Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Radlin

Szkolenia BHP Radlin

Szukasz kursu BHP dla pracowników firmy w Radlinie? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Oferujemy szkolenia BHP wstępne i okresowe w formie stacjonarnej i e-learningowej.

Krótko o naszej firmie

Nasza firma z powodzeniem funkcjonuje na Śląsku od 2009 roku. Już od samego początku działalności naszej firmy stawiamy na rozwój, a także poprawę jakości obsługi klienta. Na co dzień pracujemy nad realizowaniem szkoleń BHP dla pracowników i lubimy to co robimy. Dlatego jeżeli szukasz firmy która stawia na jakość, warto kontaktować się z nami. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Oferta kursy BHP

Nasze cele zawsze są ambitne. Jednym z nich jest stały wzrost zadowolenia klientów oraz ich świadomość, że jesteśmy najlepsi w branży. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Gdy to wszystko uda się osiągnąć będziemy wiedzieć, że jesteśmy doceniani przez naszych klientów.

Pracujemy z interdyscyplinarną, a przy tym kompetentną drużyną nauczycieli, która tworzy dopasowany i świetnie współpracujący team. Dzięki temu organizujemy kurs BHP e-learningowy oparty o innowacyjne narzędzia technologiczne i organizacyjne, z wykorzystaniem łączy informatycznych. Właśnie tak jesteśmy w stanie przygotować kurs BHP dla pracowników z każdego miejsca kraju. Szybko i skutecznie przekażemy potrzebne wiadomości pracownikom , a także menadżerom. Kurs BHP przez Internet to pełnowartościowy produkt. To szkolenie fachowe, terminowe i zgodne z obowiązującymi przepisami, poświadczone pełną dokumentacją.

Funkcjonujemy na obszarze całego kraju i byliśmy prekursorem w realizowaniu szkoleń przez Internet. Wśród wielu pozycji w naszym asortymencie jest kurs BHP metodą e-learningu. Pozwala to zredukować nakłady ze strony przedsiębiorcy, które trzeba ponieść z tytułu podróży służbowych, zakwaterowania i pozostałych procedur z tego wynikających. Kurs BHP dla podwładnych daje możliwość do maksimum zmniejszyć nakłady finansowe, planowane jest także w okresie odpowiadającym obu stronom. W przypadku, gdy ciekawi Was niedrogi kurs BHP, cena kursu w sieci bez wątpienia okaże się interesująca.

Jesteśmy gotowi do organizacji kursów BHP dla przedstawicieli zróżnicowanych gałęzi gospodarki, co ma związek z różnorodnymi standardami BHP. Zorganizujemy szkolenieBHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, pedagogów, sprzedawców, a także kierowników i dyrektorów oraz członków zarządu. Nie ma znacznia, jakiego rodzaju to kurs BHP, cena za kurs jest atrakcyjna, a czas jego organizacji wskazany przez Usługobiorcę.

Szkolenie przeciwpożarowe online

Nasza oferta nauki online obejmuje również szkolenie PPOŻ. Nasi wykładowcy podczas zajęć e-learningu uaktualniają oraz poszerzają wiedzę personelu firmy, szczególnie w zakresie zdefiniowania ryzyk, które występują w toku pracy i wiążącego się z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wykreować u przedstawicieli Państwa firmy sprawdzone metody działania w sytuacji kryzysowej. Przedstawiciel firmy, który ukończy kurs przeciwpożarowy w Internecie, doskonale zdaje sobie sprawę, w jaki sposób zachować się w okolicznościach zagrażających życiu lub zdrowiu. Po ukończeniu szkolenia PPOŻ będzie on bardziej świadomy w chwilach niebezpiecznych, z zapałem, ekspresowo i fachowo reagując na wypadki losowe.

Szkolenia okresowe BHP w Radlinie
Telefon: 660562830 Mail: szkolenia@szkolenie-bhp.slask.pl
Godziny otwarcia od poniedziałku do piątku 9:00 - 16:00

Jesteśmy znani z...

Nasze zalety:

  • Naszym kluczem do sukcesu jest otwartość na innowacje, otwarty umysł i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - doświadczeni trenerzy i wykładowcy.
  • Uczestnikom kursu oferujemy bezpłatne usługi konsultingowe przez cały okres jego trwania.

Gdzie nas znajdziesz

Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Radlin oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Kup u nas

W naszej ofercie znajdują się:

   • Szkolenia BHP w języku angielskim
   • Szkolenia wstępne BHP
   • Kursy okresowe BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Kursy okresowe

Kursy BHP PPOŻ kontakt

Jeśli nurtują Cię jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości dzwoń! Odpowiemy jeszcze dziś.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

kurs wstępny BHP przez internet Radlin, kurs wstępny BHP Sławków, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Mikołów, kurs PPOŻ Miasteczko Śląskie, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Jaworzno, szkolenie BHP wstępne Zawiercie, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Czechowice-Dziedzice, kurs okresowy BHP dla pracowników Bielsko-Biała, szkolenie BHP wstępne w sieci Ogrodzieniec, kurs okresowy BHP dla pracowników Częstochowa, kurs BHP Chorzów, kurs wstępny BHP dla pracowników Pyskowice, szkolenie BHP wstępne Siewierz, szkolenie PPOŻ Bytom, kurs wstępny BHP przez internet Imielin, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Knurów, kurs PPOŻ przez internet Katowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Rydułtowy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Siemianowice Śląskie, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Strumień, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Mysłowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Czerwionka-Leszczyny, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Wojkowice, szkolenie PPOŻ online Kłobuck, szkolenie BHP Orzesze, szkolenie PPOŻ Wodzisław Śląski, szkolenie BHP wstępne w sieci Żory, szkolenie PPOŻ przez internet Piekary Śląskie, kurs wstępny BHP Wilamowice, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Pszczyna, kurs PPOŻ online Dąbrowa Górnicza, szkolenie BHP wstępne w sieci Sosnowiec, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Gliwice, szkolenie BHP wstępne Kalety, kurs wstępny BHP dla pracowników online Koziegłowy, szkolenie BHP Myszków, kurs wstępny BHP Szczyrk, szkolenie PPOŻ Kuźnia Raciborska, szkolenie PPOŻ przez internet Skoczów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Szczekociny, kurs wstępny BHP w sieci Toszek, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Jastrzębie-Zdrój, kurs wstępny BHP dla pracowników Rybnik, kurs PPOŻ Radzionków, kurs PPOŻ i kurs BHP online Wisła, kurs wstępny BHP dla pracowników online Ustroń, kurs okresowy BHP dla pracowników online Racibórz, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Żarki, kurs BHP Bieruń, kurs PPOŻ i kurs BHP online Tarnowskie Góry, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Ruda Śląska, kurs wstępny BHP dla pracowników Cieszyn, kurs okresowy BHP dla pracowników Krzanowice, kurs BHP Pilica, szkolenie BHP Lubliniec, kurs PPOŻ Tychy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Lędziny

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę wykupić szkolenie BHP z datą wsteczną?

Pracodawcy nie powinni ignorować nakazów odnoszących się do systematycznych szkoleń BHP. opłaca się być odpowiedzialnym pracodawcą i kurs BHP dla podwładnych realizować w terminie. Kurs BHP z datą wsteczną to podrabianie dokumentacji, z czym może wiązać się nawet kara więzienia.

Jak długo obowiązuje e-learningowy kurs BHP?

Kurs BHP można podzielić na szkolenie podstawowe i okresowe. Szkolenia okresowe, w zależności od typu pracy i funkcji osobę zatrudnioną, wykonuje się maksymalnie co 12 miesięcy (na stanowiskach związanych z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, pracownicy inżynieryjno-techniczni, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (pracownicy szczebla administracji).

Czy prowadzicie kurs BHP w weekendy?

Na zamówienie osób zainteresowanych szkoleniem przygotowujemy kurs BHP w wybrane dni weekendu. Ze względu na to, że to nauka online, wykonujemy je także w weekendy oraz dni wolne od pracy.

W jakiej sytuacji należy zlecić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

Kurs BHP powinno się wykonać do dnia, gdy upływa termin jego ważności. Akceptowalna jest praca na ważnym zaświadczeniu, gdy jest ono związane merytorycznie z najnowszym stanowiskiem. Szkolenie początkowe BHP musi być zorganizowane najdalej w pierwszym dniu rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP trzeba przeprowadzić w okresie do pół roku (dla osób zatrudniających pracowników i kierowników) lub 12 miesięcy (dla innych pracowników) od chwili zatrudnienia na stanowisku.

Kto musi przejść kurs BHP?

Kurs BHP powinien odbyć każdy kto jest zatrudniony na mocy umowy o pracę a także młodzi ludzie odbywający praktykę studencką i słuchacze szkół zawodowych praktykujący zawód. Skończony kurs BHP powinni mieć też właściciele firm zatrudniający pracowników (nie obowiązuje prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

Kurs BHP PPOŻ wyniki