Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w dzielnicy Częstochowa Północ?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Częstochowa Północ

Szkolenia BHP Częstochowa Północ

Potrzebujesz wstępnego szkolenia BHP dla pracowników firmy w dzielnicy Częstochowa Północ? Możemy Ci pomóc.

Nie zwlekaj, zadzwoń 660562830 czy wyślij wiadomość szkolenia@szkolenie-bhp.slask.pl i poznaj szczegóły oferty!

Krótko o naszej firmie

Nasza firma z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku ponad 7 lat. Już od powstania naszej działalności stawiamy na stały rozwój i poprawę jakości obsługi klientów. Na co dzień pracujemy nad realizacją szkoleń BHP dla przedsiębiorstw i lubimy swoją pracę. Z tego też powodu nawet nasza wysoko wykwalifikowana kadra nieprzerwanie podnosi poziom oferowanych usług. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Oferta kursy BHP

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Jednym z nich jest stały wzrost zadowolenia klientów oraz ich świadomość, że jesteśmy najlepsi w branży. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

Działamy na obszarze całego kraju i byliśmy innowatorem w oferowaniu szkoleń online. Jedną z pozycji w naszym asortymencie jest nauka BHP online. Daje to możliwość zmniejszyć koszty ze strony przedsiębiorcy, które trzeba ponieść z powodu wyjazdów służbowych, zakwaterowania i pozostałych procedur z tego wynikających. Szkolenie BHP dla pracowników pozwala maksymalnie ograniczyć koszty, organizowane jest także w czasie odpowiadającym obu stronom. Jeśli interesuje Was niedrogi kurs BHP, cena kursu online na pewno okaże się interesująca.

Współpracujemy z wszechstronną, a przy tym doświadczoną grupą nauczycieli, która stanowi dobrze dobrany i świetnie współpracujący zespół. Dlatego oferujemy kurs BHP e-learningowy wykorzystujący nowoczesne metody techniczne i koordynacyjne, z wykorzystaniem łączy informatycznych. Właśnie tak jesteśmy w stanie przygotować szkolenie BHP dla personelu z każdego miejsca kraju. Szybko i fachowo dostarczymy niezbędne informacje pracownikom , w tym kierownikom. Kurs BHP online nie tracinic na swojej jakości. To szkolenie kompetentne, terminowe i zbieżne z najnowszymi wymogami prawnymi, poświadczone pełną dokumentacją.

Jesteśmy gotowi do organizacji szkoleń BHP dla przedstawicieli wielu specjalności, co ma związek z różnorodnymi standardami BHP. Zorganizujemy kursBHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, nauczycieli, handlowców, a nawet kierowników i dyrektorów oraz prezesów. Nie ma znacznia, jakiego rodzaju to kurs BHP, cena za kurs jest niska, a okres, którym się odbędzie wyznaczony przez składającego zamówienie.

Szkolenie przeciwpożarowe online

Przygotowana przez nas oferta kursów przez Internenet to także kurs PPOŻ. Nasi szkoleniowcy w toku zajęć e-learningu uaktualniają oraz poszerzają umiejętności personelu firmy, zwłaszcza w obszarze oceny ryzyk, które pojawiają się w czasie wykonywania obowiązków służbowych i związanego z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wykształcić u przedstawicieli Państwa firmy właściwe wzorce działania w momentach niebezpieczeństw. Przedstawiciel firmy, który zaliczy kurs przeciwpożarowy w sieci, wie, w jaki sposób postępować w warunkach niebezpiecznych dla zdrowia i życia. Po zakończeniu kursu PPOŻ jest on znacznie bardziej doświadczony w chwilach ryzyka, z zapałem, ekspresowo i bardziej zdecydowanie reagując w sytuacjach nagłych.

Atuty naszej firmy

Czym się wyróżniamy?

  • Naszym kluczem do sukcesu jest otwarty umysł, innowacyjność i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - kompetentni fachowcy z dużym doświadczeniem.
  • Uczestnicy mogą liczyć na bezpłatne doradztwo naszej wykwalifikowanej kadry przez cały okres szkolenia.

Lokalizacja

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Częstochowa Północ oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Dzwoń albo napisz do nas.
Tel: 660 562 830 Mail: kursy-bhp@szkolenie-bhp.slask.pl
Telefony odbieramy od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00

Kup u nas

W naszej ofercie znajdują się:

   • Szkolenia wstępne BHP w formie e-learningowej
   • Szkolenia BHP w języku angielskim
   • Kursy okresowe BHP w formie e-learningowej
   • Szkolenia zawodowe

Kursy BHP PPOŻ kontakt

Celem nadrzędnym naszej firmy jest Twoja satysfakcja.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Koniecpol, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Pyskowice, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Będzin, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Ustroń, szkolenie BHP wstępne przez internet Poręba, szkolenie BHP wstępne Mysłowice, szkolenie BHP Bieruń, kurs PPOŻ Pilica, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Wisła, kurs BHP Katowice, kurs BHP Krzanowice, kurs wstępny BHP dla pracowników Żarki, szkolenie BHP wstępne online Żywiec, szkolenie PPOŻ Lędziny, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Tarnowskie Góry, kurs wstępny BHP Strumień, kurs PPOŻ Racibórz, kurs okresowy BHP dla pracowników Jaworzno, kurs okresowy BHP dla pracowników Wilamowice, szkolenie BHP wstępne Jastrzębie-Zdrój, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Świętochłowice, kurs okresowy BHP dla pracowników online Miasteczko Śląskie, kurs PPOŻ online Zabrze, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Cieszyn, kurs wstępny BHP Czeladź, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Sośnicowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Ruda Śląska, szkolenie BHP Gliwice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Ogrodzieniec, kurs wstępny BHP dla pracowników online Rydułtowy, kurs wstępny BHP przez internet Radlin, szkolenie PPOŻ online Bielsko-Biała, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Łaziska Górne, szkolenie BHP Imielin, kurs PPOŻ online Czechowice-Dziedzice, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Koziegłowy, kurs PPOŻ i kurs BHP w sieci Czerwionka-Leszczyny, kurs wstępny BHP w sieci Tychy, kurs wstępny BHP dla pracowników online Blachownia, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Sosnowiec, kurs wstępny BHP dla pracowników Szczyrk, kurs BHP Radzionków, szkolenie PPOŻ online Orzesze, kurs PPOŻ Szczekociny, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Myszków, kurs wstępny BHP w sieci Bytom, szkolenie BHP wstępne Wojkowice, szkolenie BHP wstępne przez internet Woźniki, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Toszek, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Łazy, szkolenie PPOŻ Mikołów, szkolenie PPOŻ online Siewierz, szkolenie PPOŻ Sławków, kurs wstępny BHP Siemianowice Śląskie, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Częstochowa, kurs okresowy BHP dla pracowników Żory, kurs wstępny BHP dla pracowników Lubliniec

Często zadawane pytania

Czy mogę zamówić szkolenie BHP z datą wsteczną?

Pracodawcy nie powinni umniejszać znaczenia regulacji nakładających obowiązek odbywania regularnych szkoleń BHP. opłaca się być przewidującym kierownikiem i kurs BHP dla osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie przeprowadzać w odpowiednim terminie. Kurs BHP z datą wsteczną to podrabianie akt, za co grozi nawet kara więzienia.

W jakim ogresie ważny jest internetowy kurs BHP?

Kurs BHP obejmuje szkolenie początkowe i okresowe. Kursy okresowe, które zależą od branży i stanowiska pracownika, przeprowadza się maksymalnie co 12 miesięcy (na stanowiskach związanych z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (stanowiska kierownicze, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, służby BHP) lub 6 lat (stanowiska administracyjno–biurowe).

Czy prowadzicie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

Na zamówienie osób zainteresowanych szkoleniem realizujemy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Ze względu na to, że to kurs online, realizujemy je także w soboty i niedziele oraz dni wolne od pracy.

W jakiej sytuacji powinno się zlecić kurs BHP dla pracownika?

Kurs BHP powinno się zrobić najpóźniej w ostatnim dniu jego ważności. Dopuszczalna jest praca na obowiącującym zaświadczeniu, jeśli jest ono powiązane tematycznie z nowym stanowiskiem. Szkolenie wstępne BHP musi mieć miejsce najpóźniej w chwili rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP należy odbyć w okresie do 6 miesięcy (dla pracodawców i kierowników) lub 1 roku (dla pozostałych pracowników) od czasu rozpoczęcia pracy.

Kto powinien mieć kurs BHP?

Kurs BHP musi ukończyć każdy pracownik zatrudniony na podstawie umowy o pracę oraz studenci rozpoczynający praktyki i uczniowie szkół branżowych praktykujący zawód. Skończony kurs BHP powinni mieć również pracodawcy (nie tyczy się osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

Kurs BHP PPOŻ wyniki