Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Myszkowie?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Myszków

Szkolenia BHP Myszków

Szukasz wstępnego szkolenia BHP dla pracowników w Myszkowie? Dobrze się składa.

Oferujemy kursy BHP wstępne i okresowe zarówno w formie online i stacjonarnej.

Krótko o nas

Firma nasza z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku ponad 7 lat. Od tamtego czasu stale poprawiamy kwalifikacje oraz staramy się działać tak aby nasz klient był zawsze usatysfakcjonowany. Na co dzień zajmujemy się organizacją szkoleń BHP dla pracowników i lubimy swoją pracę. Z tego też powodu nawet nasza wysoko wykwalifikowana kadra wciąż podnosi poziom wykonywanych usług. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Szkolenia wstępne okresowe oferta

Staramy się stawiać przed sobą i naszymi pracownikami jak najwyższe cele. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Kiedy to wszystko osiągniemy, będziemy pewni że dobrze wykonujemy swoją pracę oraz że klienci ją doceniają.

Dzwoń 660562830 lub wyślij wiadomość biuro@szkolenie-bhp.slask.pl
Czynne od poniedziałku do piątku 9:00 - 16:00

Jesteśmy gotowi do realizacji kursów BHP dla przedstawicieli wielu gałęzi gospodarki, co wiąże się z innymi zasadami BHP. Zorganizujemy szkolenieBHP dla przedstawicieli zawodów biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, pedagogów, przedstawicieli działów sprzedaży, a także menadżerów oraz prezesów. Nie ma znacznia, jaki to kurs BHP, opłata za szkolenie jest atrakcyjna, a czas jego organizacji wskazany przez Usługobiorcę.

Dysponujemy wszechstronną, a przy tym kompetentną drużyną wykładowców, która tworzy zgrany i doskonale współdziałający team. Z tego powodu przygotowaliśmy kurs BHP internetowy wykorzystujący innowacyjne rozwiązania technologiczne i logistyczne, z wykorzystaniem łączy informatycznych. Dzięki temu możemy zorganizować kurs BHP dla personelu z każdego miejsca kraju. Szybko i fachowo dostarczymy niezbędne informacje podwładnym oraz menadżerom. Kurs BHP w sieci to pełnowartościowy produkt. To szkolenie rzetelne, terminowe i zbieżne z najnowszymi wymogami prawnymi, potwierdzone niezbędną dokumentacją.

Funkcjonujemy na terenie całej Polski i jesteśmy innowatorem w realizowaniu kursów przez Internet. Wśród wielu propozycji w naszym katalogu jest szkolenie BHP przez internet. Daje to możliwość ograniczyć nakłady ze strony przedsiębiorcy, które powinno się ponieść z powodu podróży służbowych, noclegów oraz pozostałych spraw organizacyjnych z tego wynikających. Szkolenie BHP dla pracowników pozwala znacznie zawęzić koszty, organizowane jest też w okresie wygodnym dla wszystkich partnerów. Jeżeli ciekawi Państwa niedrogi kurs BHP, cena kursu w sieci z pewnością będzie interesująca.

Kurs przeciwpożarowy przez Internet

Przygotowana przez nas oferta szkoleń w sieci zawiera w sobie również kurs PPOŻ. Nasi nauczyciele podczas zajęć e-learningu odnawiają oraz pogłębiają wiedzę pracowników, zwłaszcza w zakresie określenia ryzyk, które mogą wystąpić w czasie wykonywania obowiązków służbowych i wiążącego się z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wykreować u przedstawicieli Państwa firmy dobre metody zachowania w warunkach zagrożeń. Przedstawiciel firmy, który ukończy szkolenie przeciwpożarowe w Internecie, wie, w jaki sposób postępować w warunkach niebezpiecznych dla zdrowia i życia. Po ukończeniu szkolenia przeciwpożarowego jest on znacznie bardziej doświadczony w chwilach ryzyka, z zapałem, szybciej i fachowo reagując w sytuacjach nagłych.

Zalety naszej firmy

Nasze zalety:

  • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, otwartość na innowacje i ludzie z pasją!
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - doświadczeni i wysoko wykwalifikowani.
  • Jesteśmy do dyspozycji uczestników na każdym etapie kursu.

Gdzie działamy

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Myszków, jak również całe województwo śląskie, a także okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Zamówisz u nas

Czym się zajmujemy?

   • Szkolenia wstępne BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Kursy okresowe BHP organizowane online dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Szkolenia BHP w języku angielskim

Szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Główną misją naszej firmy jest osiągnięcie przez Ciebie sukcesu.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

szkolenie PPOŻ Żywiec, kurs PPOŻ Kalety, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Jaworzno, kurs BHP Kuźnia Raciborska, szkolenie BHP wstępne Orzesze, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Woźniki, kurs wstępny BHP dla pracowników Mysłowice, kurs wstępny BHP w sieci Bieruń, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Toszek, kurs wstępny BHP dla pracowników Racibórz, kurs wstępny BHP Wilamowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Szczyrk, kurs wstępny BHP Tychy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Lędziny, szkolenie PPOŻ przez internet Krzanowice, kurs wstępny BHP przez internet Wisła, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Strumień, szkolenie BHP Rybnik, kurs okresowy BHP dla pracowników online Łazy, szkolenie BHP wstępne przez internet Zabrze, szkolenie PPOŻ Tarnowskie Góry, kurs PPOŻ w sieci Kłobuck, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Sośnicowice, szkolenie BHP wstępne Piekary Śląskie, kurs wstępny BHP dla pracowników online Ruda Śląska, kurs okresowy BHP dla pracowników Jastrzębie-Zdrój, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Skoczów, kurs BHP Radzionków, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Poręba, szkolenie PPOŻ Siemianowice Śląskie, szkolenie BHP wstępne Szczekociny, kurs okresowy BHP dla pracowników Żory, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Chorzów, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Bytom, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Myszków, kurs PPOŻ Pilica, kurs wstępny BHP dla pracowników online Ustroń, szkolenie PPOŻ online Rydułtowy, kurs BHP Wodzisław Śląski, szkolenie BHP wstępne w sieci Mikołów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Bielsko-Biała, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Koziegłowy, szkolenie PPOŻ przez internet Wojkowice, szkolenie BHP Czeladź, szkolenie BHP Lubliniec, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Blachownia, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Knurów, kurs wstępny BHP Radlin, szkolenie BHP wstępne przez internet Siewierz, kurs okresowy BHP dla pracowników Częstochowa, kurs PPOŻ w sieci Sosnowiec, kurs wstępny BHP dla pracowników Katowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Miasteczko Śląskie, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Łaziska Górne, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Koniecpol, kurs wstępny BHP przez internet Pyskowice, kurs PPOŻ Czechowice-Dziedzice

Najczęściej zadawane pytania

Czy możliwe jest wykupić kurs BHP z datą wsteczną?

Firmy nie powinni umniejszać znaczenia nakazów dotyczących regularnych szkoleń BHP. Należy być odpowiedzialnym kierownikiem i kurs BHP dla pracowników organizować w terminie. Kurs BHP z datą wsteczną to fałszowanie akt, czego konsekwencją jest nawet kara pobytu w więzieniu.

Jak długo ważny jest e-learningowy kurs BHP?

Kurs BHP dzieli się na szkolenie wstępne i okresowe. Kursy okresowe, zależne od typu pracy i stanowiska osobę zatrudnioną, przeprowadza się maksymalnie co rok (gdy obowiązki związane są z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, pracownicy inżynieryjno-techniczni, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (osoby wykonujące pracę administracyjno-biurową).

Czy prowadzicie kurs BHP w weekendy?

Na zamówienie osób zainteresowanych szkoleniem realizujemy kurs BHP w weekendy. Ponieważ to nauka przez Interenet, wykonujemy je także w weekendy oraz dni wolne od pracy.

W jakiej sytuacji trzeba zlecić kurs BHP dla pracownika?

Kurs BHP powinno się wykonać najpóźniej w ostatnim dniu jego ważności. Możliwa jest praca na ważnym zaświadczeniu, jeśli jest ono związane merytorycznie z najnowszym zakresem obowiązków. Szkolenie początkowe BHP musi być zorganizowane najdalej w pierwszym dniu rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP powinno się odbyć w okresie do 6 miesięcy (dla osób zatrudniających pracowników i osób kierujących pracownikami) lub 12 miesięcy (dla innych pracowników) od momentu zatrudnienia na stanowisku.

Kto musi mieć kurs BHP?

Kurs BHP ma odbyć każdy pracownik zatrudniony na podstawie umowy o pracę oraz studenci przychodzący na praktykę studencką i adepci szkół branżowych przygotowujący się do zawodu. Ukończony kurs BHP muszą mieć też pracodawcy (nie dotyczy osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

Szkolenie BHP PPOŻ wyniki