Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Imielinie?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Imielin

Szkolenia BHP Imielin

Potrzebujesz okresowego kursu BHP dla firmy w Imielinie? Dobrze się składa.

Zadzwoń 660 562 830 lub wyślij do nas e-mail szkolenia@szkolenie-bhp.slask.pl i zapytaj o więcej!

Kilka słów o nas

Firma nasza z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku ponad 10 lat. Od tamtego momentu wciąż udoskonalamy kwalifikacje i staramy się działać tak aby nasz klient zawsze był zadowolony. Na co dzień pracujemy nad realizacją szkoleń BHP dla firm. Robim to z dbałością o detale i sumiennością. Z tego też powodu, mimo iż posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę poziom świadczonych przez nas usług, stale rośnie. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Oferta kursy BHP

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Jednym z nich jest stały wzrost zadowolenia klientów oraz ich świadomość, że jesteśmy najlepsi w branży. Właśnie wtedy będziemy mogli być jak najbliżej potrzeb odbiorców naszych usług, jak również, będziemy mogli zaoferować im jeszcze lepszy poziom obsługi. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

Oferujemy swoje usługi na terenie całego kraju i jesteśmy innowatorem w oferowaniu szkoleń przez Internet. Jedną z propozycji w naszym asortymencie jest nauka BHP online. Pozwala to zredukować wydatki ze strony firmy, które trzeba ponieść z tytułu delegacji pracowniczych, zakwaterowania i pozostałych procedur z tym związanych. Szkolenie BHP dla podwładnych daje możliwość maksymalnie zawęzić nakłady finansowe, planowane jest też w terminie wygodnym dla wszystkich partnerów. W przypadku, gdy interesuje Was atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena kursu online bez wątpienia okaże się zadowalająca.

Współpracujemy z wszechstronną, a także doświadczoną kadrą szkoleniowców, która tworzy dopasowany i świetnie współpracujący team. Dzięki temu przygotowaliśmy kurs BHP internetowy wykorzystujący innowacyjne metody techniczne i organizacyjne, z użyciem technologii informatycznych. Dzięki temu możemy przygotować kurs BHP dla personelu z każdego zakątka kraju. Błyskawicznie i efektywnie dostarczymy niezbędne wiadomości podwładnym oraz menadżerom. Kurs BHP przez Internet nie tracinic na swojej jakości. To szkolenie fachowe, terminowe i zgodne z najnowszymi przepisami, potwierdzone kompletną dokumentacją.

Jesteśmy gotowi do organizacji kursów BHP dla pracowników wielu specjalności, co wiąże się z innymi przepisami BHP. Zorganizujemy szkolenieBHP dla pracowników biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, pracowników oświaty, sprzedawców, a także menadżerów oraz członków zarządu. To bez różnicy, jakiego rodzaju to kurs BHP, opłata za szkolenie jest niewysoka, a termin wybrany przez składającego zamówienie.

Kurs PPOŻ online

Przygotowana przez nas oferta kursów w sieci to również szkolenie PPOŻ. Nasi wykładowcy podczas zajęć e-learningu aktualizują oraz uzupełniają umiejętności pracowników, zwłaszcza w zakresie oceny niebezpieczeństw, które pojawiają się w procesach pracy i powiązanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wykreować u pracowników właściwe wzorce działania w warunkach zagrożeń. Fachowiec, który zaliczy szkolenie przeciwpożarowe online, doskonale zdaje sobie sprawę, w jaki sposób działać w okolicznościach zagrażających życiu lub zdrowiu. Po ukończeniu szkolenia PPOŻ jest on znacznie bardziej zorientowany w chwilach zagrożenia, z zapałem, ekspresowo i bardziej zdecydowanie odpowiadając w sytuacjach nagłych.

Czekamy na Twój telefon!
Tel.: 660562830
Zadzwoń do nas poniedziałek - piątek
w godzinach od 9 do 16

Jesteśmy znani z...

Nasze zalety:

 • Naszym kluczem do sukcesu jest otwarty umysł, innowacyjność i światowe podejście.
 • Nasi pracownicy to profesjonaliści - wykwalifikowani i biegli w swoim fachu.
 • Uczestnikom szkolenia oferujemy bezpłatne usługi konsultingowe przez cały okres jego trwania.
 • Działamy na terenie

  Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Imielin oraz okoliczne miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

  Zamów u nas

  W naszej ofercie znajdują się:

  • Szkolenia BHP w języku angielskim
  • Kursy okresowe BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
  • Szkolenia wstępne BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
  • Szkolenia zawodowe
  • Szkolenie BHP okresowe

  Tanie szkolenia BHP PPOŻ kontakt

  Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości zadzwoń natychmiast! Odpowiemy jeszcze dziś.

  Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

  szkolenie BHP Wisła, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Racibórz, szkolenie PPOŻ Ustroń, kurs okresowy BHP dla pracowników online Łazy, szkolenie BHP wstępne w sieci Toszek, kurs BHP Szczyrk, kurs BHP Wilamowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Będzin, kurs wstępny BHP w sieci Lubliniec, kurs wstępny BHP przez internet Wojkowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Mikołów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Jaworzno, szkolenie PPOŻ Jastrzębie-Zdrój, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Imielin, kurs okresowy BHP dla pracowników Sosnowiec, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Orzesze, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Pszów, szkolenie BHP Pszczyna, kurs wstępny BHP Żory, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Gliwice, szkolenie PPOŻ przez internet Bieruń, kurs wstępny BHP dla pracowników Kuźnia Raciborska, szkolenie PPOŻ online Łaziska Górne, szkolenie BHP Pyskowice, szkolenie BHP wstępne Świętochłowice, szkolenie BHP wstępne Koziegłowy, kurs wstępny BHP dla pracowników Strumień, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Sośnicowice, kurs PPOŻ Woźniki, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Siemianowice Śląskie, kurs wstępny BHP Chorzów, szkolenie BHP wstępne przez internet Katowice, szkolenie BHP wstępne Kłobuck, kurs PPOŻ przez internet Sławków, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Radlin, kurs PPOŻ przez internet Krzanowice, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Myszków, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Radzionków, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Knurów, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Zawiercie, kurs BHP Czeladź, kurs wstępny BHP Tychy, kurs PPOŻ Cieszyn, kurs okresowy BHP dla pracowników Miasteczko Śląskie, szkolenie BHP wstępne przez internet Poręba, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Szczekociny, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ w sieci Bytom, kurs okresowy BHP dla pracowników Zabrze, kurs wstępny BHP przez internet Wodzisław Śląski, kurs PPOŻ Piekary Śląskie, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Rydułtowy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Pilica, szkolenie PPOŻ Siewierz, kurs wstępny BHP dla pracowników Lędziny, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Rybnik, szkolenie PPOŻ przez internet Tarnowskie Góry, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Czechowice-Dziedzice

  FAQ

  Czy możliwe jest odbyć szkolenie BHP z terminem wstecznym?

  Przedsiębiorstwa nie powinni umniejszać znaczenia regulacji dotyczących systematycznych szkoleń BHP. Należy być przewidującym kierownikiem i kurs BHP dla pracowników przeprowadzać w odpowiednim terminie. Kurs BHP z datą wsteczną oznacza podrabianie dokumentacji, z czym może wiązać się nawet kara pobytu w więzieniu.

  Przez jaki czas obowiązuje e-learningowy kurs BHP?

  Kurs BHP dzieli się na szkolenie początkowe i takie, które należy odbywać regularnie. Kursy okresowe, które zależą od zawodu i funkcji przedstawiciela firmy, przeprowadza się maksymalnie co 12 miesięcy (stanowiska robotnicze z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, pracownicy inżynieryjno-techniczni, służby BHP) lub 6 lat (pracownicy szczebla administracji).

  Czy prowadzicie kurs BHP w weekendy?

  Na życzenie firmy realizujemy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Ze względu na to, że to szkolenie przez Interenet, przeprowadzamy je również w weekendy oraz dni niepracujące.

  W jakiej sytuacji powinno się zlecić kurs BHP dla pracownika?

  Kurs BHP należy wykonać do dnia, gdy upływa termin jego ważności. Dopuszczalna jest sytuacja świadczenia pracy na ważnym zaświadczeniu, gdy jest ono połączone tematycznie z najnowszym zakresem obowiązków. Szkolenie początkowe BHP musi być zorganizowane najpóźniej w chwili rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP należy zorganizować w okresie do pół roku (dla pracodawców i osób kierujących pracownikami) lub 1 roku (dla innych osób zatrudnionych) od czasu zatrudnienia na stanowisku.

  Kto musi przejść kurs BHP?

  Kurs BHP ma ukończyć każdy kto jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę oraz żacy rozpoczynający praktyki i adepci placówek zawodowych przygotowujący się do zawodu. Skończony kurs BHP powinni mieć również właściciele firm zatrudniający pracowników (nie tyczy się prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

  Szkolenie BHP PPOŻ wyniki