Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Świętochłowicach?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Świętochłowice

Szkolenia BHP Świętochłowice

Szukasz kursu BHP online w Świętochłowicach? Możemy Ci pomóc.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym klientem.

Poznaj naszą firmę

Działamy w branży szkoleniowo-edukacyjnej od 2009 roku. Od początku naszej działalności stale udoskonalamy nasze kwalifikacje oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według najwyższych możliwych standardów. Na co dzień pracujemy nad aranżacją szkoleń BHP i lubimy to co robimy. Dlatego jeżeli poszukujesz firmy która zawsze daje z siebie wszystko, najlepiej kontaktować się z nami. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Szkolenia wstępne okresowe oferta

Nasze cele zawsze są ambitne. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Jesteśmy gotowi do prowadzenia kursów BHP dla przedstawicieli zróżnicowanych branż, co ma związek z różnorodnymi zasadami BHP. Przygotujemy szkolenieBHP dla przedstawicieli zawodów biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, pedagogów, handlowców, a nawet kierowników i dyrektorów oraz samych pracodawców. To bez różnicy, jakiego rodzaju to kurs BHP, opłata za naukę jest niewysoka, a okres, którym się odbędzie wybrany przez Usługobiorcę.

Dysponujemy interdyscyplinarną, a przy tym kompetentną kadrą wykładowców, która tworzy dobrze dobrany i doskonale współdziałający team. Dzięki temu przygotowaliśmy kurs BHP e-learningowy opracowany w oparciu o nowatorskie narzędzia technologiczne i logistyczne, z wykorzystaniem sieci informatycznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować kurs BHP dla pracowników z każdego miejsca Polski. Szybko i efektywnie dostarczymy potrzebne informacje pracownikom oraz menadżerom. Kurs BHP przez Internet to pełnowartościowy produkt. To szkolenie rzetelne, terminowe i zgodne z najnowszymi przepisami, poświadczone kompletną dokumentacją.

Oferujemy swoje usługi na terenie całej Polski i staliśmy się innowatorem w przygotowywaniu kursów online. Jedną z produktów w naszym katalogu jest nauka BHP metodą e-learningu. Daje to możliwość ograniczyć nakłady po stronie firmy, które powinno się ponieść z tytułu delegacji pracowniczych, zakwaterowania i innych formalności z tym związanych. Kurs BHP dla pracowników pozwala znacznie zawęzić wydatki, odbywa się także w terminie dogodnym dla każdego. W przypadku, gdy ciekawi Państwa atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena kursu w sieci na pewno okaże się interesująca.

Kurs PPOŻ online

Atrakcyjna oferta kursów w sieci zawiera w sobie również szkolenie PPOŻ. Nasi szkoleniowcy w toku zajęć e-learningu odnawiają oraz pogłębiają wiedzę uczestników, zwłaszcza w obszarze określenia niebezpieczeństw, które pojawiają się w toku wykonywania obowiązków służbowych i związanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wytworzyć u przedstawicieli Państwa firmy właściwe sposoby postępowania w momentach niebezpieczeństw. Fachowiec, który ukończy szkolenie przeciwpożarowe online, wie, jak działać w okolicznościach groźnych i niebezpiecznych. Po ukończeniu szkolenia przeciwpożarowego jest on bardziej zorientowany w momentach zagrożenia, chętniej, błyskawicznie i fachowo odpowiadając w chwilach kryzysu.

Atuty naszej firmy

Czym się wyróżniamy?

 • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, otwartość na innowacje i światowe podejście.
 • Nasi pracownicy to profesjonaliści - wykwalifikowani i biegli w swoim fachu.
 • Uczestnikom szkolenia oferujemy bezpłatne usługi konsultingowe przez cały okres jego trwania.
 • Lokalizacja

  Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Świętochłowice oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

  Oferta

  W naszej ofercie znajdują się:

  • Szkolenia BHP w wersji angielskiej
  • Internetowe kursy okresowe BHP
  • Szkolenia wstępne BHP w formie e-learningowej

  Tanie szkolenia BHP PPOŻ kontakt

  Funkcjonujemy szybko i sprawnie w branży szkoleniowej.

  Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

  kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Racibórz, szkolenie BHP wstępne Krzanowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Szczekociny, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Radlin, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Poręba, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Mysłowice, kurs PPOŻ przez internet Zawiercie, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Będzin, kurs wstępny BHP w sieci Cieszyn, kurs wstępny BHP online Koniecpol, szkolenie PPOŻ Świętochłowice, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Imielin, szkolenie BHP wstępne Żory, kurs wstępny BHP dla pracowników Orzesze, kurs PPOŻ Tarnowskie Góry, kurs wstępny BHP Jastrzębie-Zdrój, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Żarki, kurs BHP Woźniki, kurs BHP Szczyrk, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Piekary Śląskie, szkolenie PPOŻ Sławków, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Skoczów, kurs PPOŻ Częstochowa, szkolenie BHP wstępne w sieci Bytom, kurs BHP Żywiec, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Knurów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Ruda Śląska, kurs wstępny BHP online Siewierz, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Radzionków, kurs okresowy BHP dla pracowników Chorzów, kurs okresowy BHP dla pracowników Blachownia, szkolenie PPOŻ online Mikołów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Ogrodzieniec, kurs PPOŻ przez internet Lubliniec, kurs okresowy BHP dla pracowników Kłobuck, kurs wstępny BHP Rybnik, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Kuźnia Raciborska, szkolenie BHP wstępne Tychy, szkolenie BHP Dąbrowa Górnicza, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Sośnicowice, szkolenie BHP wstępne przez internet Łazy, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Ustroń, szkolenie BHP Rydułtowy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Zabrze, szkolenie PPOŻ w sieci Lędziny, kurs PPOŻ Bielsko-Biała, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Koziegłowy, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Czeladź, kurs wstępny BHP dla pracowników Wodzisław Śląski, szkolenie PPOŻ Czechowice-Dziedzice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Wojkowice, szkolenie BHP wstępne przez internet Pszów, szkolenie PPOŻ w sieci Miasteczko Śląskie, szkolenie BHP Gliwice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Katowice, kurs wstępny BHP dla pracowników Pilica, kurs wstępny BHP Strumień

  Najczęściej zadawane pytania

  Czy mogę zamówić szkolenie BHP z datą wsteczną?

  Pracodawcy nie powinni bagatelizować nakazów nakładających obowiązek odbywania okresowych szkoleń BHP. Warto być odpowiedzialnym szefem i kurs BHP dla podwładnych realizować w terminie. Kurs BHP z datą wsteczną oznacza fabrykowanie dokumentów, za co grozi nawet kara pobytu w więzieniu.

  Jak długo obowiązuje sieciowy kurs BHP?

  Kurs BHP można podzielić na szkolenie podstawowe i takie, które należy odbywać regularnie. Kursy okresowe, zależne od zawodu i stanowiska pracownika, wykonuje się maksymalnie co rok (stanowiska robotnicze z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, służby BHP) lub 6 lat (stanowiska administracyjno–biurowe).

  Czy organizujecie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

  Na życzenie firmy przygotowujemy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Ze względu na to, że to nauka online, przeprowadzamy je także w weekendy oraz dni wolne od pracy.

  W jakiej sytuacji powinno się zrobić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

  Kurs BHP trzeba wykonać do dnia, w którym traci ważność. Dopuszczalna jest sytuacja świadczenia pracy na ważnym zaświadczeniu, jeżeli jest ono powiązane tematycznie z nowym zakresem obowiązków. Szkolenie początkowe BHP musi mieć miejsce najdalej w chwili rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP należy zorganizować w terminie do 6 miesięcy (dla pracodawców i osób kierujących pracownikami) lub 12 miesięcy (dla pozostałych osób zatrudnionych) od momentu rozpoczęcia pracy.

  Kto powinien mieć kurs BHP?

  Kurs BHP musi zakończyć każdy pracownik zatrudniony na mocy umowy o pracę a także młodzi ludzie przychodzący na praktykę studencką i adepci szkół zawodowych przygotowujący się do zawodu. Skończony kurs BHP powinni mieć również właściciele firm zatrudniający pracowników (nie tyczy się prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

  Kurs BHP PPOŻ wyniki