Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Kłobucku?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Kłobuck

Szkolenia BHP Kłobuck

Szukasz wstępnego kursu BHP dla firmy w Kłobucku? Dobrze się składa.

Przeczytaj naszą ofertę i zostań naszym zadowolonym klientem.

Poznaj naszą firmę

Działamy w branży edukacyjnej ponad 9 lat. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na nowości na rynku, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Na co dzień zajmujemy się organizacją szkoleń BHP dla przedsiębiorstw i lubimy to co robimy. Z tego powodu jeżeli poszukujesz prawdziwych fachowców w branży, warto skontaktować się z nami. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Tanie szkolenia BHP

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

Jesteśmy gotowi do prowadzenia szkoleń BHP dla pracowników różnych gałęzi gospodarki, co wiąże się z innymi standardami BHP. Zaplanujemy szkolenieBHP dla fachowców z branż biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, pedagogów, sprzedawców, a nawet kierowników i dyrektorów oraz członków zarządu. Niezależnie od tego, jaki to kurs BHP, cena za naukę jest atrakcyjna, a czas jego organizacji wyznaczony przez Usługobiorcę.

Oferujemy swoje usługi na obszarze całej Polski i staliśmy się innowatorem w realizowaniu kursów online. Wśród wielu propozycji w naszym katalogu jest szkolenie BHP metodą e-learningu. Daje to możliwość ograniczyć koszty ze strony przedsiębiorstwa, które powinno się ponieść na skutek delegacji pracowniczych, zakwaterowania i pozostałych procedur z tego wynikających. Szkolenie BHP dla personelu daje możliwość znacznie ograniczyć nakłady finansowe, odbywa się też w terminie odpowiadającym obu stronom. Jeśli ciekawi Państwa tani kurs BHP, cena szkolenia online bez wątpienia okaże się zadowalająca.

Pracujemy z starannie dobraną, a przy tym fachową grupą wykładowców, która tworzy dobrze dobrany i doskonale współpracujący zespół. Dzięki temu oferujemy kurs BHP internetowy oparty o innowacyjne rozwiązania techniczne i koordynacyjne, z wykorzystaniem technologii internetowych. Dzięki temu możemy przeprowadzić szkolenie BHP dla pracowników z każdego miejsca kraju. Szybko i efektywnie przekażemy niezbędne informacje podwładnym , a także menadżerom. Kurs BHP w sieci nie tracinic na swojej jakości. To szkolenie rzetelne, terminowe i zgodne z aktualnymi przepisami, potwierdzone pełną dokumentacją.

Zadzwoń teraz.
Tel.: 660 562 830
Czynne od 9:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku

Kurs PPOŻ przez Internet

Przygotowana przez nas oferta szkoleń w sieci zawiera w sobie również kurs PPOŻ. Nasi nauczyciele w toku zajęć w internecie uaktualniają oraz uzupełniają wiedzę uczestników, zwłaszcza w zakresie oceny ryzyk, które pojawiają się w toku wykonywania obowiązków służbowych i powiązanego z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wykształcić u pracowników właściwe sposoby zachowania w sytuacji kryzysowej. Przedstawiciel firmy, który ukończy szkolenie przeciwpożarowe online, wie, w jaki sposób zachować się w warunkach niebezpiecznych dla zdrowia i życia. Po ukończeniu szkolenia przeciwpożarowego będzie on znacznie bardziej zorientowany w momentach niebezpiecznych, z zapałem, ekspresowo i fachowo odpowiadając na wypadki losowe.

Atuty naszej firmy

Nasze zalety:

  • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, ludzie z pasją i otwarty umysł.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - wykwalifikowani i biegli w swoim fachu.
  • Uczestnikom i pracodawcom oferujemy wsparcie przez cały okres szkolenia.

Gdzie nas znajdziesz

Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Kłobuck oraz okoliczne miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

U nas kupisz

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Szkolenia BHP anglojęzyczne
   • Kursy wstępne BHP organizowane online dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Kursy okresowe BHP organizowane online dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Szkolenie BHP wstępne

Szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania zadzwoń! Chętnie odpowiemy.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Kalety, szkolenie BHP wstępne Ustroń, kurs PPOŻ w sieci Myszków, kurs wstępny BHP Szczekociny, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Dąbrowa Górnicza, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Bielsko-Biała, szkolenie BHP Czeladź, szkolenie PPOŻ przez internet Poręba, szkolenie BHP wstępne w sieci Krzanowice, szkolenie BHP wstępne Sośnicowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Czechowice-Dziedzice, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Cieszyn, szkolenie PPOŻ w sieci Żywiec, kurs wstępny BHP przez internet Łazy, szkolenie BHP Sławków, kurs PPOŻ i kurs BHP online Kuźnia Raciborska, kurs PPOŻ przez internet Wisła, kurs BHP Żory, kurs okresowy BHP dla pracowników online Radlin, kurs wstępny BHP dla pracowników online Miasteczko Śląskie, szkolenie BHP wstępne online Częstochowa, kurs okresowy BHP dla pracowników Pilica, szkolenie BHP wstępne Jastrzębie-Zdrój, kurs okresowy BHP dla pracowników Zawiercie, kurs wstępny BHP Wilamowice, kurs BHP Szczyrk, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Jaworzno, szkolenie PPOŻ Będzin, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Zabrze, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Wodzisław Śląski, kurs wstępny BHP w sieci Racibórz, kurs BHP Katowice, kurs okresowy BHP dla pracowników Radzionków, szkolenie PPOŻ w sieci Gliwice, kurs wstępny BHP dla pracowników Chorzów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Mikołów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Ogrodzieniec, kurs PPOŻ i kurs BHP w sieci Lubliniec, kurs wstępny BHP dla pracowników Rybnik, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Siemianowice Śląskie, kurs wstępny BHP Pszów, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Imielin, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Skoczów, kurs okresowy BHP dla pracowników online Świętochłowice, kurs wstępny BHP w sieci Wojkowice, kurs PPOŻ Rydułtowy, szkolenie PPOŻ Koniecpol, kurs wstępny BHP dla pracowników Łaziska Górne, kurs PPOŻ i kurs BHP online Pyskowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Koziegłowy, szkolenie BHP wstępne online Mysłowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Żarki, kurs PPOŻ Tarnowskie Góry, kurs wstępny BHP dla pracowników online Strumień, szkolenie PPOŻ Knurów, kurs PPOŻ Toszek, szkolenie BHP Bytom

Często zadawane pytania

Czy można zamówić szkolenie BHP z terminem wstecznym?

Przedsiębiorstwa nie mogą ignorować regulacji nakładających obowiązek odbywania regularnych szkoleń BHP. Warto być przezornym szefem i kurs BHP dla podwładnych organizować we właściwym czasie. Kurs BHP z datą wsteczną oznacza fałszowanie dokumentów, z czym może wiązać się nawet kara pobytu w więzieniu.

W jakim ogresie obowiązuje internetowy kurs BHP?

Kurs BHP można podzielić na szkolenie wstępne i okresowe. Kursy okresowe, które zależą od typu pracy i funkcji przedstawiciela firmy, wykonuje się maksymalnie co rok (stanowiska robotnicze z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (stanowiska administracyjno–biurowe).

Czy prowadzicie kurs BHP w weekendy?

Zgodnie z wolą firmy przygotowujemy kurs BHP w weekendy. Jako że to nauka online, realizujemy je również w weekendy oraz dni wolne od pracy.

W jakiej sytuacji trzeba zlecić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

Kurs BHP należy wykonać do dnia, gdy upływa termin jego ważności. Akceptowalna jest sytuacja świadczenia pracy na ważnym zaświadczeniu, gdy jest ono połączone tematycznie z najnowszym zakresem obowiązków. Szkolenie początkowe BHP musi być zorganizowane najpóźniej w chwili rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP trzeba odbyć w okresie do pół roku (dla pracodawców i osób kierujących pracownikami) lub 12 miesięcy (dla pozostałych pracowników) od momentu zatrudnienia na stanowisku.

Kto powinien ukończyć kurs BHP?

Kurs BHP musi zakończyć każdy pracownik zatrudniony na podstawie umowy o pracę oraz żacy odbywający praktykę studencką i uczniowie szkół branżowych praktykujący zawód. Ukończony kurs BHP muszą mieć również właściciele firm zatrudniający pracowników (nie dotyczy osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

Szkolenie BHP PPOŻ wyniki