Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Rybnik

Szkolenia BHP Rybnik

Potrzebujesz kursu BHP dla pracowników firmy w Rybniku? Dobrze się składa.

Oferujemy szkolenia BHP wstępne i okresowe w formie stacjonarnej i e-learningowej.

Poznaj naszą firmę

Istniejemy na rynku już od 2009 roku. Od tego momentu niezmiennie udoskonalamy nasze umiejętności i staramy się działać tak aby nasz klient niezmiennie był usatysfakcjonowany. Na co dzień zajmujemy się udzielaniem szkoleń BHP dla przedsiębiorstw i lubimy swoją pracę. Z tego też powodu nawet nasza bardzo wysoko wykwalifikowana kadra wciąż podnosi poziom wykonywanych usług. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Oferta kursy BHP

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Właśnie wtedy będziemy mogli być jak najbliżej potrzeb odbiorców naszych usług, jak również, będziemy mogli zaoferować im jeszcze lepszy poziom obsługi. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Jesteśmy przygotowani do prowadzenia kursów BHP dla pracowników różnych gałęzi gospodarki, co ma związek z innymi standardami BHP. Przygotujemy kursBHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, nauczycieli, sprzedawców, a także kierowników i dyrektorów oraz prezesów. Niezależnie od tego, jaki to kurs BHP, opłata za kurs jest niska, a okres, którym się odbędzie wybrany przez składającego zamówienie.

Funkcjonujemy na obszarze całego kraju i staliśmy się pionierem w przygotowywaniu kursów w sieci. Wśród wielu produktów w naszej ofercie jest kurs BHP przez internet. Pozwala to zmniejszyć nakłady po stronie przedsiębiorcy, które należy ponieść z powodu wyjazdów pracowniczych, zakwaterowania oraz innych spraw organizacyjnych z tego wynikających. Kurs BHP dla personelu daje możliwość do maksimum zawęzić nakłady finansowe, odbywa się również w czasie odpowiadającym obu stronom. W przypadku, gdy interesuje Was atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena szkolenia online na pewno okaże się satysfakcjonująca.

Dysponujemy starannie dobraną, a przy tym doświadczoną kadrą szkoleniowców, która tworzy zgrany i świetnie współdziałający team. Dzięki temu oferujemy kurs BHP online wykorzystujący nowoczesne narzędzia technologiczne i logistyczne, z użyciem technologii internetowych. Dzięki temu możemy zorganizować kurs BHP dla pracowników z każdego rejonu Polski. Błyskawicznie i fachowo dostarczymy praktyczne wiadomości podwładnym , w tym menadżerom. Kurs BHP przez Internet nie tracinic na swojej jakości. To szkolenie fachowe, terminowe i zbieżne z najnowszymi wymogami prawnymi, poświadczone niezbędną dokumentacją.

Kurs PPOŻ w sieci

Nasza oferta nauki przez Internenet zawiera w sobie również kurs PPOŻ. Nasi wykładowcy podczas zajęć w internecie uaktualniają oraz uzupełniają informacje pracowników, szczególnie w obszarze oceny ryzyk, które mogą wystąpić w procesach wykonywania obowiązków służbowych i związanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wykształcić u przedstawicieli Państwa firmy właściwe metody zachowania w sytuacji kryzysowej. Pracownik, który zaliczy szkolenie przeciwpożarowe online, będzie wiedział, w jaki sposób zachować się w okolicznościach groźnych i niebezpiecznych. Po zakończeniu szkolenia przeciwpożarowego jest on znacznie bardziej doświadczony w chwilach niebezpiecznych, z zapałem, ekspresowo i bardziej zdecydowanie reagując na wypadki losowe.

Zadzwoń do nas 660 562 830 albo wyślij nam wiadomość kursy-bhp@szkolenie-bhp.slask.pl
Zadzwoń do nas od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9 do 16

Zalety naszej firmy

Nasze zalety:

  • Naszym kluczem do sukcesu jest otwarty umysł, innowacyjność i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - posiadają wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.
  • Uczestnikom i pracodawcom oferujemy wsparcie przez cały okres szkolenia.

Odwiedź nas

Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Rybnik oraz okolice. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

U nas kupisz

W naszej ofercie znajdują się:

   • Internetowe szkolenia okresowe BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Szkolenia BHP w języku angielskim
   • Szkolenia wstępne BHP organizowane online dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Szkolenie BHP wstępne
   • Szkolenie BHP okresowe

Tanie szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zadzwoń! Oddzwonimy.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

szkolenie PPOŻ online Siewierz, kurs okresowy BHP dla pracowników Radlin, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Knurów, kurs wstępny BHP online Wojkowice, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Tychy, kurs wstępny BHP dla pracowników online Czeladź, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Pilica, szkolenie BHP wstępne przez internet Kuźnia Raciborska, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Radzionków, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Częstochowa, kurs okresowy BHP dla pracowników Racibórz, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Poręba, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Bielsko-Biała, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Lubliniec, kurs okresowy BHP dla pracowników online Krzanowice, kurs PPOŻ Żarki, kurs wstępny BHP Ustroń, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Pszów, kurs BHP Piekary Śląskie, kurs wstępny BHP przez internet Czechowice-Dziedzice, szkolenie PPOŻ Chorzów, szkolenie PPOŻ online Koniecpol, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Gliwice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Jastrzębie-Zdrój, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Imielin, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Siemianowice Śląskie, kurs wstępny BHP dla pracowników Cieszyn, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Kłobuck, szkolenie BHP wstępne Sosnowiec, kurs PPOŻ Zawiercie, szkolenie PPOŻ Żory, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Bieruń, kurs wstępny BHP dla pracowników Jaworzno, szkolenie BHP wstępne Będzin, szkolenie PPOŻ przez internet Sławków, kurs BHP Skoczów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Rydułtowy, kurs wstępny BHP dla pracowników Czerwionka-Leszczyny, szkolenie BHP wstępne w sieci Katowice, szkolenie BHP Mikołów, kurs okresowy BHP dla pracowników Żywiec, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Wisła, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Blachownia, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ online Lędziny, szkolenie BHP wstępne Dąbrowa Górnicza, kurs wstępny BHP dla pracowników online Ruda Śląska, kurs wstępny BHP Szczekociny, kurs PPOŻ przez internet Orzesze, kurs BHP Toszek, kurs wstępny BHP w sieci Ogrodzieniec, kurs wstępny BHP Miasteczko Śląskie, szkolenie BHP wstępne online Kalety, kurs PPOŻ w sieci Strumień, szkolenie PPOŻ Łazy, szkolenie BHP Pszczyna, szkolenie BHP Rybnik, kurs PPOŻ Myszków

Często zadawane pytania

Czy możliwe jest zamówić szkolenie BHP z datą wsteczną?

Firmy nie powinni ignorować regulacji nakładających obowiązek odbywania regularnych szkoleń BHP. Należy być odpowiedzialnym szefem i kurs BHP dla podwładnych organizować w terminie. Kurs BHP z datą wsteczną to fałszowanie dokumentów, za co grozi nawet kara więzienia.

W jakim ogresie ważny jest e-learningowy kurs BHP?

Kurs BHP można podzielić na szkolenie podstawowe i okresowe. Szkolenia okresowe, zależne od branży i posady zajmowanej przez przedstawiciela firmy, organizuje się maksymalnie co rok (stanowiska robotnicze z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, pracownicy inżynieryjno-techniczni, służby BHP) lub 6 lat (stanowiska administracyjno–biurowe).

Czy prowadzicie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

Na życzenie firmy przygotowujemy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Ponieważ to nauka online, wykonujemy je także w weekendy oraz dni wolne od pracy.

Kiedy powinno się zamówić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

Kurs BHP powinno się zrobić najpóźniej w ostatnim dniu jego ważności. Możliwa jest sytuacja świadczenia pracy na obowiącującym zaświadczeniu, jeśli jest ono połączone merytorycznie z nowym obszarem działań. Szkolenie początkowe BHP powinno odbyć się najdalej w pierwszym dniu rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP powinno się odbyć w czasie do 6 miesięcy (dla osób zatrudniających pracowników i osób kierujących pracownikami) lub 12 miesięcy (dla pozostałych osób zatrudnionych) od czasu zatrudnienia na stanowisku.

Kto musi ukończyć kurs BHP?

Kurs BHP powinien ukończyć każdy pracownik zatrudniony na mocy umowy o pracę oraz studenci przychodzący na praktykę studencką i uczniowie placówek branżowych przygotowujący się do zawodu. Ukończony kurs BHP powinni posiadać też właściciele firm zatrudniający pracowników (nie obowiązuje osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

Kurs BHP PPOŻ wyniki