs wstępny BHP dla pracowników Woźniki, szkolenie BHP wstępne przez internet Cieszyn, szkolenie BHP wstępne w sieci Racibórz, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Czechowice-Dziedzice, kurs wstępny BHP online Strumień, kurs wstępny BHP dla pracowników online Krzanowice, szkolenie PPOŻ Żory, kurs PPOŻ online Poręba, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Siemianowice Śląskie, szkolenie BHP wstępne Radzionków, kurs wstępny BHP dla pracowników Czeladź, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Dąbrowa Górnicza, kurs BHP Jastrzębie-Zdrój, kurs wstępny BHP dla pracowników online Sosnowiec, kurs wstępny BHP Kuźnia Raciborska, szkolenie BHP wstępne Mysłowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Rydułtowy, szkolenie PPOŻ przez internet Tychy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Sławków, kurs PPOŻ Lubliniec, kurs wstępny BHP Wilamowice, kurs okresowy BHP dla pracowników Wojkowice, kurs wstępny BHP dla pracowników online Rybnik, kurs PPOŻ Koziegłowy

Często zadawane pytania

Czy możliwe jest wykupić kurs BHP z datą wsteczną?

Przedsiębiorstwa nie powinni ignorować nakazów dotyczących regularnych szkoleń BHP. Należy być przezornym szefem i kurs BHP dla osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie organizować we właściwym czasie. Kurs BHP z datą wsteczną to fałszowanie akt, za co grozi nawet kara ograniczenia wolności.

Jak długo obowiązuje e-learningowy kurs BHP?

Kurs BHP można podzielić na szkolenie wstępne i takie, które należy odbywać regularnie. Szkolenia okresowe, które zależą od branży i funkcji pracownika, przeprowadza się maksymalnie co rok (stanowiska robotnicze z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, służby BHP) lub 6 lat (stanowiska administracyjno–biurowe).

Czy przeprowadzacie kurs BHP w weekendy?

Na zamówienie osób zainteresowanych szkoleniem realizujemy kurs BHP w wybrane dni weekendu. Ponieważ to nauka w sieci, przeprowadzamy je także w weekendy oraz dni niepracujące.

W jakiej sytuacji trzeba zlecić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

Kurs BHP powinno się zrobić do dnia, gdy upływa termin jego ważności. Akceptowalna jest sytuacja świadczenia pracy na obowiącującym zaświadczeniu, gdy jest ono powiązane tematycznie z bieżącym zakresem obowiązków. Szkolenie wstępne BHP musi być zorganizowane najpóźniej w chwili rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP należy zorganizować w terminie do pół roku (dla pracodawców i kierowników) lub 12 miesięcy (dla innych pracowników) od czasu rozpoczęcia pracy.

Kto powinien przejść kurs BHP?

Kurs BHP ma ukończyć każdy kto jest zatrudniony na mocy umowy o pracę oraz młodzi ludzie przychodzący na praktyki i uczniowie szkół branżowych praktykujący zawód. Skończony kurs BHP muszą mieć również pracodawcy (nie tyczy się osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

Szkolenie BHP PPOŻ wyniki