Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Skoczowie?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Skoczów

Szkolenia BHP Skoczów

Poszukujesz szkolenia BHP dla firmy w Skoczowie? Możemy Ci pomóc.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym zadowolonym klientem.

Krótko o naszej firmie

Nasza firma z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku od 2009 roku. Od tego momentu stale udoskonalamy kwalifikacje oraz działamy tak aby klient był zawsze usatysfakcjonowany. Na co dzień zajmujemy się organizowaniem szkoleń BHP dla przedsiębiorstw i lubimy swoją pracę. Między innymi z tego powodu jeżeli szukasz prawdziwych fachowców w branży, warto kontaktować się z naszą firmą. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Tanie szkolenia BHP

Nasze cele zawsze są ambitne. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Gdy to wszystko uda się osiągnąć będziemy wiedzieć, że jesteśmy doceniani przez naszych klientów.

Pracujemy z starannie dobraną, a także kompetentną kadrą wykładowców, która stanowi dobrze dobrany i sprawnie współpracujący zespół. Z tego powodu przygotowaliśmy kurs BHP e-learningowy wykorzystujący nowatorskie metody techniczne i logistyczne, z użyciem łączy internetowych. W ten sposób możemy przygotować szkolenie BHP dla pracowników z każdego rejonu Polski. Sprawnie i skutecznie dostarczymy praktyczne informacje podwładnym , a także menadżerom. Kurs BHP online nie tracinic na swojej jakości. To szkolenie rzetelne, terminowe i zbieżne z aktualnymi przepisami, poświadczone kompletną dokumentacją.

Jesteśmy gotowi do organizacji szkoleń BHP dla przedstawicieli różnych gałęzi gospodarki, co wiąże się z różnorodnymi przepisami BHP. Zorganizujemy szkolenieBHP dla przedstawicieli zawodów inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, pedagogów, handlowców, a także menadżerów oraz samych pracodawców. Nie ma znacznia, jaki to kurs BHP, opłata za naukę jest atrakcyjna, a czas jego organizacji wyznaczony przez Klienta.

Działamy na terenie całej Polski i staliśmy się innowatorem w realizowaniu szkoleń online. Jedną z propozycji w naszej ofercie jest nauka BHP przez internet. Daje to możliwość ograniczyć koszty ze strony firmy, które powinno się ponieść z powodu wyjazdów służbowych, zakwaterowania oraz pozostałych procedur z tego wynikających. Szkolenie BHP dla pracowników daje możliwość maksymalnie ograniczyć wydatki, odbywa się także w terminie odpowiadającym obu stronom. Jeśli ciekawi Was atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena kursu online bez wątpienia będzie zadowalająca.

Szkolenie przeciwpożarowe w sieci

Atrakcyjna oferta nauki w sieci zawiera w sobie także szkolenie PPOŻ. Nasi nauczyciele podczas zajęć w internecie uaktualniają oraz uzupełniają wiedzę pracowników, zwłaszcza w zakresie zdefiniowania niebezpieczeństw, które mogą wystąpić w procesach pracy i związanego z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wykształcić u pracowników właściwe sposoby zachowania w momentach niebezpieczeństw. Przedstawiciel firmy, który zaliczy kurs przeciwpożarowy w sieci, doskonale zdaje sobie sprawę, jak zachować się w warunkach zagrażających życiu lub zdrowiu. Po zakończeniu szkolenia przeciwpożarowego jest on bardziej doświadczony w chwilach ryzyka, chętniej, błyskawicznie i bardziej zdecydowanie odpowiadając w sytuacjach nagłych.

To dla nas ważne

Nasze zalety:

  • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, otwartość na innowacje i ludzie z pasją!
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - doświadczeni trenerzy i wykładowcy.
  • Uczestnicy mogą liczyć na bezpłatne doradztwo naszej wykwalifikowanej kadry przez cały okres trwania kursu.

Odwiedź nas

Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Skoczów oraz okoliczne miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Oferta

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Kursy okresowe BHP organizowane online dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Szkolenia wstępne BHP w formie e-learningowej
   • Szkolenia BHP w języku angielskim
   • Kursy wstępne
   • Szkolenie BHP okresowe

Tanie szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Głównym celem naszej firmy jest Twoja satysfakcja.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

kurs PPOŻ w sieci Wodzisław Śląski, kurs PPOŻ Blachownia, kurs wstępny BHP dla pracowników online Myszków, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Świętochłowice, kurs wstępny BHP dla pracowników online Bieruń, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Skoczów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Katowice, kurs wstępny BHP Koziegłowy, kurs wstępny BHP w sieci Wilamowice, kurs wstępny BHP dla pracowników Lędziny, szkolenie BHP wstępne online Tychy, kurs wstępny BHP Czeladź, szkolenie PPOŻ przez internet Sławków, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Racibórz, kurs okresowy BHP dla pracowników Czerwionka-Leszczyny, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Jastrzębie-Zdrój, kurs wstępny BHP dla pracowników Siewierz, szkolenie PPOŻ Pilica, kurs PPOŻ Gliwice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Zawiercie, kurs PPOŻ w sieci Piekary Śląskie, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ online Imielin, kurs PPOŻ i kurs BHP online Sośnicowice, szkolenie PPOŻ Wojkowice, szkolenie BHP Łaziska Górne, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Wisła, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Rydułtowy, szkolenie PPOŻ w sieci Łazy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Mikołów, szkolenie BHP wstępne online Żywiec, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Bielsko-Biała, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Krzanowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Dąbrowa Górnicza, szkolenie BHP Pszczyna, kurs wstępny BHP Kuźnia Raciborska, szkolenie PPOŻ przez internet Tarnowskie Góry, szkolenie BHP wstępne Zabrze, szkolenie BHP wstępne Knurów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Koniecpol, kurs okresowy BHP dla pracowników Rybnik, kurs wstępny BHP dla pracowników Orzesze, kurs wstępny BHP online Żarki, kurs wstępny BHP dla pracowników online Radzionków, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Pszów, szkolenie BHP wstępne Kłobuck, kurs wstępny BHP w sieci Czechowice-Dziedzice, szkolenie BHP Szczyrk, kurs PPOŻ Strumień, kurs okresowy BHP dla pracowników Radlin, kurs BHP Bytom, szkolenie PPOŻ Częstochowa, szkolenie BHP wstępne przez internet Szczekociny, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Ogrodzieniec, kurs BHP Poręba, kurs PPOŻ i kurs BHP online Chorzów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Będzin, kurs BHP Lubliniec

Często zadawane pytania

Czy można zamówić szkolenie BHP z terminem wstecznym?

Przedsiębiorstwa nie powinni ignorować przepisów dotyczących systematycznych szkoleń BHP. Warto być przezornym kierownikiem i kurs BHP dla osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie organizować w odpowiednim terminie. Kurs BHP z datą wsteczną to fabrykowanie akt, za co grozi nawet kara pobytu w więzieniu.

Przez jaki czas obowiązuje sieciowy kurs BHP?

Kurs BHP można podzielić na szkolenie wstępne i takie, które należy odbywać regularnie. Kursy okresowe, w zależności od branży i funkcji pracownika, przeprowadza się maksymalnie co 12 miesięcy (na stanowiskach związanych z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (pracownicy szczebla administracji).

Czy organizujecie kurs BHP w weekendy?

Na zamówienie Klienta przygotowujemy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Ze względu na to, że to szkolenie przez Interenet, przeprowadzamy je także w soboty i niedziele oraz dni niepracujące.

W jakiej sytuacji powinno się zlecić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

Kurs BHP powinno się zaliczyć do dnia, gdy upływa termin jego ważności. Akceptowalna jest praca na obowiącującym zaświadczeniu, jeśli jest ono połączone tematycznie z najnowszym zakresem obowiązków. Szkolenie początkowe BHP musi mieć miejsce najdalej w pierwszym dniu rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP powinno się przeprowadzić w czasie do 6 miesięcy (dla pracodawców i osób kierujących pracownikami) lub 12 miesięcy (dla pozostałych osób zatrudnionych) od czasu zatrudnienia na stanowisku.

Kto powinien mieć kurs BHP?

Kurs BHP ma ukończyć każdy kto jest zatrudniony na mocy umowy o pracę oraz młodzi ludzie przychodzący na praktyki i słuchacze placówek branżowych praktykujący zawód. Ukończony kurs BHP muszą mieć też właściciele firm zatrudniający pracowników (nie obowiązuje prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

Kurs BHP PPOŻ wyniki