Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Strumieniu?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Strumień

Szkolenia BHP Strumień

Szukasz wstępnego szkolenia BHP dla pracowników firmy w Strumieniu? Dobrze się składa.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym zadowolonym klientem.

Krótko o naszej firmie

Istniejemy na rynku ponad 8 lat. Od tamtego czasu stale poprawiamy nasz profesjonalizm oraz działamy tak aby nasz klient niezmiennie był usatysfakcjonowany. Na co dzień pracujemy nad realizacją szkoleń BHP dla pracowników i lubimy to co robimy. Z tego też powodu nawet nasza wysoko wykwalifikowana kadra stale podnosi poziom wykonywanych usług. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Tanie szkolenia BHP

Nasze cele zawsze są ambitne. Jednym z nich jest stały wzrost zadowolenia klientów oraz ich świadomość, że jesteśmy najlepsi w branży. Wpłynie to nie tylko na wyjątkowo dobre postrzeganie naszego przedsiębiorstwa, ale również na zwiększanie zakresu usług i wychodzenie naprzeciw nowym, potrzebom klientów. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Funkcjonujemy na obszarze całego kraju i byliśmy pionierem w realizowaniu kursów przez Internet. Jedną z propozycji w naszym katalogu jest kurs BHP przez internet. Daje to możliwość zredukować nakłady po stronie przedsiębiorstwa, które powinno się ponieść z powodu delegacji służbowych, kosztów hotelów i innych formalności z tym związanych. Szkolenie BHP dla podwładnych daje możliwość znacznie ograniczyć nakłady finansowe, odbywa się także w terminie wygodnym dla wszystkich partnerów. W przypadku, gdy interesuje Was niedrogi kurs BHP, cena szkolenia w sieci na pewno będzie interesująca.

Współpracujemy z starannie dobraną, a także kompetentną grupą nauczycieli, która tworzy dopasowany i sprawnie współpracujący team. Z tego powodu oferujemy kurs BHP internetowy opracowany w oparciu o innowacyjne rozwiązania techniczne i koordynacyjne, z wykorzystaniem łączy informatycznych. W ten sposób jesteśmy w stanie przeprowadzić szkolenie BHP dla personelu z każdego zakątka kraju. Sprawnie i skutecznie dostarczymy praktyczne informacje podwładnym oraz kierownikom. Kurs BHP online to najwyższy standard przekazywania wiedzy. To szkolenie rzetelne, terminowe i zgodne z najnowszymi wymogami prawnymi, potwierdzone kompletną dokumentacją.

Jesteśmy przygotowani do organizacji szkoleń BHP dla przedstawicieli zróżnicowanych specjalności, co wiąże się z innymi zasadami BHP. Zaplanujemy szkolenieBHP dla fachowców z branż biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, pracowników oświaty, przedstawicieli działów sprzedaży, a nawet kadry zarządzającej oraz prezesów. To bez różnicy, jakiego rodzaju to kurs BHP, cena za naukę jest niska, a okres, którym się odbędzie wskazany przez składającego zamówienie.

Kurs przeciwpożarowy przez Internet

Atrakcyjna propozycja nauki w sieci zawiera w sobie również szkolenie PPOŻ. Nasi szkoleniowcy w toku zajęć w internecie uaktualniają oraz pogłębiają umiejętności pracowników, zwłaszcza w obszarze oceny niebezpieczeństw, które występują w procesach pracy i wiążącego się z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wykształcić u pracowników sprawdzone wzorce zachowania w sytuacji kryzysowej. Pracownik, który zaliczy kurs przeciwpożarowy online, będzie wiedział, jak działać w warunkach groźnych i niebezpiecznych. Po ukończeniu szkolenia PPOŻ jest on znacznie bardziej zorientowany w momentach niebezpiecznych, z zapałem, ekspresowo i bardziej zdecydowanie odpowiadając w chwilach kryzysu.

To dla nas ważne

Nasze zalety:

 • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, otwartość na innowacje i ludzie z pasją!
 • Nasi pracownicy to profesjonaliści - doświadczeni trenerzy i wykładowcy.
 • Uczestnikom kursu oferujemy bezpłatne usługi konsultingowe przez cały okres jego trwania.
 • Gdzie nas znajdziesz

  Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Strumień oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

  Zamów u nas

  W naszej ofercie znajdziesz:

  • Okresowe szkolenia BHP
  • Internetowe kursy wstępne BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
  • Szkolenia BHP w języku angielskim

  Szkolenia BHP PPOŻ kontakt

  Działamy wydajnie i sprawnie w branży szkoleniowej.

  Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

  szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Rybnik, kurs BHP Świętochłowice, kurs wstępny BHP dla pracowników online Żarki, szkolenie BHP Siewierz, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Orzesze, szkolenie PPOŻ przez internet Ustroń, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Ogrodzieniec, szkolenie BHP Bytom, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Pyskowice, szkolenie PPOŻ Lędziny, kurs okresowy BHP dla pracowników online Łaziska Górne, kurs PPOŻ Koniecpol, kurs wstępny BHP Toszek, kurs PPOŻ Rydułtowy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Blachownia, kurs PPOŻ i kurs BHP online Radzionków, kurs okresowy BHP dla pracowników Mysłowice, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Chorzów, szkolenie PPOŻ Wisła, szkolenie BHP wstępne online Pszów, kurs BHP Jastrzębie-Zdrój, kurs wstępny BHP w sieci Pilica, szkolenie PPOŻ w sieci Mikołów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Racibórz, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Sośnicowice, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Poręba, szkolenie BHP wstępne przez internet Szczekociny, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Gliwice, szkolenie BHP wstępne Skoczów, kurs BHP Jaworzno, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Kuźnia Raciborska, szkolenie BHP wstępne w sieci Imielin, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Częstochowa, kurs wstępny BHP przez internet Piekary Śląskie, kurs wstępny BHP Będzin, kurs wstępny BHP przez internet Wojkowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Miasteczko Śląskie, kurs okresowy BHP dla pracowników Zabrze, kurs PPOŻ Pszczyna, kurs wstępny BHP Czerwionka-Leszczyny, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Knurów, szkolenie BHP Żywiec, kurs PPOŻ w sieci Czeladź, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Kłobuck, kurs wstępny BHP dla pracowników Siemianowice Śląskie, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Tarnowskie Góry, szkolenie BHP wstępne Wilamowice, kurs PPOŻ w sieci Łazy, kurs wstępny BHP dla pracowników online Szczyrk, kurs wstępny BHP dla pracowników Sławków, kurs wstępny BHP dla pracowników Myszków, kurs okresowy BHP dla pracowników Bieruń, szkolenie BHP wstępne Radlin, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Bielsko-Biała, szkolenie PPOŻ Katowice, szkolenie PPOŻ przez internet Dąbrowa Górnicza, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Krzanowice

  Często zadawane pytania

  Czy możliwe jest zamówić szkolenie BHP z terminem wstecznym?

  Przedsiębiorstwa nie powinni umniejszać znaczenia przepisów odnoszących się do systematycznych szkoleń BHP. Warto być odpowiedzialnym kierownikiem i kurs BHP dla pracowników organizować w terminie. Kurs BHP z datą wsteczną to fabrykowanie akt, czego konsekwencją jest nawet kara pobytu w więzieniu.

  Przez jaki czas obowiązuje internetowy kurs BHP?

  Kurs BHP dzieli się na szkolenie podstawowe i okresowe. Szkolenia okresowe, zależne od branży i posady zajmowanej przez przedstawiciela firmy, przeprowadza się maksymalnie co 12 miesięcy (stanowiska robotnicze z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (pracownicy szczebla administracji).

  Czy organizujecie kurs BHP w weekendy?

  Zgodnie z wolą firmy przeprowadzamy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Ze względu na to, że to szkolenie przez Interenet, przeprowadzamy je również w soboty i niedziele oraz dni niepracujące.

  Kiedy powinno się zrobić kurs BHP dla pracownika?

  Kurs BHP należy wykonać do dnia, w którym traci ważność. Dopuszczalna jest sytuacja świadczenia pracy na obowiącującym zaświadczeniu, gdy jest ono związane tematycznie z nowym stanowiskiem. Szkolenie początkowe BHP musi odbyć się najpóźniej w chwili rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP trzeba zorganizować w okresie do pół roku (dla pracodawców i kierowników) lub 1 roku (dla pozostałych osób zatrudnionych) od momentu rozpoczęcia pracy.

  Kto powinien przejść kurs BHP?

  Kurs BHP musi zakończyć każdy pracownik zatrudniony na mocy umowy o pracę oraz młodzi ludzie rozpoczynający praktykę studencką i słuchacze placówek zawodowych praktykujący zawód. Skończony kurs BHP muszą posiadać też właściciele firm zatrudniający pracowników (nie obowiązuje prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

  Kurs BHP PPOŻ wyniki