Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Lublińcu?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Lubliniec

Szkolenia BHP Lubliniec

Potrzebujesz okresowego kursu BHP dla firmy w Lublińcu? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Przeczytaj naszą ofertę i zostań naszym kolejnym klientem.

O naszej firmie

Funkcjonujemy na rynku polskim już od 2009 roku. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na nowości na rynku, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Na co dzień zajmujemy się organizacją szkoleń BHP i lubimy swoją pracę. Dlatego jeśli poszukujesz firmy która stawia na jakość, najlepiej kontaktować się z nami. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Oferta kursy BHP

Nasze cele zawsze są ambitne. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Wpłynie to nie tylko na wyjątkowo dobre postrzeganie naszego przedsiębiorstwa, ale również na zwiększanie zakresu usług i wychodzenie naprzeciw nowym, potrzebom klientów. Gdy to wszystko uda się osiągnąć będziemy wiedzieć, że jesteśmy doceniani przez naszych klientów.

Współpracujemy z wszechstronną, a przy tym fachową drużyną szkoleniowców, która stanowi dobrze dobrany i świetnie współpracujący zespół. Dzięki temu oferujemy kurs BHP internetowy wykorzystujący nowoczesne rozwiązania technologiczne i logistyczne, z użyciem technologii internetowych. Dzięki temu możemy przeprowadzić kurs BHP dla personelu z każdego zakątka Polski. Błyskawicznie i fachowo przekażemy potrzebne wiadomości podwładnym , w tym menadżerom. Kurs BHP online nie tracinic na swojej jakości. To szkolenie fachowe, terminowe i zbieżne z obowiązującymi wymogami prawnymi, poświadczone kompletną dokumentacją.

Jesteśmy gotowi do organizacji kursów BHP dla przedstawicieli różnych branż, co ma związek z różnorodnymi standardami BHP. Przygotujemy szkolenieBHP dla fachowców z branż inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, pracowników oświaty, przedstawicieli działów sprzedaży, a nawet kierowników i dyrektorów oraz samych pracodawców. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju to kurs BHP, opłata za naukę jest niewysoka, a termin wyznaczony przez Klienta.

Oferujemy swoje usługi na terenie całej Polski i byliśmy pionierem w przygotowywaniu kursów przez Internet. Wśród wielu produktów w naszym asortymencie jest nauka BHP online. Pozwala to zmniejszyć nakłady po stronie firmy, które powinno się ponieść z tytułu delegacji pracowniczych, noclegów oraz innych procedur z tym związanych. Szkolenie BHP dla podwładnych pozwala do maksimum zawęzić nakłady finansowe, odbywa się też w czasie odpowiadającym obu stronom. W przypadku, gdy ciekawi Was atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena szkolenia w sieci z pewnością okaże się satysfakcjonująca.

Szkolenie przeciwpożarowe w sieci

Przygotowana przez nas propozycja nauki w sieci zawiera w sobie także kurs PPOŻ. Nasi szkoleniowcy podczas zajęć e-learningu odnawiają oraz pogłębiają umiejętności uczestników, szczególnie w zakresie określenia ryzyk, które występują w czasie wykonywania obowiązków służbowych i wiążącego się z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wykształcić u pracowników dobre sposoby postępowania w warunkach zagrożeń. Przedstawiciel firmy, który przejdzie szkolenie przeciwpożarowe w Internecie, doskonale zdaje sobie sprawę, jak zachować się w warunkach groźnych i niebezpiecznych. Po zakończeniu kursu przeciwpożarowego będzie on znacznie bardziej świadomy w chwilach zagrożenia, chętniej, błyskawicznie i bardziej zdecydowanie odpowiadając w chwilach kryzysu.

Z tego jesteśmy dumni

Nasze zalety:

 • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, innowacyjność i światowe podejście.
 • Nasi pracownicy to profesjonaliści - posiadają wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.
 • Uczestnikom szkolenia oferujemy bezpłatne usługi konsultingowe przez cały okres jego trwania.
 • Gdzie działamy

  Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Lubliniec oraz okoliczne miasta i miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

  Oferujemy

  W naszej ofercie znajdują się:

  • Kursy wstępne BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
  • Szkolenia okresowe BHP organizowane online dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
  • Szkolenia BHP w wersji angielskiej
  • Szkolenie BHP wstępne

  Kursy BHP PPOŻ kontakt

  Chcesz wiedzieć więcej na temat Szkolenia BHP dla pracowników? Zadzwoń już dziś!

  Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

  szkolenie PPOŻ w sieci Myszków, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Sławków, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Bytom, kurs wstępny BHP dla pracowników Kłobuck, kurs okresowy BHP dla pracowników online Szczekociny, kurs wstępny BHP online Czeladź, kurs wstępny BHP online Pszów, kurs PPOŻ Żory, kurs PPOŻ przez internet Katowice, szkolenie BHP wstępne Toszek, szkolenie BHP Krzanowice, szkolenie BHP wstępne online Koziegłowy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Wodzisław Śląski, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Siemianowice Śląskie, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Jaworzno, kurs BHP Żywiec, kurs PPOŻ Piekary Śląskie, kurs PPOŻ Sosnowiec, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Będzin, kurs okresowy BHP dla pracowników Imielin, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Ustroń, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Zabrze, szkolenie PPOŻ online Orzesze, kurs wstępny BHP dla pracowników Częstochowa, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Łazy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Miasteczko Śląskie, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Rydułtowy, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Skoczów, kurs PPOŻ online Koniecpol, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Mysłowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Zawiercie, szkolenie PPOŻ Pyskowice, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Kuźnia Raciborska, szkolenie BHP wstępne w sieci Lędziny, szkolenie PPOŻ w sieci Czechowice-Dziedzice, szkolenie BHP wstępne online Tychy, kurs okresowy BHP dla pracowników Szczyrk, szkolenie BHP wstępne Poręba, szkolenie PPOŻ Jastrzębie-Zdrój, kurs wstępny BHP Knurów, szkolenie BHP Wojkowice, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Pszczyna, kurs wstępny BHP Siewierz, kurs wstępny BHP dla pracowników Dąbrowa Górnicza, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Racibórz, kurs wstępny BHP online Łaziska Górne, kurs okresowy BHP dla pracowników Radzionków, szkolenie PPOŻ Gliwice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Woźniki, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Bieruń, kurs BHP Sośnicowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Wisła, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Kalety, szkolenie BHP Pilica, szkolenie BHP wstępne Strumień, kurs wstępny BHP Tarnowskie Góry, kurs BHP Żarki

  Najczęściej zadawane pytania

  Czy mogę odbyć szkolenie BHP z datą wsteczną?

  Pracodawcy nie powinni ignorować przepisów nakładających obowiązek odbywania okresowych szkoleń BHP. opłaca się być przezornym pracodawcą i kurs BHP dla osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie przeprowadzać w terminie. Kurs BHP z terminem wstecznym oznacza podrabianie dokumentów, czego konsekwencją jest nawet kara więzienia.

  W jakim ogresie ważny jest e-learningowy kurs BHP?

  Kurs BHP dzieli się na szkolenie podstawowe i okresowe. Szkolenia okresowe, które zależą od typu pracy i funkcji przedstawiciela firmy, przeprowadza się maksymalnie co 12 miesięcy (stanowiska robotnicze z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, pracownicy inżynieryjno-techniczni, służby BHP) lub 6 lat (osoby wykonujące pracę administracyjno-biurową).

  Czy prowadzicie kurs BHP w weekendy?

  Zgodnie z wolą osób zainteresowanych szkoleniem realizujemy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Jako że to nauka online, realizujemy je również w weekendy oraz dni wolne od pracy.

  Kiedy należy zlecić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

  Kurs BHP należy zrobić do dnia, w którym traci ważność. Akceptowalna jest praca na ważnym zaświadczeniu, jeżeli jest ono związane merytorycznie z bieżącym obszarem działań. Szkolenie wstępne BHP powinno mieć miejsce najdalej w chwili rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP powinno się zorganizować w okresie do 6 miesięcy (dla osób zatrudniających pracowników i kierowników) lub 12 miesięcy (dla pozostałych osób zatrudnionych) od momentu rozpoczęcia pracy.

  Kto musi mieć kurs BHP?

  Kurs BHP musi zakończyć każdy kto jest zatrudniony na mocy umowy o pracę oraz studenci odbywający praktyki i uczniowie placówek zawodowych przygotowujący się do zawodu. Zakończony kurs BHP powinni mieć również właściciele firm zatrudniający pracowników (nie dotyczy prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

  Szkolenie BHP PPOŻ wyniki