Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Wilamowicach?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Wilamowice

Szkolenia BHP Wilamowice

Poszukujesz szkolenia BHP online w Wilamowicach? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Zadzwoń 660 562 830 i dowiedz się więcej.

Krótko o nas

Naszą działalność prowadzimy ponad dziewięć lat. Od początku naszej działalności stawiamy na ciągły rozwój i poprawę umiejętności obsługi naszego klienta. Na co dzień zajmujemy się szkoleniami BHP dla przedsiębiorstw i lubimy swoją pracę. Z tego powodu jeśli szukasz prawdziwych fachowców w branży, warto skontaktować się z naszą firmą. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Szkolenia wstępne okresowe oferta

Nasze cele zawsze są ambitne. Chcemy, aby ilekroć ktoś wpisze w Google Szkolenia okresowe BHP Wilamowice mógł odnaleźć nas oraz same pozytywne opinie na nasz temat. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Szkolenia okresowe BHP w Wilamowicach
Tel. 660 562 830 E-mail: kursy-bhp@szkolenie-bhp.slask.pl
Zadzwoń do nas pon-pt od 9tej do 16tej

Działamy na terenie całego kraju i jesteśmy prekursorem w przygotowywaniu kursów online. Wśród wielu pozycji w naszym katalogu jest nauka BHP metodą e-learningu. Daje to możliwość zredukować koszty po stronie przedsiębiorstwa, które należy ponieść z powodu podróży pracowniczych, zakwaterowania oraz innych formalności z tym związanych. Kurs BHP dla personelu pozwala do maksimum zmniejszyć nakłady finansowe, planowane jest także w czasie dogodnym dla każdego. W przypadku, gdy ciekawi Was niedrogi kurs BHP, cena kursu online z pewnością będzie satysfakcjonująca.

Współpracujemy z wszechstronną, a przy tym doświadczoną grupą nauczycieli, która tworzy dobrze dobrany i doskonale współpracujący team. Z tego powodu organizujemy kurs BHP online oparty o innowacyjne narzędzia technologiczne i koordynacyjne, z użyciem technologii informatycznych. Dzięki temu możemy przeprowadzić kurs BHP dla personelu z każdego rejonu Polski. Szybko i efektywnie dostarczymy niezbędne informacje pracownikom , w tym kadrze kierowniczej. Kurs BHP online to pełnowartościowy produkt. To szkolenie rzetelne, terminowe i zbieżne z aktualnymi przepisami, potwierdzone kompletną dokumentacją.

Jesteśmy przygotowani do realizacji kursów BHP dla pracowników zróżnicowanych specjalności, co ma związek z innymi zasadami BHP. Przygotujemy kursBHP dla pracowników biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, pracowników oświaty, handlowców, a nawet menadżerów oraz prezesów. Niezależnie od tego, jaki to kurs BHP, opłata za naukę jest niska, a czas jego organizacji wybrany przez składającego zamówienie.

Szkolenie przeciwpożarowe online

Atrakcyjna propozycja kursów w sieci obejmuje także szkolenie PPOŻ. Nasi nauczyciele w toku zajęć w internecie uaktualniają oraz uzupełniają informacje pracowników, zwłaszcza w zakresie oceny ryzyk, które pojawiają się w czasie wykonywania obowiązków służbowych i wiążącego się z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wykreować u przedstawicieli Państwa firmy właściwe wzorce zachowania w momentach niebezpieczeństw. Fachowiec, który zaliczy kurs przeciwpożarowy online, będzie wiedział, w jaki sposób działać w warunkach groźnych i niebezpiecznych. Po ukończeniu szkolenia PPOŻ będzie on znacznie bardziej zorientowany w momentach zagrożenia, z zapałem, ekspresowo i fachowo reagując na wypadki losowe.

Atuty naszej firmy

Czym się wyróżniamy?

 • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, otwartość na innowacje i ludzie z pasją!
 • Nasi pracownicy to profesjonaliści - doświadczeni i wysoko wykwalifikowani.
 • Uczestnicy mogą liczyć na bezpłatne doradztwo naszej wykwalifikowanej kadry przez cały okres szkolenia.
 • Gdzie nas znajdziesz

  Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Wilamowice oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

  Oferta

  Czym się zajmujemy?

  • Szkolenia okresowe BHP organizowane online dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
  • Internetowe szkolenia wstępne BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
  • Szkolenia BHP w języku angielskim
  • Szkolenia zawodowe

  Kursy BHP PPOŻ kontakt

  Chcesz dowiedzieć się więcej w temacie Szkolenia BHP dla pracowników? Zadzwoń!

  Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

  szkolenie okresowe BHP dla pracowników Łaziska Górne, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Krzanowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Gliwice, szkolenie BHP Ogrodzieniec, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Chorzów, szkolenie PPOŻ online Pilica, kurs wstępny BHP przez internet Bytom, szkolenie BHP Miasteczko Śląskie, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Żywiec, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Poręba, szkolenie BHP wstępne w sieci Koniecpol, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ online Siemianowice Śląskie, kurs PPOŻ i kurs BHP w sieci Woźniki, kurs PPOŻ Świętochłowice, kurs okresowy BHP dla pracowników Wodzisław Śląski, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Pyskowice, kurs wstępny BHP dla pracowników Cieszyn, szkolenie PPOŻ online Częstochowa, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Sośnicowice, kurs okresowy BHP dla pracowników Dąbrowa Górnicza, kurs wstępny BHP dla pracowników Szczyrk, szkolenie BHP wstępne Wojkowice, szkolenie PPOŻ przez internet Skoczów, kurs PPOŻ Piekary Śląskie, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Lubliniec, kurs wstępny BHP dla pracowników Czeladź, szkolenie BHP wstępne w sieci Katowice, szkolenie PPOŻ Kuźnia Raciborska, szkolenie BHP wstępne Orzesze, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Łazy, kurs wstępny BHP Kalety, kurs wstępny BHP Knurów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Jaworzno, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Rydułtowy, kurs BHP Imielin, kurs wstępny BHP przez internet Bieruń, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Radlin, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Myszków, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Radzionków, kurs BHP Szczekociny, szkolenie PPOŻ Racibórz, kurs BHP Bielsko-Biała, kurs PPOŻ Pszczyna, szkolenie PPOŻ Żory, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Koziegłowy, szkolenie BHP wstępne w sieci Czerwionka-Leszczyny, kurs PPOŻ przez internet Sławków, szkolenie BHP Zawiercie, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Rybnik, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Wisła, kurs okresowy BHP dla pracowników Mysłowice, kurs wstępny BHP Żarki, szkolenie BHP wstępne Strumień, kurs PPOŻ przez internet Sosnowiec, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Wilamowice, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Jastrzębie-Zdrój, kurs wstępny BHP przez internet Toszek

  FAQ

  Czy można zamówić kurs BHP z datą wsteczną?

  Pracodawcy nie powinni ignorować przepisów nakładających obowiązek odbywania regularnych szkoleń BHP. opłaca się być przezornym kierownikiem i kurs BHP dla osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie organizować w odpowiednim terminie. Kurs BHP z datą wsteczną oznacza podrabianie dokumentów, za co grozi nawet kara więzienia.

  Jak długo ważny jest e-learningowy kurs BHP?

  Kurs BHP obejmuje szkolenie początkowe i takie, które należy odbywać regularnie. Szkolenia okresowe, które zależą od zawodu i funkcji pracownika, wykonuje się maksymalnie co 12 miesięcy (na stanowiskach związanych z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (stanowiska kierownicze, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, służby BHP) lub 6 lat (stanowiska administracyjno–biurowe).

  Czy prowadzicie kurs BHP w weekendy?

  Zgodnie z wolą osób zainteresowanych szkoleniem realizujemy kurs BHP w weekendy. Ze względu na to, że to szkolenie przez Interenet, przeprowadzamy je również w weekendy oraz dni wolne od pracy.

  W jakiej sytuacji należy zrobić kurs BHP dla pracownika?

  Kurs BHP trzeba zrobić do dnia, w którym traci ważność. Możliwa jest praca na obowiącującym zaświadczeniu, gdy jest ono połączone merytorycznie z najnowszym zakresem obowiązków. Szkolenie początkowe BHP musi mieć miejsce najdalej w pierwszym dniu rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP trzeba przeprowadzić w terminie do 6 miesięcy (dla osób zatrudniających pracowników i osób kierujących pracownikami) lub 1 roku (dla innych osób zatrudnionych) od momentu rozpoczęcia pracy.

  Kto powinien mieć kurs BHP?

  Kurs BHP ma zakończyć każdy pracownik zatrudniony na mocy umowy o pracę a także młodzi ludzie rozpoczynający praktyki i słuchacze szkół zawodowych praktykujący zawód. Zakończony kurs BHP muszą posiadać też właściciele firm zatrudniający pracowników (nie dotyczy prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

  Kurs BHP PPOŻ wyniki