Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Wisła

Szkolenia BHP Wisła

Potrzebujesz wstępnego szkolenia BHP dla pracowników firmy w Wiśle? Dobrze się składa.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym kolejnym klientem.

Poznaj naszą firmę

Naszą działalność prowadzimy od 2009 roku. Już od początku działalności naszej firmy stawiamy na rozwój, a także doskonalenie jakości obsługi klienta. Na co dzień zajmujemy się realizacją szkoleń BHP i lubimy to co robimy. Między innymi z tego powodu jeżeli poszukujesz firmy która stawia na jakość, warto kontaktować się z nami. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Szkolenia wstępne okresowe oferta

Staramy się stawiać przed sobą i naszymi pracownikami jak najwyższe cele. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Szkolenia okresowe BHP w Wiśle
Tel.: 660 562 830
Czynne w godzinach od 9tej do 16tej
od poniedziałku do piątku

Funkcjonujemy na obszarze całej Polski i jesteśmy innowatorem w realizowaniu szkoleń przez Internet. Wśród wielu propozycji w naszym asortymencie jest kurs BHP metodą e-learningu. Pozwala to zmniejszyć koszty ze strony firmy, które trzeba ponieść z powodu delegacji służbowych, kosztów hotelów oraz innych formalności z tym związanych. Szkolenie BHP dla personelu daje możliwość maksymalnie ograniczyć wydatki, odbywa się również w terminie wygodnym dla wszystkich partnerów. Jeżeli interesuje Państwa tani kurs BHP, cena kursu internetowego bez wątpienia będzie interesująca.

Jesteśmy przygotowani do organizacji kursów BHP dla pracowników różnych specjalności, co wiąże się z innymi przepisami BHP. Przygotujemy szkolenieBHP dla przedstawicieli zawodów inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, pedagogów, przedstawicieli działów sprzedaży, a także menadżerów oraz prezesów. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju to kurs BHP, opłata za naukę jest niska, a termin wyznaczony przez Klienta.

Współpracujemy z wszechstronną, a przy tym fachową drużyną nauczycieli, która tworzy dopasowany i sprawnie współpracujący team. Dlatego przygotowaliśmy kurs BHP e-learningowy wykorzystujący nowatorskie metody techniczne i logistyczne, z wykorzystaniem technologii informatycznych. Właśnie tak jesteśmy w stanie przygotować kurs BHP dla personelu z każdego miejsca Polski. Błyskawicznie i fachowo przekażemy potrzebne wiadomości podwładnym , w tym kierownikom. Kurs BHP przez Internet to pełnowartościowy produkt. To szkolenie rzetelne, terminowe i zbieżne z obowiązującymi przepisami, potwierdzone niezbędną dokumentacją.

Kurs przeciwpożarowy przez Internet

Nasza oferta szkoleń przez Internenet zawiera w sobie także kurs PPOŻ. Nasi szkoleniowcy w toku zajęć w internecie aktualizują oraz poszerzają umiejętności pracowników, szczególnie w obszarze oceny niebezpieczeństw, które mogą wystąpić w procesach wykonywania obowiązków służbowych i wiążącego się z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wykształcić u pracowników właściwe sposoby działania w warunkach zagrożeń. Fachowiec, który przejdzie szkolenie przeciwpożarowe w Internecie, doskonale zdaje sobie sprawę, jak działać w warunkach groźnych i niebezpiecznych. Po ukończeniu szkolenia przeciwpożarowego będzie on znacznie bardziej świadomy w chwilach zagrożenia, chętniej, ekspresowo i fachowo reagując w chwilach kryzysu.

Nasze atuty

Czym się wyróżniamy?

  • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, otwartość na innowacje i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - doświadczeni trenerzy i wykładowcy.
  • Uczestnicy mogą liczyć na bezpłatne doradztwo naszej wykwalifikowanej kadry przez cały okres trwania kursu.

Odwiedź nas

Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Wisła oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdują się:

   • Szkolenia BHP w wersji angielskiej
   • Okresowe szkolenia BHP
   • Internetowe szkolenia wstępne BHP
   • Szkolenie BHP okresowe

Tanie szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej w temacie Szkolenia BHP dla pracowników? Zadzwoń już dziś!

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

szkolenie PPOŻ Sławków, szkolenie PPOŻ przez internet Żywiec, kurs PPOŻ Kalety, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Jastrzębie-Zdrój, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Gliwice, kurs okresowy BHP dla pracowników Poręba, szkolenie BHP wstępne Mysłowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Chorzów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Strumień, kurs wstępny BHP online Rybnik, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Czechowice-Dziedzice, kurs BHP Będzin, szkolenie PPOŻ w sieci Sosnowiec, kurs wstępny BHP przez internet Piekary Śląskie, kurs wstępny BHP Toszek, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ online Lędziny, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Ogrodzieniec, kurs wstępny BHP dla pracowników Jaworzno, szkolenie PPOŻ Miasteczko Śląskie, kurs wstępny BHP Dąbrowa Górnicza, szkolenie BHP Racibórz, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Łaziska Górne, szkolenie BHP wstępne online Orzesze, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Krzanowice, szkolenie PPOŻ Tarnowskie Góry, kurs PPOŻ online Wojkowice, kurs okresowy BHP dla pracowników online Szczekociny, kurs wstępny BHP dla pracowników Żory, kurs okresowy BHP dla pracowników Koziegłowy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Pilica, szkolenie BHP wstępne w sieci Częstochowa, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Koniecpol, kurs PPOŻ i kurs BHP online Świętochłowice, kurs wstępny BHP dla pracowników online Imielin, kurs PPOŻ Pszów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Radlin, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Sośnicowice, kurs wstępny BHP dla pracowników Zabrze, szkolenie BHP wstępne Pyskowice, szkolenie BHP wstępne w sieci Wilamowice, szkolenie PPOŻ online Mikołów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Knurów, kurs PPOŻ przez internet Tychy, szkolenie BHP Wisła, szkolenie BHP Wodzisław Śląski, kurs wstępny BHP dla pracowników online Blachownia, kurs okresowy BHP dla pracowników Żarki, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Rydułtowy, kurs BHP Łazy, kurs BHP Czerwionka-Leszczyny, kurs wstępny BHP online Skoczów, kurs wstępny BHP Bieruń, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Cieszyn, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Radzionków, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Kłobuck, szkolenie BHP wstępne Ruda Śląska, kurs PPOŻ Ustroń

FAQ

Czy można wykupić kurs BHP z datą wsteczną?

Firmy nie powinni bagatelizować nakazów dotyczących regularnych szkoleń BHP. Warto być przewidującym szefem i kurs BHP dla podwładnych organizować w odpowiednim terminie. Kurs BHP z terminem wstecznym to fałszowanie dokumentów, czego konsekwencją jest nawet kara ograniczenia wolności.

Przez jaki czas obowiązuje e-learningowy kurs BHP?

Kurs BHP obejmuje szkolenie wstępne i okresowe. Szkolenia okresowe, które zależą od zawodu i funkcji osobę zatrudnioną, wykonuje się maksymalnie co 12 miesięcy (stanowiska robotnicze z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, pracownicy inżynieryjno-techniczni, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (osoby wykonujące pracę administracyjno-biurową).

Czy organizujecie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

Na życzenie firmy realizujemy kurs BHP w weekendy. Ponieważ to nauka w sieci, realizujemy je także w soboty i niedziele oraz dni wolne od pracy.

Kiedy należy zamówić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

Kurs BHP należy wykonać najpóźniej w ostatnim dniu jego ważności. Dopuszczalna jest praca na obowiącującym zaświadczeniu, gdy jest ono powiązane tematycznie z bieżącym obszarem działań. Szkolenie wstępne BHP powinno być zorganizowane najpóźniej w pierwszym dniu rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP trzeba zorganizować w terminie do pół roku (dla osób zatrudniających pracowników i osób kierujących pracownikami) lub 12 miesięcy (dla innych pracowników) od chwili rozpoczęcia pracy.

Kto musi mieć kurs BHP?

Kurs BHP ma odbyć każdy kto jest zatrudniony na mocy umowy o pracę a także studenci odbywający praktykę studencką i słuchacze szkół zawodowych praktykujący zawód. Skończony kurs BHP muszą posiadać również pracodawcy (nie dotyczy osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

Kurs BHP PPOŻ wyniki