Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Radzionkowie?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Radzionków

Szkolenia BHP Radzionków

Poszukujesz szkolenia BHP dla firmy w Radzionkowie? Możemy Ci pomóc.

Oferujemy kursy BHP wstępne i okresowe w formie stacjonarnej i e-learningowej.

Kilka słów o nas

Działamy na rynku ponad 10 lat. Już od samego początku działalności naszej firmy ciągle udoskonalamy nasze kwalifikacje oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według jak najwyższych standardów. Nasze zadania (zajmujemy się udzielaniem szkoleń BHP dla firm) wykonujemy z dbałością o detale i dbałością o dotrzymane terminy. Dzięki takim działaniom, w dowolnym momencie można liczyć na naszą fachową pomoc. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Szkolenia wstępne okresowe oferta

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Gdy to wszystko uda się osiągnąć będziemy wiedzieć, że jesteśmy doceniani przez naszych klientów.

Pracujemy z wszechstronną, a także kompetentną drużyną wykładowców, która tworzy zgrany i doskonale współdziałający team. Dlatego przygotowaliśmy kurs BHP internetowy oparty o innowacyjne metody technologiczne i organizacyjne, z użyciem technologii internetowych. Właśnie tak jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie BHP dla personelu z każdego rejonu Polski. Sprawnie i fachowo dostarczymy praktyczne informacje podwładnym , a także menadżerom. Kurs BHP przez Internet to pełnowartościowy produkt. To szkolenie rzetelne, terminowe i zgodne z obowiązującymi wymogami prawnymi, potwierdzone pełną dokumentacją.

Oferujemy swoje usługi na obszarze całego kraju i jesteśmy prekursorem w oferowaniu szkoleń w sieci. Jedną z pozycji w naszym asortymencie jest szkolenie BHP metodą e-learningu. Pozwala to zredukować koszty po stronie przedsiębiorstwa, które należy ponieść na skutek wyjazdów pracowniczych, zakwaterowania oraz innych procedur z tego wynikających. Szkolenie BHP dla personelu daje możliwość do maksimum ograniczyć nakłady finansowe, planowane jest też w okresie wygodnym dla wszystkich partnerów. Jeżeli ciekawi Was tani kurs BHP, cena szkolenia internetowego na pewno okaże się satysfakcjonująca.

Jesteśmy przygotowani do prowadzenia szkoleń BHP dla pracowników wielu branż, co wiąże się z innymi standardami BHP. Przygotujemy szkolenieBHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, pedagogów, sprzedawców, a nawet menadżerów oraz członków zarządu. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju to kurs BHP, opłata za kurs jest niska, a termin wskazany przez Klienta.

Czekamy na Twój telefon!
Tel: 660562830
Pracujemy pon-pt
w godzinach od 9tej do 16tej

Szkolenie przeciwpożarowe przez Internet

Przygotowana przez nas propozycja kursów przez Internenet zawiera w sobie również szkolenie PPOŻ. Nasi szkoleniowcy w toku zajęć e-learningu odnawiają oraz poszerzają umiejętności personelu firmy, zwłaszcza w obszarze określenia ryzyk, które pojawiają się w procesach wykonywania obowiązków służbowych i związanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wytworzyć u przedstawicieli Państwa firmy właściwe metody postępowania w sytuacji kryzysowej. Przedstawiciel firmy, który zaliczy kurs przeciwpożarowy online, będzie wiedział, jak zachować się w okolicznościach groźnych i niebezpiecznych. Po zakończeniu szkolenia PPOŻ będzie on bardziej świadomy w chwilach zagrożenia, chętniej, szybciej i fachowo reagując na wypadki losowe.

Wyróżniamy się

Nasze zalety:

  • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, innowacyjność i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - doświadczeni i wysoko wykwalifikowani.
  • Uczestnikom kursu oferujemy bezpłatne usługi konsultingowe przez cały okres jego trwania.

Odwiedź nas

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Radzionków, jak również całe województwo śląskie, a także okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Kup u nas

W naszej ofercie znajdują się:

   • Szkolenia BHP anglojęzyczne
   • Kursy okresowe BHP organizowane online dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Internetowe szkolenia wstępne BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.

Tanie szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Głównym celem naszej firmy jest Twoja satysfakcja.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

szkolenie BHP wstępne Czeladź, kurs wstępny BHP Koziegłowy, kurs PPOŻ przez internet Szczekociny, kurs wstępny BHP w sieci Łazy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Świętochłowice, kurs okresowy BHP dla pracowników online Toszek, szkolenie BHP wstępne przez internet Żory, kurs wstępny BHP dla pracowników online Sośnicowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Radlin, szkolenie BHP wstępne Mikołów, kurs okresowy BHP dla pracowników Pszów, szkolenie PPOŻ Ustroń, szkolenie PPOŻ Jastrzębie-Zdrój, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Lędziny, kurs PPOŻ Zabrze, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Racibórz, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Sosnowiec, szkolenie PPOŻ online Żywiec, kurs PPOŻ i kurs BHP online Knurów, kurs wstępny BHP dla pracowników online Blachownia, szkolenie BHP Pilica, szkolenie PPOŻ przez internet Kalety, kurs wstępny BHP online Tarnowskie Góry, kurs wstępny BHP dla pracowników Czechowice-Dziedzice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Skoczów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Tychy, szkolenie PPOŻ w sieci Chorzów, kurs wstępny BHP w sieci Wilamowice, kurs BHP Mysłowice, szkolenie BHP Jaworzno, kurs wstępny BHP dla pracowników online Sławków, kurs PPOŻ online Ruda Śląska, kurs wstępny BHP Radzionków, szkolenie BHP wstępne Wodzisław Śląski, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Rybnik, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Pszczyna, kurs wstępny BHP dla pracowników Koniecpol, szkolenie PPOŻ Będzin, kurs PPOŻ i kurs BHP online Gliwice, kurs okresowy BHP dla pracowników Częstochowa, kurs wstępny BHP dla pracowników Strumień, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Bielsko-Biała, kurs PPOŻ Dąbrowa Górnicza, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Łaziska Górne, kurs BHP Woźniki, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Myszków, szkolenie BHP Wisła, kurs wstępny BHP Kłobuck, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Orzesze, kurs okresowy BHP dla pracowników online Zawiercie, kurs okresowy BHP dla pracowników Lubliniec, szkolenie BHP wstępne przez internet Bieruń, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Żarki, kurs BHP Piekary Śląskie, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Pyskowice, szkolenie BHP wstępne online Rydułtowy, kurs PPOŻ Imielin

Często zadawane pytania

Czy możliwe jest wykupić kurs BHP z datą wsteczną?

Pracodawcy nie powinni ignorować nakazów dotyczących okresowych szkoleń BHP. Warto być przewidującym kierownikiem i kurs BHP dla osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie realizować w terminie. Kurs BHP z datą wsteczną to fałszowanie akt, za co grozi nawet kara ograniczenia wolności.

Jak długo ważny jest internetowy kurs BHP?

Kurs BHP obejmuje szkolenie podstawowe i okresowe. Kursy okresowe, które zależą od branży i posady zajmowanej przez przedstawiciela firmy, przeprowadza się maksymalnie co 12 miesięcy (gdy obowiązki związane są z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, pracownicy inżynieryjno-techniczni, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (stanowiska administracyjno–biurowe).

Czy przeprowadzacie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

Na życzenie firmy przeprowadzamy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Jako że to szkolenie online, przeprowadzamy je również w soboty i niedziele oraz dni wolne od pracy.

W jakiej sytuacji powinno się zlecić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

Kurs BHP trzeba zrobić do dnia, w którym traci ważność. Dopuszczalna jest sytuacja świadczenia pracy na ważnym zaświadczeniu, jeżeli jest ono powiązane tematycznie z najnowszym obszarem działań. Szkolenie wstępne BHP powinno odbyć się najpóźniej w pierwszym dniu rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP trzeba zorganizować w okresie do pół roku (dla osób zatrudniających pracowników i osób kierujących pracownikami) lub 1 roku (dla pozostałych osób zatrudnionych) od momentu rozpoczęcia pracy.

Kto musi ukończyć kurs BHP?

Kurs BHP musi ukończyć każdy kto jest zatrudniony na mocy umowy o pracę a także studenci przychodzący na praktyki i adepci placówek zawodowych praktykujący zawód. Skończony kurs BHP muszą mieć również właściciele firm zatrudniający pracowników (nie tyczy się osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

Szkolenie BHP PPOŻ wyniki